İçeriğe Yönlendir

Iphone 4 Kullananlar Önemli

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Misafir

Aklı olan 6.1.3'te kalır valla ;)

Baktım orada durdu,gider iphone 5 alırım hiç uğraşamam  :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Akşam 10'a kadar vaktin var bugün turbo cuma :p

Şu linktekilerin hepsini indir masaüstüne bir klasöre al;

http://appldnld.apple.com/iOS7.1/031-4639.20140310.Pvdbt/iPhone3,1_7.1_11D169_Restore.ipsw

http://appldnld.apple.com/iOS7.1/031-4333.20140310.ZXCj3/iPhone3,3_7.1_11D167_Restore.ipsw

http://appldnld.apple.com/iOS7.1/031-4450.20140310.UeuCA/iPhone3,2_7.1_11D169_Restore.ipsw

Neden üç link, cihazın hangi sürüm olduğunu bilmiyoruz. Bulabilirsen seri numarasının olduğu ayarlar bölümünün görüntüsünü yolla bana. Whatsapp varsa gönder bana oradan.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Telefonunuz bozuk kardeşim, uzatmayın.. :hahahoho:

Akşam 10'a kadar vaktin var bugün turbo cuma

....

..

Neden üç link, cihazın hangi sürüm olduğunu bilmiyoruz. Bulabilirsen seri numarasının olduğu ayarlar bölümünün görüntüsünü yolla bana. Whatsapp varsa gönder bana oradan.

Sonucu merak ediyorum..

Yorum bağlantısı
Misafir

Akşam 10'a kadar vaktin var bugün turbo cuma :p

http://appldnld.apple.com/iOS7.1/031-4639.20140310.Pvdbt/iPhone3,1_7.1_11D169_Restore.ipsw

http://appldnld.apple.com/iOS7.1/031-4333.20140310.ZXCj3/iPhone3,3_7.1_11D167_Restore.ipsw

http://appldnld.apple.com/iOS7.1/031-4450.20140310.UeuCA/iPhone3,2_7.1_11D169_Restore.ipsw

Böyle uzaktan falan sakat işler...benim telefonu MAE yapmıştı sağolsun...eskişehire gidince tekrar bir ziyaret edicem kendisini...

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Telefonunuz bozuk kardeşim, uzatmayın.. :hahahoho:

Sonucu merak ediyorum..

Abi basit iş :p

Böyle uzaktan falan sakat işler...benim telefonu MAE yapmıştı sağolsun...eskişehire gidince tekrar bir ziyaret edicem kendisini...

Sakat değil abi en sağlam güncelleme yöntemidir kendisi :p He illa Kocaeli'ne gelecem diyorsan gel :p Mk'yı da al gel ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Sakat değil abi en sağlam güncelleme yöntemidir kendisi :p He illa Kocaeli'ne gelecem diyorsan gel :p Mk'yı da al gel ama

Bu İOS beni çok geriyor ama vazgeçemiyorum işte  :) O taraflara gelme planlarımız var ama şuanda değil,zaman bir gelsin bilgin olur inşallah... :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hep derim, 4s için sürüm 5 olmadı 6 dır. Nokta.

Boşa uğraşmayın olmaaaaz, elma politikası+yazılım durumundan dolayı bu iş olmaz, yarın ios8 çıkacak zaten ip5 kasmaya başlayacak, o yüzden stabil sürümde kalın yada telefonu değişin, başka yolu yok bu işin.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hep derim, 4s için sürüm 5 olmadı 6 dır. Nokta.

Boşa uğraşmayın olmaaaaz, elma politikası+yazılım durumundan dolayı bu iş olmaz, yarın ios8 çıkacak zaten ip5 kasmaya başlayacak, o yüzden stabil sürümde kalın yada telefonu değişin, başka yolu yok bu işin.

4'ün stabili 7.1 takılma kasılma vs hiç bir şey yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Hakan abi hallolacak bir sorun değil, kötüye gider iyiye gitmez bu durum.. Uygulamalar min iOS 7 istediği zaman senin için sıkıntı olabilir ancak, o zamana da daha çok var.. Sen kal iOS 6'da, ben geçmek zorunda kalarak geçtim, en iyi şekilde 7.1 kurdum ama bu yazılım bu cihaza ağır, göksel abiye de gösterdim güldü, hatta karşılaştırma yaptık bazı menülerde.. Belki 4 için iyi optimize edilmiş sorunsuzdur ancak 4S için bir iOS 6 değil..

Erdem senin bilgilerin beni bu konuda dahada netleştirdi....teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

4'ün stabili 7.1 takılma kasılma vs hiç bir şey yok.

elmanın başına taş düşmüş o zaman  :D

sen 5 e dön bir kıyasla bakalım :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

iphone 4S, hala kutusundan çıktığı gibi 5.0.1 sürümü ve Cydia 1.1.9 jailbreak ile sınırsız bir şekilde takılma, kasılma donma yavaşlama olmadan nerdeyde 2 yıldır kullanıyorum :)

Bence 4 ve 4s için optimum sürüm budur.

tymypu3u.jpg7uba5ese.jpgugepyja2.jpgymudyqy7.jpg

tarihinde Ali El&#246ver tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

iphone 4S, hala kutusundan çıktığı gibi 5.0.1 sürümü ve Cydia 1.1.9 jailbreak ile sınırsız bir şekilde takılma, kasılma donma yavaşlama olmadan nerdeyde 2 yıldır kullanıyorum :) Bence 4 ve 4s için optimum sürüm budur.

Budur :)

asla yazılımı değiştirme, daha çoook kullanırsın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

elmanın başına taş düşmüş o zaman :D

sen 5 e dön bir kıyasla bakalım :)

Her şekilde Hatice Van dan iyidir Ali Androidoğlu. Ayfon 3 e ios 7.1 yuklesek eminim senin dandroid den daha hizli degil ama

daha stabil olacakdir...

Budur :)

asla yazılımı değiştirme, daha çoook kullanırsın.

He turşusunu kurucam 4 sene daha kullanicam en az, 25 nisan da mahkemem var gelince kafana aticam aluminyum kasası ile intikam alicam pekmezi akacak kafanin :p

Sonra da Fiestanin ezicem Clk ile ohhh diyecek tüm forum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Her şekilde Hatice Van dan iyidir Ali Androidoğlu. Ayfon 3 e ios 7.1 yuklesek eminim senin dandroid den daha hizli degil ama

daha stabil olacakdir...

İmkanı yok üzgünüm, One la başedecek ayponpon modeli yok, kaldıki 4s, sen arabanı anlat bana tamamdiyim, bu komik oldu biraz  :D  :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ali abi sende öldürmüşsün, keşke zamanında 6.1.3'e geçseydin daha güzel olurdu.. iOS 6 isteyen uygulamalar var, sıkıntı çıkarır bu cihaz..

Biraz oyle oldu, orcinal kalsin dedim.

1-2 kere oldu uygulama reddi ama problem degil. Olanlar bana yeter ;)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Abi sen Cydia'a ya girip gelen güncellemeleri yapıyormusun ?

Evet..yapıyorum...lakin en son hava durumu olayını nereye bastıysam kapattım...açamıyorum erdem,sana göstersem yapabilirmisin ?

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Hava durumu uygulaması kayıp mı oldu ? O zaman ki jailbreak yapıyordu böyle, çözümü var bir kaç tane..

Evet...tamam erdem bir ara buluşalım o zaman...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Adam bunu bilerek yapıyor, tabiki eski performansı vermeyecek, siz memnun olsanız neden yeni modeli alasınız ki ? Mahkeme durumu, haberlere konu olur ve alay edilir sadece.. 

Türkiye'de isteyen istediğini mahkemeye verebilir. Olmaz diye birşey yok. Alay da edilmez.  Hemen güçlünün yanında yer almak doru değil. 6 ya geri dönüşü mümkün değil mi? Yeniden yükleseniz sıfırlasanız felan 6 olmuyor mu?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Mahkemeye verirsin, modelle uyumludur dediyse ve yüklersen yavaşlar demediyse kazanırsın. Kendi isteğinle yüklemen önemsizdir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Türkiye'de isteyen istediğini mahkemeye verebilir. Olmaz diye birşey yok. Alay da edilmez. Hemen güçlünün yanında yer almak doru değil. 6 ya geri dönüşü mümkün değil mi? Yeniden yükleseniz sıfırlasanız felan 6 olmuyor mu?

Bu konuyu o maksatla actim zaten biraz kalabalik hareket edersek daha etkili olur. Tamam zorla yukletmediler ama zorla eskiye geri dondurmuyorlar. Bu konuda birsuru testler var. 4 te ios 6 bariz daha hizli. Bu one surulebilir. Simdi ilk yapilmasi gereken 4 kullanan arkadaslardan ricam apple a yukaridaki linkten feedback yapmaniz. Olumsuz olan herseyi yazalim.

Mahkemeye verirsin, modelle uyumludur dediyse ve yüklersen yavaşlar demediyse kazanırsın. Kendi isteğinle yüklemen önemsizdir.

Forumda Avukat olan kimse yok mu :) ya da hayirli bi is yapmayi seven avukat tanidik falan :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yavaşlar demiyor, tam tersine performans iyileştirmeleri yapıldı deniyor ama dünya'da milyonlar kullanıyor bu telefonu, daha önce hiç duymadım versiyonun yavaşlatmasından dolayı mahkemeye verildiğini.. Türkiye'de daha doğru dürüst muhattap yok Apple ile, umarım olur böyle birşey.. Küçük ihtimal ama geri dönüşlerin yolu açılabilirse güzel olur :)

Performans artar diyorsa kazanırsın, ha mahkeme nasıl olur bilmem, apple merkezi vereceksin mahkemeye, zor iş tabii, abd de yaşasaydım şansları yoktu, orada mahkemeyle kim uğraşacak, zaten ucuz, çoktan yenisi alır adamlar, çoğununda aman ayponum olsun derdi yok zaten :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Performans artar diyorsa kazanırsın, ha mahkeme nasıl olur bilmem, apple merkezi vereceksin mahkemeye, zor iş tabii, abd de yaşasaydım şansları yoktu, orada mahkemeyle kim uğraşacak, zaten ucuz, çoktan yenisi alır adamlar, çoğununda aman ayponum olsun derdi yok zaten :)

Abi sende iphone'mu var yoksa  :crazy:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Cem Işık var avukatımız

tarihinde Ali El&#246ver tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mesut Eyibil

bende iphone 4 kullanıyorum son güncellemeden sonra baya hızlandı sıkıntı yok ayrıca kendi deneyimlerimde ios 7.1 - 6 dan daha hızlı arkadaşda vardı 6 sürümü denedik 7.1 bir çok şeyi daha hızlı yaptı :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...