İçeriğe Yönlendir

Obd Tavsiye

Misafir

Recommended Posts

Mustafa Çiçek

Her seferinde ilk denediğim 1234 olmasına rağmen şimdi kabul etti. Bunun püf noktası nedir? Cihazı takıp aracı çalıştırıp programı açıyorum 5 defada 1 kere bağlanabildim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Her seferinde ilk denediğim 1234 olmasına rağmen şimdi kabul etti. Bunun püf noktası nedir? Cihazı takıp aracı çalıştırıp programı açıyorum 5 defada 1 kere bağlanabildim.

Yetkili olark eşleştirdiyseniz program her açıldığında 1 kere şifre sorar, sonra bağlanması gerekir. Bende öyle oluyor.

Yorum bağlantısı

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. kod 1234 olmasına rağmen 3 veya 4. denemede oluyor. Bazen defalarca denesem de eşleşmiyor.

Ben de buna 2 çözüm buldum.

Birincisi, port'u soketten hiç çıkarmıyorum ve bir kere eşleştirdiysem her seferinde arabayı stop edene kadar tableti açık bırakıyorum. Daha sonra ertesi gğn aracı çalıştırdıktan sonra tableti açıyorum ve eşleşmiş olarak devam ediyor. Portu takılı olarak 3-4 gün araçta bırakıp aracı çalıştırmasam da aküde sıkıntı olmadı.

İkincisi, olur da yine bağlantı koparsa 1-2 defa 1234 kodunu deniyorum, eşleşmezse tablette gps ve bluetooth'u kapatıp tekrar açıyorum ve hemen eşleşiyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Teşekkür ederim.

Yetkili olarak eşleştirme nasıl oluyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...