İçeriğe Yönlendir

Sony Xperia Z2

Misafir

Recommended Posts

Bugün, işyerinden bir abinin telefonunu almak için telefoncuya gittik, tezgahta 2. el Z1'e 1.500 TL istedi, bunun fiyatı 800 € olur.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yeni hedefim belli oldu. Çok aşırı beğendim. Bakalım htc ne yapacak. İnşallah tırt kalmaz yine.
Telefonlar artık:
İphone-Htc-Sony. 

Yorum bağlantısı

Kerem telefonu satıyorsun sandım :tongue:

Taksit olayı bitti, benim tel alma olaylarımda yalan oldu şimdilik. Zaten Xperia Ion u alalı daha 6 ay oldu. Alma düşüncem bile kapı önüne koyulma sebebim olur :D
Yorum bağlantısı

Sony piyasaya model çıkarmadan zihinsel alım opsiyonu bence yanlış. Her zaman ilk çıkışta herkesin iştahını kabartacak özellikler sunat Sony ama geldiğinde hayal kırıklıkları da beraberinde gelir. Z1 ilk lanse edildiğinde müthiş bir etki yarattı. Fakat piyasaya çıktığında ekran konusunda büyük hayal kırıklıkları oldu. Sonra anlaşıldı ki, Sony bu model için iki ayrı firmadan ekran yaptırmış. Z2 şu an için bence de en alınası model ama biraz nefes alıp bekleyelim. Elimize aldığımızda sitem etmeyelim yine.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Z2 şimdiden işlemci sebebiyle demode, ben almazdım, S805 liler gelecek, aslında aman aman bir fark olmayacak, bu işte yağ gibi çalışma önemli, Sony fena değil, ama hemen alınmaz, Kasıma kadar beklemek lazım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

telefon rehberi düzenleyemeyen cihazları protesto ediyorum, denize dalacak halimiz mi var, rehber mi kullanacapğız

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Sony bilgisayarı bırakmış, telefona yönelmiş. Adamların 2013 teki hedefi 50 milyon muş. Adamların hedefi Samsungun s4 ü kadar bile değil yani. samsung piyasayı nasıl ele geçirdiyse. Aslında hiçbirinin birinden aman man farkı yok. Aynı mah farklı batarya kullanılsa aynı ölçüde gider mi ?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sony piyasaya model çıkarmadan zihinsel alım opsiyonu bence yanlış. Her zaman ilk çıkışta herkesin iştahını kabartacak özellikler sunat Sony ama geldiğinde hayal kırıklıkları da beraberinde gelir. Z1 ilk lanse edildiğinde müthiş bir etki yarattı. Fakat piyasaya çıktığında ekran konusunda büyük hayal kırıklıkları oldu. Sonra anlaşıldı ki, Sony bu model için iki ayrı firmadan ekran yaptırmış. Z2 şu an için bence de en alınası model ama biraz nefes alıp bekleyelim. Elimize aldığımızda sitem etmeyelim yine.Saygılarımla.

Bu zihinsel alım konusunu Nexus 4'te yaşamıştık. Ne büyük hayal kırıklığıydı.

telefon rehberi düzenleyemeyen cihazları protesto ediyorum, denize dalacak halimiz mi var, rehber mi kullanacapğız

mesela hangi marka cihazlar abi bunlar? :p isim verebilir misin? Bilinclenelim. :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Z2 şimdiden işlemci sebebiyle demode, ben almazdım, S805 liler gelecek, aslında aman aman bir fark olmayacak, bu işte yağ gibi çalışma önemli, Sony fena değil, ama hemen alınmaz, Kasıma kadar beklemek lazım.

Sayfasında hız için "o sizi bekleyecek" diyor ama  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

mesela hangi marka cihazlar abi bunlar? :p isim verebilir misin? Bilinclenelim. :seytan:

Link : şöyle bir konu açtım, detayı orada :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bence istekte hata var. :)

Çağlar abinin bahsettiği tamamen farklı bir mesele. :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...