İçeriğe Yönlendir

Obd Tavsiye

Misafir

Recommended Posts

Misafir

iyi gunler .

konuyu telefondan actigim icin turkce karakter kullanamiyorum bu nedenle kusuruma bakmayin

arac icin yapacagim masraflardan sirada obd geliyor

focus 2001 ghia icin tavsiye edeceginiz nedir

her obd ayni kalitede ve ayni islevdemidir

alayim bitane is gorurmu yoksa tavsiyeniz nedir

bluetootlu tercihimdir

simdiden tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Bende bu aralar bu konuyla ilgileniyorum. Forumda Murat Sağdaş abide varmış bu üründen. Aracımda deneyeceğiz. Çalışırsa bende linkteki üründen almayı düşünüyorum. Wireless lı olması önemli benim için. Iphone da wireless şartmış çünkü.

http://www.ebay.com/itm/370972692697?_trksid=p2045573.m570.l4467&_trkparms=gh1g%3DI370972692697.N19.S2.M-17

Tecrübeleri buradan paylaşalım, ben de araştırıyorum...
Yorum bağlantısı
Misafir

Bende bu aralar bu konuyla ilgileniyorum. Forumda Murat Sağdaş abide varmış bu üründen. Aracımda deneyeceğiz. Çalışırsa bende linkteki üründen almayı düşünüyorum. Wireless lı olması önemli benim için. Iphone da wireless şartmış çünkü.

http://www.ebay.com/itm/370972692697?_trksid=p2045573.m570.l4467&_trkparms=gh1g%3DI370972692697.N19.S2.M-17

aynı ürünün bluetooth olanını ford ka'da samsung tab3 tabletle kullanıyorum. Eşleştirme başta sıkıntılı oluyordu ama portu araçtan hiç çıkarmayınca o sıkıntı da ortadan kalktı. Ayrıca 2-3 gün aracı çalıştırmadan takılı dursa bile aküye herhangi bir gözle görülür etkisi olmuyo. 

Sürekli devir, yakıt tüketimi ve harareti buradan kontol ediyorum (arabada devir ve hararet göstergesi yok) ve bilgiler gayet hızlı-sağlıklı şekilde tablete aktarılıyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

aynı ürünün bluetooth olanını ford ka'da samsung tab3 tabletle kullanıyorum. Eşleştirme başta sıkıntılı oluyordu ama portu araçtan hiç çıkarmayınca o sıkıntı da ortadan kalktı. Ayrıca 2-3 gün aracı çalıştırmadan takılı dursa bile aküye herhangi bir gözle görülür etkisi olmuyo. 

Sürekli devir, yakıt tüketimi ve harareti buradan kontol ediyorum (arabada devir ve hararet göstergesi yok) ve bilgiler gayet hızlı-sağlıklı şekilde tablete aktarılıyor.

Ben elimin altında bulunsun çevremde ihtiyacı olan olursa diye almak istiyorum. Arıza kaydı da siliyor sanırım. Her gidişte 10 TL vermeye gerek yok diye okumuştum eski konularda. :) Tamamen merak yani benim ki :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Sani beye bir sorun elinde vardı sanırım. Sonuncuyu ben almadıysam eğer. Bağlantı gayet rahat.

Bu cihazla ariza kodlarini silebiliyor muyuz?

Evet
Yorum bağlantısı
Misafir

Sani beye bir sorun elinde vardı sanırım. Sonuncuyu ben almadıysam eğer. Bağlantı gayet rahat.

Evet

Ben de  Sani Bey'den almıştım :D

Ben elimin altında bulunsun çevremde ihtiyacı olan olursa diye almak istiyorum. Arıza kaydı da siliyor sanırım. Her gidişte 10 TL vermeye gerek yok diye okumuştum eski konularda. :) Tamamen merak yani benim ki :)

elm 327 ile hata kodları siliniyor. Tam aradığın yani :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben de Sani beyle görüştüm. Bazen aynı marka model 2 araçta deneyip birinde çalışıp birinde çalışmadığına şahit oldum demişti. O yüzden bende almadan bir deneyeceğim Murat Sağdaş abiden.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Şu an niyetim lpg ayar kablosu almak. Ama ayar işi biraz karışık çözmeye çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

benim araca uyar mı bu acaba deneyen var mı

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

benim araca uyar mı bu acaba deneyen var mı

ben aracımda kullanyorum sorunsuz
Yorum bağlantısı
Caner Tiryaki

elm327 fena değil. Anladığım kadarıyla canlı değerleri de okuyabiliyor. Kodlamalar yok o da pek işinize yaramaz zaten.. Ford eski teknoloji kullanıyor olmasa bu cihazı ( http://www.otodiag.net/gm/index.html ) ford a da uyarlıcaktık ama maalesef tüm özellikler ford da çalışmıyor :/ 

Yorum bağlantısı
Misafir

elm327 fena değil. Anladığım kadarıyla canlı değerleri de okuyabiliyor. Kodlamalar yok o da pek işinize yaramaz zaten.. Ford eski teknoloji kullanıyor olmasa bu cihazı ( http://www.otodiag.net/gm/index.html ) ford a da uyarlıcaktık ama maalesef tüm özellikler ford da çalışmıyor :/ 

arkadaş bi araba aldım soğuttun arabamdan beni şimdi heveimi kırdın valla

Yorum bağlantısı
Caner Tiryaki

Yok abi soğuma ford can dır :) Nitekim bende ford kullnıyorum :)

Yorum bağlantısı
Misafir

obd cihazım yenice elime ulaştı bunun için önerebileceğiniz iyi bir android programı var mı acaba

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

obd cihazım yenice elime ulaştı bunun için önerebileceğiniz iyi bir android programı var mı acaba

Torque tüm ihtiyacınızı karşılar ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Çiçek

Elm cihazının şifresini giremiyorum. Olabilecek tüm kombinasyonları denedim. Yanlışlıkla şifreyi değiştirmiş olabilir miyim? Daha önce bağlandım ama birkaç denemede bağlanmıştım. Hangi şifreyle bağlandığımı hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...