İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Modifiyeye Başladım

Emre Usta

Recommended Posts

(düzenlendi)

merhabalar otomatik bagaj ı sakın yapmayın bagaj yaylarına ve yukardaki tutan yeri kastırıyor zarar veriyor. Bagajı kitlenen mi dersiniz açılmayanı mı her şekilde zararla karşılaşıldı. Kesinlikle ondan uzak durun.

Iki haftadir kullaniyorum herhangi bir sorun olmadi simdiye kadar tarihinde Emre Usta tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

O bagaj ayarı bozulacak bir süre sonra bence masraf açmadan çıkarın. Gruplarda da yazıp duruyorum ama dikkate alınmıyor neyse zamanla yaşayan çok olacak. O koca kapağı kaldıracak kadar güçlü yaylar sanılıyor ki ayarı bozmayacak, kilidi zorlamayacak kapalıyken dahi

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Emre Usta
(düzenlendi)

Çinden aldiğim neon ledler geldi. Audi tipi sinyal ve gündüz farımın montajini yaptim.

8b59a6bc737c86ea2ebc7402a7c219fb.jpg

1e3282a2e284048858ecd718f8e13ce9.jpg

6db9f2bc48fa12862d73a56893a6d0c3.jpg

56ac442e3217052b3abfcac1808c0d1e.jpg

b372fec74a07980a3fa02050f1f188fa.jpg

tarihinde Emre Usta tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Hmm bende far içine zemine düşünüyordum ama bu da iyi bir çalışma.Su ile temasında sorun yaratmayacak mı bu şekilde?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta

Ellerinize sağlık, resimlerden mi acaba biraz sönük duruyor.

Resimden dolayi biraz sonuk kaliyor.

Gece yandan cekim foto f95cc01aede43439816dd8e13ca310a6.jpg

Hmm bende far içine zemine düşünüyordum ama bu da iyi bir çalışma.Su ile temasında sorun yaratmayacak mı bu şekilde?

Baglanti yerlerini sicak silikon ile kapattim
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Anladım.Ağlantıyı siz yaptıysanız nasıl ve nereden yaptınız? benim de hoşuma gitti böyle tepeden agrasif tarzda montaj :)

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Jantları nereden temin edebiliriz?

janti 600 liraya almistim.ebatini buyutmeden yazlik kislik ucuza geliyor boyle balon yapma durumu yok.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Usta

Geceleyin gorus mesafesi az oldugundan Farlari uzun kisa ampulleri Philips H7- H1 X-treme Vision %130 Fazla 3700K taktim.3191f4afce6a63440bdd60adf792d63a.jpg

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
Emre Usta
(düzenlendi)

Bugün ön panjuru söktüm alüminyum folyo bant ile nikelajli on panjura dönüştürdüm.

b6372b6ada8b857883ed57eba0e2a5cb.jpg

c96cf48ac860b8a39bea997d2599e6cc.jpg

tarihinde Emre Usta tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Yıkama yada yolda giderken rüzgarda açma yapma ihtimali yok mu?  :unsure2:

Yapım aşamalarını bilmediğim için sordum, folyodan başka bişey yapılabilir miydi?

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Yıkama yada yolda giderken rüzgarda açma yapma ihtimali yok mu?  :unsure2:

Yapım aşamalarını bilmediğim için sordum, folyodan başka bişey yapılabilir miydi?

1328513820927037_b.jpg

ürün bu şekilde yıkamayla çıkacağını düşünmüyorum

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Oğuz Varhan

Geceleyin gorus mesafesi az oldugundan Farlari uzun kisa ampulleri Philips H7- H1 X-treme Vision %130 Fazla 3700K taktim.3191f4afce6a63440bdd60adf792d63a.jpg

farlardan memnun musunuz birde renk tonu beyaza yakın değil mi eski fara göre bende mercekli fara diamond vision ya da extreme vision almayı düşünyorum da kararsızım değer mi acaba diye sarı lambalar cidden çok yetersiz aydınlatmaya sahipler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

farlardan memnun musunuz birde renk tonu beyaza yakın değil mi eski fara göre bende mercekli fara diamond vision ya da extreme vision almayı düşünyorum da kararsızım değer mi acaba diye sarı lambalar cidden çok yetersiz aydınlatmaya sahipler

Diamond vision aldım bende 5k'lık. Ancak orjinal farlar kadar aydınlatmıyor. Atıyorum orjinal far 20metro aydınlatıyorsa bu 10metre aydınlatıyor. Yarı yarıya düşüyor.

Ama bmw mercedeslerdeki xenondan hiçbirfarkı yok görüntüsünün. Benimkide mercekli.

Altta kıyaslamalı fotosunu attım. Telefonun kamerasından dolayı çok belli olmuyor ama genede farkını belli ediyor görüntü açısından.

Sislerde photon xenon efect

0mPQnZ.jpg

4bd5rA.jpg

Jn5vAJ.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta

Renk olarak beyaz ile sari renk arasinda. isik olarak cok iyi aydinlatmasi var arac uzerindeki osramlari sökunce farki anliyorsunuz.
Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Diamond vision aldım bende 5k'lık. Ancak orjinal farlar kadar aydınlatmıyor. Atıyorum orjinal far 20metro aydınlatıyorsa bu 10metre aydınlatıyor. Yarı yarıya düşüyor.

Ama bmw mercedeslerdeki xenondan hiçbirfarkı yok görüntüsünün. Benimkide mercekli.

Altta kıyaslamalı fotosunu attım. Telefonun kamerasından dolayı çok belli olmuyor ama genede farkını belli ediyor görüntü açısından.

Sislerde photon xenon efect

0mPQnZ.jpg

4bd5rA.jpg

Jn5vAJ.jpg

Çok teşekkürler bende aydınlatma daha çok önemli olduğu için cyrstal vision almayı düşünüyorum :) hani ikisinin arası olsun bari ama aydınlatmadan ödün vermeyim istedim :) sisler güzel olmuş ama farlarda adeta xenon gibi duruyor keşke ışık gücünü kaybetmesek :(

Renk olarak beyaz ile sari renk arasinda. isik olarak cok iyi aydinlatmasi var arac uzerindeki osramlari sökunce farki anliyorsunuz.

ben cyrstal vision alıcam heralde ikisinin arası :) teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Crystal vision diamonddan daha düşük diye biliyorum ben görselliği. Yani xenona en yakın diamon olması lazım.

Tabi yanlış biliyor olabilirim çok araştırmadım maruz görün. 1-2saat internette dolaştım en iyisi diamond diye bunu almıştım.

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Videolar yaniltiyor genelde bir takim ampul aldim geri vermek zorunda kaldim.X treme vision aldim.Kullanici yorumlarini okumakta fayda var

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Crystal vision diamonddan daha düşük diye biliyorum ben görselliği. Yani xenona en yakın diamon olması lazım.

Tabi yanlış biliyor olabilirim çok araştırmadım maruz görün. 1-2saat internette dolaştım en iyisi diamond diye bunu almıştım.

evet evet xenon a en yakın dediğiniz gibi diamond ama ben görüş kaybetmek istemediğim çok da sarı renk sevmediğim için cyrstal tercih etmeliymişim :D araştırmalarım sonucu  :rolleyes:

Videolar yaniltiyor genelde bir takim ampul aldim geri vermek zorunda kaldim.X treme vision aldim.Kullanici yorumlarini okumakta fayda var

http://www.hepsiburada.com/philips-h7-tip-crystal-vision-ampul-seti-011296-p-OTM011296 

buradaki yorumlara kandım bakalım :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...