İçeriğe Yönlendir

Arka Koltukları Yatak Haline Getirmek (Swiss Room Box)

Aydın Perçem

Recommended Posts

Misafir

Videoda ön koltukları öne, en son noktaya çekmişti..

Uygulama örneği.

Devamı..

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/236256-c-max-ile-yolculuk-ve-i%C3%A7inde-yatmak/

O konuyu çok iyi hatırlıyorum. Sanıyorum araç sahibi aracı kısa sürede elinden çıkarmıştı. Ön koltukları tamamen öne çekip ölçmeden olmaz Aydın. Uzunluk yeterliyse denenebilir. Sonuçta önemli bir kayıp olmaz. 4-5 parca sunta ve  evde de kullanılabilecek bir katlanır yatak alacaksın.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ali arazi adamı olduğunu her şekilde ifade ediyorsun. :good1:

Bu kamyon gibi olan şu zamandaki 1+1 evlerin hatta 2+1 diye satılan kümes evlerin fiyatından daha hesaplı bir yaşam tarzı olur.İçini iyi yapmışlar.Resimler geniş gibi gösteriyor ama 1+1 evlerden daha konforlu ve kullanışlı olduğu açık.

İmkan olsa bir tırı bu kamyon yapısında kullanmak her yönden hesaplı olur galiba. :biggrin:

Konudaki, video ise kaliteli bir reklam olmuş.Bu 4 parçadan oluşuyor galiba.Karışıkta olsa reklamdaki anlatımları her mekanda yaşanmasını sağlayacak bir yapı olmuş.Alınabilirse yada yapılabilirse hafta sonları için gerçekten ideal ve hatta konfor sağlayacağı açık.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Ben maliyetin yüksek olacağını ve pansiyonun ucuza geleceğini sanıyorum. Yoksa 7 göller için süper olurmuş... Özellikle araç büyükse...

Yorum bağlantısı
Kemal Arslan

Bu swissbox lar güzel ama çok pahalı. Bir de aracın portbagaj kısmına takılan çadırlar var. Kendinden ufak bir merdiveni var. Açıyorsunuz aracın üstünde çok güzel çadır oluyor. Onlara da bakın derim. Hatta swissbox sitesinde bir kaç modeli mevcuttu bu çadırların. Türkiye 'de de bir kaç model vardı. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Güzel abi ben tuttum. :) Panaromik cam tavanda lazım bu sistem için abi.Uyandığında direk dışarıyı görebilmen için.Maliyetli bir işe benziyor.Bu sistemi kurduktan sonra iyi bir tatil yapmak farz olur abi... :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Aydın. 10 lira için adam kesilen bir ülkede yaşadığımızı biliyoruz değil mi?  :)

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Aydın. 10 lira için adam kesilen bir ülkede yaşadığımızı biliyoruz değil mi?  :)

Hüseyin.. Kamp yapılacak bölge güvenli.. Yukarıda belirtmiştim.. ;)

Biri otobüsmü dedi  :crazy:

Bu konu otobüse gider dayanır.

1911852_605132882889753_230568780_n.jpg

Bu swissbox lar güzel ama çok pahalı. Bir de aracın portbagaj kısmına takılan çadırlar var. Kendinden ufak bir merdiveni var. Açıyorsunuz aracın üstünde çok güzel çadır oluyor. Onlara da bakın derim. Hatta swissbox sitesinde bir kaç modeli mevcuttu bu çadırların. Türkiye 'de de bir kaç model vardı. 

Aracın içi varken dışında yatmam.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...