İçeriğe Yönlendir

Linea Ve Grande Punto Multiair

Misafir

Recommended Posts

Yok öyle değil yinede gözüm gibi bakardım, benim gibi üzerine titrerdim, başkasının aracı gibi sürseydim yakıta önem vermezdim ama elimden geldiğince ekonomik sürerdim. Acil iş yaptığından sürekli hızlı bir gidişatımız olurdu araç sahibi 6,5-7 litre yakarken ben ondan daha hızlı ama 5,5 litreyi geçmezdim (şehir içi performanslı sürüş)

Askerde kangoo vermişlerdi sonlara doğru v6 cherokee verdiler istemem kangoomu bırakmam demiştim :)

Oğuzhan'ın araç kullanımını şahsen çok beğendim. Iğdır'dan Kars'a geçerken beni otobüse emanet edemeyip, kendi bıraktığında stressiz, keyifli ve güvenli kullanımıyla sohbetimizden geri kalmadan yolun nasıl geçtiğini hissettirmeyecek kadar tecrübeli ve bilinçli kullanımıyla farklı bir sürücü olduğu kolayca anlaşılabiliyor.

Yukardaki paragrafı okuyunca ne demek istediğini gayet anladım bu yüzden.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

:D

1.4 t-jet linea ilk çıktığında 3-5 kez kullandım.  tüketim ve performans olarak çok güzel ara. 

puntoda 1.4  motor 2 adet vardıi biri fire 77 biri starjet  gibi bi adı olan 95 motor. t-jetin turbosuz hali gibi bişi galiba.  starjetler de doluydu donanım olarak

ayrıca starjetler 6 ileri vites

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Oğuzhan'ın araç kullanımını şahsen çok beğendim. Iğdır'dan Kars'a geçerken beni otobüse emanet edemeyip, kendi bıraktığında stressiz, keyifli ve güvenli kullanımıyla sohbetimizden geri kalmadan yolun nasıl geçtiğini hissettirmeyecek kadar tecrübeli ve bilinçli kullanımıyla farklı bir sürücü olduğu kolayca anlaşılabiliyor.

Yukardaki paragrafı okuyunca ne demek istediğini gayet anladım bu yüzden.

Saygılarımla.

:blush:  :flowers:  Çok teşekkürler güzel abim utandırdın beni. Her zaman bekliyorum seni buralara, gitmek gelmek bahane sohbet şahane :)Saygılar bizden güzel abim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...