İçeriğe Yönlendir

Kendini S500 Sanan 1,4 Civicin Yakıt Sorunu

Ali Tütün

Recommended Posts

Dayno ölçümü motor kontrolü yapikdi sanayide 97 model bir araç olduğu için servise gitmedim

Ben olsam yetkili servise bir kerelik sokardım...

Yorum bağlantısı

Siz servise gidin,Benzinde ölçümü yaptıktan sonrada gidebilirsiniz...

Arıza tespitine alınan ücret 100tl zaten.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Siz servise gidin,Benzinde ölçümü yaptıktan sonrada gidebilirsiniz...

Arıza tespitine alınan ücret 100tl zaten.

Mercedes-Benz Bile 60 TL alıyor  :shok:

Yorum bağlantısı

Mercedes-Benz Bile 60 TL alıyor  :shok:

Arızanın tespiiti sonucu,Yapılacak işlemlere onay verilirse o ücrette alınmıyor.

Çok arıza teşhisi için araba gelmediği için :D Fiyat normal ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Otomatik araclar kendi subap ayarini kendi yapar diye biliyorum,eger oyle ise nasil subap ayari yapildi biraz garip geldi bana.Benim arac 2.3 motor eskiden yakitda iyi idi ama son 6 ayda baya azitti.Sehir ici verim 8lt ama ben 0.60 kurusdan fazla yakiyorum,benzindede denedim yine cok yakti.Kismet olursa yarin katalizatore baktiracagim tek ora kaldi bakilmadik.Telden giriyorum turkce karekterler yok malesef.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Otomatik araclar kendi subap ayarini kendi yapar diye biliyorum,eger oyle ise nasil subap ayari yapildi biraz garip geldi bana.Benim arac 2.3 motor eskiden yakitda iyi idi ama son 6 ayda baya azitti.Sehir ici verim 8lt ama ben 0.60 kurusdan fazla yakiyorum,benzindede denedim yine cok yakti.Kismet olursa yarin katalizatore baktiracagim tek ora kaldi bakilmadik.Telden giriyorum turkce karekterler yok malesef.

Kış ayları diyeceğim ama, Antalya'ya kış pek uğramaz.

Subap ayarı sadece yeni nesil araçlarda otomatik. Eskilerde, hatta focus1 lerde bile yapılmalı. Focus1'leri Sabri abi söylemişti.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Bunu ogrendigim iyi oldu Sani bey.O halde ben sansliyim benimki eski modelde olsa ayarini kendi yapiyor.

Yorum bağlantısı
Ali Tütün

Valla bende durum karisti gaz bitti diye bir daha gaz aldik ama gene direk ottü LPG bitti diye fakat sanayiye götürdük yazilim sapitmis yeniden yüklediler yakit karisti gene benzini fulleyip deneyecegim ama

Yorum bağlantısı
Misafir

Hava karışımında sanki aşırı anormallik var.Benzinde sorun çıkacağını sanmam ama test şart. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...