İçeriğe Yönlendir

Vaktiniz Varsa Lütfen Okuyun

Veysel İçen

Recommended Posts

Önder Özcan

kız arkadaşınız hanımefendiyle yollarınızı ayırmanız gerektiğini düşünüyorum.evliyken yaşanması gerekenleri-yaşanabilecekleri siz çoktan tüketmişsiniz.

kimse ailesinden vazgeçmez,evlenip başka şehirde yaşamak da aileden vazgeçmek değildir.istedikten sonra siz veya hanımefendi,pek tabi ailesinden farklı şehirde yaşayabilir.tercih ikinizin.

son olarak şunu söyleyeyim, sevdiğinle değil,seni sevenle evlen (meali: senden daha çok seven biriyle)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

ALLAH yar yardımcın olsun öncelikle.

bizim orda bir laf vardır erkek keçi bir kere *************** bir şey olmaz lakin alışkanlık yaptıysa da önüne geçilmezmiş bu kız bir kere aladatmış seni bir daha aldatmayacağı ne malum 

Bu mesajınızdan ötürü, şikayet aldınız... Ben inanmamakla birlikte, atalar böyle abuk bişey demiş olabilir... Bunu burada bu şekilde yazmanız yanlış. 

Durumunuza uyan kural bu.. Lütfen daha dikkatli olun... 

Cezalar ( C )

2- Uyarı verilecek haller

e- Firmalar ya da kişiler hakkında (forum üyesi olsun ya da olmasın) bezdirici, huzursuz edici, korkutucu, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek.

Daha önceden bir uyarınız daha varmış... 

Cezalar ( C )

4- Foruma girişin geçici olarak engellenmesini gerektirecek haller ve süreler

h - 2. kez uyarı cezası almış olmak. 7-15 gün

Bu duruma göre foruma girişinizi 7 gün engelliyorum.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Veysel İçen

Öncelikle bu konunun kafanı ne kadar çok kurcaladığının farkındayım.Umarım kısa sürede sonuçlandırırsın.Çünkü şuanda ömürden yiyorsun ve haberin yok. Stres insan için en kötü şeylerden birisi.. Sana bu dönemin zararı çok farkında olmasan bile..

Benim fikrimi soracak olursan yuvayı dişi kuş kurar diye bir laf vardır. Kadın her zaman için fedakarlık göstermelidir. Kadının yeri de erkeğinin yanıdır. Erkek nereye kadın oraya.. Benim görüşüm bu yöndedir. Sizin geçmiş yaşantınıza bakarsak bence sağlam bir ilişkiniz hiç olmamış. Sen askerdeyken sevdiğin kızın sana böyle bir yamuk yapması büyük yanlış. Daha sonra çıkıp gelmesi de aradığını bulamamaktan.Yani eğer ki senin yerine tercih ettiği kişi istediği gibi birisi çıksaydı inan ki o seni çoktan unutmuş belki de çoluk çocuğa karışmış olacaktı. Neden ayrılmış ,neden seni tekrar arama ihtiyacı duymuş ? Madem yanına gelmeyi göze aldı yanında kalmayı da göze alması lazım.. Yok illa ki ailem diyorsa burada bir terslik var.. Zaten sen onu kabul edilmesi zor bir olaydan sonra affetmişsin. Şimdi bence fedakarlık zamanı onda. Kararlılıkla söylemelisin ya yanında kalacak yada gidiyorsa ilişki bitecek. Yanında kalması da ömür boyu ailesinden ayrı kalacağı anlamına gelmiyor ki.Hayat bu insanlar doğduğu değil doyduğu yerde yaşıyorlar..

Abi bana ben fedakarlık yapıp geldim buraya diyor.Ailem ikna olmuyor.Şİmdi sıra sende sen çık gel ne kadar sevdiğini göster.Bunun yaptığı fedakarlıkmı şimdi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen
(düzenlendi)

Yorumum (Geyik mode On):

Böyle şeyler halen oluyor mu yahu? Ben lisedeyken vardı bunlar.

Yorumum (Geyik mode Off):

Kızın ailesi Kayserili ise ve senin de Kayseri'ye gelmeni istiyorlarsa, ya geleceksin ya da ayrılacaksın. İş yerinden bir arkadaşımın istediği kızı, arkadaşın memleketi başka bir şehir olduğu için vermedi Kayserili aile. Yarın öbür gün gidersiniz diye düşündüler sanırım. Evlilik meselelerinde memleketim de memleketim diyenlerden, şu kadar altın bu kadar gümüş takı diye diretenlerden, adetlerimiz böyle şu olacak bu olacak diye her istediğini yaptırabileceğini düşünenlerden kesinlikle nefret ederim. Eşim halen de der, sen iyi almışsın beni diye  : :D.

Tavsiyem:

Yaşanan olumsuzluklar, kırgınlıklar, üzüntüler zaten belirli bir miktar birikmiş. Evliliğin içerisinde de ister istemez bir takım kırgınlıklar, anlaşmazlıklar, uyumsuzluklar oluyor. Her ne kadar arzu etmese de hem erkek hem de kadın bunun sebebi olabilir. Zaten kredisini büyük oranda tüketmiş bir ilişkiden sonra evlilik çok zor bence. Evliliğin ilk yılları biraz da yeni olmanın heyecanı ile katlanılır oluyor sanırım. Yoksa her daim birisi ile birlikte olmak, onun sorumluluğunu taşımak büyük mesele. Buna ilaveten evleneceğiniz kişi sizin eşiniz olacak, çocuklarınızın annesi. Bu kişinin ahlak, dürüstlük, samimiyet gibi bir çok noktada emin bir insan olması şahsen benim tercihim olur. Ayrıca çok inandığım bir husus da şudur; ailelerin rızası yoksa, o evlilik evlenen kişileri mutlu etmiyor. Aileyi kırmaya gerek yok böyle bir şey için. Emin olun burada yazan bir çok insan vakti zamanı ile sizin şimdi yaşadığınız duyguları (aşk dediğiniz olay) başka birilerine karşı yaşamış olsalar da şimdi evli oldukları eşleri ile çok mutlu bir yuvaları vardır. Sanırım eşlerin de okuyabilecekleri endişesi ile evli arkadaşlar/abiler eski defterleri açmıyorlar.

tarihinde Mehmet Emin Taşdelen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar
(düzenlendi)

Güzel kardeşim tüm mesajlarını dikkatle okudum , anlamaya çalıştım.

Biraz kör seviyorsun , orası belli. Senin bu sevgin size mutluluktan çok sıkıntı getirebilir , her şeyin fazlası zarar.

Senin askerliğin zamanında ve sonrasında olanlara bakarsan , karşında seni o kadarda seven biri yok. Kız arkadaşına bir fırsat vermeni tavsiye ederim. Seni seviyorsa ailesini ikna edecek , başka yolu yok bunun. Bu hem bir imtihan , hemde sorunlarınızın çözümü olur. 

Okurken çok farklı ihtimallerde geldi aklıma lakin , yazmaya ne elim ne gönlüm elveriyor , günah almak istemem. Senin yerinde olsam , dakika tutmazdım yanımda. Ama aşk denen illet akıl fikir dinlemiyor  , iyi bilirim... Kız ailesini ikna edecek ve istediğiniz yerde yaşayacaksınız. Kız ailesini çok seviyorsa arada gider gelir. Ailesi O'nu çok seviyorsa , sevenine verir. 

tarihinde Rıfat Çakar tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Uğur Efe

Bir şeyler yazacağım ama sen yine kendi bildiğini yapacaksın Veysel Kardeş..

Bu sebeple her ikiniz içinde hakkınızda en hayırlı olanı diliyorum..ALLAH(c.c) hakkınızda en hayırlı olanları yaşamayı nasip etsin..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok zor ve sıkıntılı bir durum.

Ben de sevgilimden askerde ayrıldım. Aldatılmadım ancak teşebbüs aşamasında kaldı. Bir daha dönüp bakmadım... Tavsiyem de budur. Sen de dönüp bakma...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Veysel İçen

Ben gerçekten hastayım kabul ediyorum ..benimki sevgiyi aşkı herşeyi geçti hastalık oldu bende günden güne eriten bitiren....belki hepiniz haklısınız uzaklaşmam gerekiyor ama yapamıyorum hep dua edip sabrediyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

Ben gerçekten hastayım kabul ediyorum ..benimki sevgiyi aşkı herşeyi geçti hastalık oldu bende günden güne eriten bitiren....belki hepiniz haklısınız uzaklaşmam gerekiyor ama yapamıyorum hep dua edip sabrediyorum..

Hüseyin Nihal ATSIZ'ın Ruh Adam'ını okudunuz mu bilmiyorum. Kitabın başında Atsız eski bir Uygur masalı anlatır. Okumanızı tavsiye ederim. Görünüşe göre siz de Nızvanı Cehennemi'ne düşmüşsünüz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Abi bana ben fedakarlık yapıp geldim buraya diyor.Ailem ikna olmuyor.Şİmdi sıra sende sen çık gel ne kadar sevdiğini göster.Bunun yaptığı fedakarlıkmı şimdi..

Sen zaten onu sevdiğini yıllar sonra tekrar ilişkiye başlayarak göstermişsin. Kurulu düzenini bırakıp gitme derim..

Yorum bağlantısı
Veysel İçen

Sen zaten onu sevdiğini yıllar sonra tekrar ilişkiye başlayarak göstermişsin. Kurulu düzenini bırakıp gitme derim..

Abi bilmiyorum yemin ederim artık kendimi ifade etmekten yoruldum söz bulamıyorum çok yoruldum atsam atılmaz satsam satılmaz .. Abi mantıklı olak gerekirse ben zaten gidemem nasıl olur tamam seviyorum ama bi kzıın peşinden nasıl gideyim hem o benim için buraya gelmiş neymiş benim için evlenmemiz için gitmesi gerekiyormuş bana sende gel diyor kafam çok çok karışık

Yorum bağlantısı

Allah kolaylık versin.Yazdıklarını okudum ve çok tanıdık kısımlar var içerisinde.Uzun süreli birlikteliklerde malesef bu şekilde olabiliyor.Sen seviyorum diyorsun ama bunun sevgi mi yoksa alışkanlık mı olduğunun kararını vermelisin.Aynı şekilde kız arkadaşının da bunu iyice düşünmesi gerekir.Son zamanlarda uzun yıllar beraberlik yaşayıp evliliklerinin 2-3. aylarında boşanma raddesine gelen çok kişiye şahit oldum. Ayrıca aileni asla karşına alma...çok fazla da kafanı takma,yoksa kafayı yedirtiyor bu durumlar iyi bilirim ;)

Yorum bağlantısı
Veysel İçen

Allah kolaylık versin.Yazdıklarını okudum ve çok tanıdık kısımlar var içerisinde.Uzun süreli birlikteliklerde malesef bu şekilde olabiliyor.Sen seviyorum diyorsun ama bunun sevgi mi yoksa alışkanlık mı olduğunun kararını vermelisin.Aynı şekilde kız arkadaşının da bunu iyice düşünmesi gerekir.Son zamanlarda uzun yıllar beraberlik yaşayıp evliliklerinin 2-3. aylarında boşanma raddesine gelen çok kişiye şahit oldum. Ayrıca aileni asla karşına alma...çok fazla da kafanı takma,yoksa kafayı yedirtiyor bu durumlar iyi bilirim ;)

Abi kafayı çoktan yedim.Öyle bir labirente girdimki asla çıkamıycam işte bu kadar ümitsiz ve karamsarım..

Yorum bağlantısı

Abi kafayı çoktan yedim.Öyle bir labirente girdimki asla çıkamıycam işte bu kadar ümitsiz ve karamsarım..

karamsar olma,canını da sıkma,hatta mümkünse profesyonel destek al,lütfen yanlış anlama,derdini anlatmak ve profesyonel birisinden yardım almak gerçekten iyi gelecektir.ben de yaşadım yaklaşık aynı şeyleri,siz yine birleşmişsiniz,benim 8 sene sonunda bitti,he hala aklımdamı , evet kesinlikle,ayrılalı 3 sene olmuş :(

Yorum bağlantısı
Çağlar Adakoğlu

Veysel kardeşim.Yazdığının hepsini ve yazılanların bir çoğunu okudum.Öncelikle ben de 4 yıllık evliyim ve burada sana destek olmaya çalışan bir çok abimiz ve kardeşlerimiz var...Senin durumunun tek açıklaması "saplantı" dır.Sende olan bu benim kanaatimce.Evet sevgi varmı aranızda var diyebilirim senin cümlelerinle tabi.Ama illede bir şeyler yapmak istiyorsan onunda sevgisinden ve sana fedakarlık yapacak kadar seviyor olduğundan emin olduktan sonra yap.Ve herkesinde dediği gibi aileni incitme.Sana nasıl aileni incetme diyorsa herkes ,kız arkadaşında elbetteki ailesini incitmek istemiyor...Empati kurmak gerek.Ancak kız arkadaşın senden daha güçlü orası kesin...Sen kendini çıkmazda sanıyorsun ama değilsin.Sadece salmışsın kendini...Buradaki arkadaşlarımızın çoğunun yazdığı hep ortak kelime "vazgeç" oldu...Keşke kolay olsa ama durumlar çıkmazda kardeşim..Ve çözülecek gibi görünmüyor...Çünkü sana kolaylık sağlayan bir taraf yok...Önce kız arkadaşınla ve sonra buradaki insanların cümleleriyle empati kur.Neden bu kadar insan vazgeç diyor diye...Evet belki yanlış düşünüyoruz ama birçoğumuz bu sınavdan geçtik.İyi veya kötü şekilde.Ama herbirimizin birazda olsa bu konularla ilgili tecrübelerimiz oldu.Ve hala belkide aynı konuda müzdarip olanlar bile olabilir.Bu yaşanması normal bir durum ...Ama senin bir şeçeneğin var.,,Zorluk ,daha sen evlilik planları içine girmeden başlamış...En azından kendini toparla ve gör bazı şeyleri...Kafayı yedim gibi cümleler kafayı yiyen bir insanın kuracağı cümleler değil...Sen sağlıklı düşün ve şimdi böyle olan durumlar bir kaç ay sonra nasıl bir düğüme dolanır.Bak yıllar demiyorum...Çünkü seni anlamasını istediğin insanlar afedersin ama cahil düşünceler içine kapılmışlar...Çünkü arkana alacağın bir yol gösterenin yok...Yani senin onun peşinden gitmen gibi bir durumu düşünen bir insanı ben böyle yorumlarım.Affına sığınıyorum...Bu yüzden benim şahsi kanaatim kendine ve kız arkadaşına biraz zaman ver...Önüne çıkan olumsuzluklar sana biraz daha yol gösterecek göreceksin...Şimdi acele edipte yanlış kararlar alma...Biraz daha sabret ve yeni fikirler çıkacak ortaya...En azından zaman sana daha iyi yol gösterecek...Sevgilerimle kardeşim...

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Yazdıklarının hepsini okudum ve burası bir nevi aile ocağıdır SAna tavsiyem herkes gibi asla ailene sırtını dönmemen.O kişiyi düşünme kendine değişik uğraşlar bul hobiler edin ve keşke gelmeseydi tekrar senin en zor anında yanında olmayan birisi için kendini heder etme derim.Rabbim yar ve yardımcın olsun ve sana çıkış yolunu bulmakta yol göstersin inşaAllah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çıkarken yaşadığınız problemlerin hiçbiri evlenince ortadan kalkmaz. Evli olmadığım için ahkam kesmeyeyim fakat alışkanlıkla sevgiyi karıştırmayın.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

konuyu başından beri takip ediyorum, yaşadığın durumun benzeri bir olay da benim başımdan geçmişti. kulüpten de bir kaç abim bilir. Nasıl yaptın, nasıl aştın bu ruh halini diye soracak olursan eğer, bi formül buldum, onunla çözdüm :)

bir masa koydum karşıma, üstünde hassas bir terazi, onun bana olan tavırları ve ölçülmeyecek bir kavram olmasına rağmen sevgisini, bana verdiği değeri, kısacası tüm geçmişi koydum kefenin bir tarafına, diğer tarafına da kendimi, inan yaptıklarım bir dağ kadar büyüktü, onun tarafında da kuş tüyü yoktu elbet, o da birşeyler vermişti bu ilişkiye, ama baktım hep  ?üzülen ben oluyorum, aramızda birbirimize verdiğimiz değer ve  sevgide büyük bir fark var, birbirimize aynı değeri vermiyoruz, araya soyut şeylerden, sevgiden sağlıktan ziyade somut şeyler giriyor, la git mustafa işine, manyakmısın nesin dedim, lanet ettim, yoluma baktım, mutluyum :) kendimi kediye köpeğe verdim, arada bir bazen görüyorum onu üzülüyorum, nasıl kandım onca zaman, nasıl tanıyamamışım diyorum, sonra bi sakız atıyorum ağzıma :) açıyorum trt türküyü oh miss.

sonuç  :) olan yine bana, yani erkeğe oluyor. kadınlar asla erkekler kadar aşk acıs çekmez.

uzun lafın kısası, ilişkinizi baştan aşağı tart. Mantıklı düşün.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

arada bir bazen görüyorum onu üzülüyorum, nasıl kandım onca zaman, nasıl tanıyamamışım diyorum

sonuç  :) olan yine bana, yani erkeğe oluyor. kadınlar asla erkekler kadar aşk acıs çekmez.

ahh ahh :D 

Yorum bağlantısı
Hamit inan

Muhtemelen her erkek yaşamıştır benzeri durum.

Her erkek horozu hayatta en az bir kez öperler. Şu an öpülme aşamasındasın. 

Evlilik oyun değil. Abi tavsiyesi olarak uzak dur derim. Zamanı gelince olmayan duan için keyiften şükür edersin.

Ve bu şarkıyı zamanı gelince keyifle dinlemeni tavsiye ederim

http://youtu.be/Mi5HDiGjxek

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Kardeşim.Aşk farklı şeydir sevgi farklı şey bağımlılık farklı alışkanlık farklı takıntı farklı şeylerdir. Tıpkı evlilik ve flört ün farklı olduğu gibi.ister 5 sene 5 ay yada 15 sene olsun bu flört.Evliliğindeki bir gününüzü bu 15 senedeki hiçbir gün yaşatamaz.Gerçek bir sahiplik hissi.Gerçek bir paylaşım gerçek bir hayat.Evlilik budur.hani süs için plastik meyveler vardır ya.en gerçeğe yakınını alırsın ve bir elmayla yanyana koyarsın.dokunmadan.tatmadan hangisi gerçek ayırtedemezsin bir metre mesafeden.Gerçek elmayı ve plastik olan süs elmayı ellerine alırsın gerçeği daha ağırdır tıpkı evlilik yükünün olduğu gibi.ikisininde ısırırsın gerçeği kopar ısırdığın kadar ağzında kalır sahdesini o dişlerle koparamazsın.tıpkı evlilikteki gibi kopardığın parçayı yutarsın ve geri dönüşümü olmaz.çok afedersin tuvalette çıkardığın işine yaramaz.plastik elma kopmadığından bidaha bidaha şans verebilirsin belki bir parçasını koparabilirim diye.ve son olarak gerçek elmadaki lezzeti tadı kokuyu asla diğerinde bulamazsın bunun içinde o bir metre mesafedeki hiçbir hayalin bunları sana hatırlatmaz.verhasılkelam evlilik büyük bir sorumluluk sabır sadakat ve güven işidir.Geçmişteki hatırlatmalar laf dolmalar vs...bir ay beş ay bir yıl yutulabilir ama bir ömür yastığa başkoymaksa niyetin ve aradığın gerçek mutluluksa herşeye içindeki o şeyin her piskopatlığına taş bağlayıp susturman susman.Buradaki çoğu arkadaşımızın vardır bir yarası kan durur merak etme. yeterki yaşayabileceğin olumsuz durumların muhasebesini yapıp bir an olsun kalbinden bağımsız olarak bir düşün bir ömür.Anlattığın kadarıyla mutlu olmayı hak ediyorsun kardeşim ama onunla değil.

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Umut Doğaneli

Tanımışsın sevmişsiniz paylaşmışsınız ama kaybetmişsiniz sen her nekadar hiç bişey olmamış gibi davransada o cam biblo kırılmış birkere evet belki uzun bir süre daha seviceksin belki sevdiğini sanıp alışkanlığını yaşayacaksın ama sakın unutma o cam biblodaki çatlakları her gördüğünde her aklına geldiğinde her patlama daha siddetli olucak ve bir gün hanenizde yazılı hiç + kalmıycaktır. sonu nereye varır bilmem ama - olacağı garanti kimse birbirini kandırmsın bu ilişkiden aldığın dersler bir sonraki ilişkinde seni 1+ levele taşıyacaktı;)

Yorum bağlantısı
Veysel İçen

Kardeşim.Aşk farklı şeydir sevgi farklı şey bağımlılık farklı alışkanlık farklı takıntı farklı şeylerdir. Tıpkı evlilik ve flört ün farklı olduğu gibi.ister 5 sene 5 ay yada 15 sene olsun bu flört.Evliliğindeki bir gününüzü bu 15 senedeki hiçbir gün yaşatamaz.Gerçek bir sahiplik hissi.Gerçek bir paylaşım gerçek bir hayat.Evlilik budur.hani süs için plastik meyveler vardır ya.en gerçeğe yakınını alırsın ve bir elmayla yanyana koyarsın.dokunmadan.tatmadan hangisi gerçek ayırtedemezsin bir metre mesafeden.Gerçek elmayı ve plastik olan süs elmayı ellerine alırsın gerçeği daha ağırdır tıpkı evlilik yükünün olduğu gibi.ikisininde ısırırsın gerçeği kopar ısırdığın kadar ağzında kalır sahdesini o dişlerle koparamazsın.tıpkı evlilikteki gibi kopardığın parçayı yutarsın ve geri dönüşümü olmaz.çok afedersin tuvalette çıkardığın işine yaramaz.plastik elma kopmadığından bidaha bidaha şans verebilirsin belki bir parçasını koparabilirim diye.ve son olarak gerçek elmadaki lezzeti tadı kokuyu asla diğerinde bulamazsın bunun içinde o bir metre mesafedeki hiçbir hayalin bunları sana hatırlatmaz.verhasılkelam evlilik büyük bir sorumluluk sabır sadakat ve güven işidir.Geçmişteki hatırlatmalar laf dolmalar vs...bir ay beş ay bir yıl yutulabilir ama bir ömür yastığa başkoymaksa niyetin ve aradığın gerçek mutluluksa herşeye içindeki o şeyin her piskopatlığına taş bağlayıp susturman susman.Buradaki çoğu arkadaşımızın vardır bir yarası kan durur merak etme. yeterki yaşayabileceğin olumsuz durumların muhasebesini yapıp bir an olsun kalbinden bağımsız olarak bir düşün bir ömür.Anlattığın kadarıyla mutlu olmayı hak ediyorsun kardeşim ama onunla değil.

Abi vakit ayırıp okuduğun için teşekkür ederim.Aslında hepinizin söylediği hemen hemen aynı ayrıl uzaklaş .bende çok istedim ayrılmayı uzaklaşmayı.Uzaklaştım ama yine gelip hayatıma girdi yine olan bana oldu şimdi bu kadar fedakarlık yapmışım evet bir yalnış yaptı kabul oda hatasını kabul edip geldi.Şimdi tek sorunumuz aile,Ailesi erkek seviyosa kızlan beraber buraya gelcek kaysetri veya ykın bir şevresi .Abi allah aşkına eski köye yeni adetmi getiriyolar nrde görülmüş böyle bişey.İyi valla evlenen kız kocayı alıp evine götürsün.Hem benim özel sektör onun gibi devlet dairesi değil nereye giderim öyle kolaymı aileme nasıl izah edeyim.Benim buraya yazma nedenim bir çözüm yolu bulabilmem..

Tanımışsın sevmişsiniz paylaşmışsınız ama kaybetmişsiniz sen her nekadar hiç bişey olmamış gibi davransada o cam biblo kırılmış birkere evet belki uzun bir süre daha seviceksin belki sevdiğini sanıp alışkanlığını yaşayacaksın ama sakın unutma o cam biblodaki çatlakları her gördüğünde her aklına geldiğinde her patlama daha siddetli olucak ve bir gün hanenizde yazılı hiç + kalmıycaktır. sonu nereye varır bilmem ama - olacağı garanti kimse birbirini kandırmsın bu ilişkiden aldığın dersler bir sonraki ilişkinde seni 1+ levele taşıyacaktı ;)

Evet hep kaybeden ben oldum.Ama içim rahat ona ihanet etmedim.Sevemmek için çok çabaladım benimki nasıl diim alışkanlık,hastalık oldu varsa yoksa bu diyorum başka bişey görmüyor gözüm :(

+1

Erkan abi haklısınız ama bana ayrılın demeyin napayım abi vallahi billahi seviyorum lanet olsun seviyorum işte

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...