İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Modifiyeye Başladım

Emre Usta

Recommended Posts

Emre Usta

Tesekkur ederim. Araciniz kac model? Su yuzden sordum benim aracta normalde usb giris yok. Yani tesisatta sadece aux var. O kablo usb yide aktif edermi. Myfiesta 2011 model

2011 model trend aracim.aux girisine baglantisini yapiyorsunuz.usb uzerinden mp3 okuyor aux uzerinden sesi araca iletiyor
Yorum bağlantısı
Burak gülten

2011 model trend aracim.aux girisine baglantisini yapiyorsunuz.usb uzerinden mp3 okuyor aux uzerinden sesi araca iletiyor

Anladi hocam saolasin tesekkurler

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Mert Kaymak

geniş ekranı nerden ve kaça temin ettiniz acaba? bide tam uyum sağlıyor mu ?

Fiestanin küçük ekranini söktüm.Geniş ekran taktim.
f00209850f5e663bf67adb10ee7d153d.jpg
f02a8e4d9cb4547bdf13d4bf58fd35d9.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Usta
(düzenlendi)

Ostime ugradim cikmacidan aldim uyum sorunu olmadi.ust plastik aksam ile ekran 200 liraya geldi

tarihinde Emre Usta tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kamil Çiçek

http://s.aliexpress.com/Jz2qQfYB

Yurt disi site linki yukarida

Asagidaki linkteki urun turkiyede alirsaniz havale yada eft yapinca daha ucuza alabilirsiniz.ben cinden geleni usta yanlis baglayinca turkiyeden aldim fazla beklememek icin

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-uzaktan-kumandali-usb-sd-kart-radyo-aux,dijital-mp3-devresi-226725369/detay

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel günlerde kullanın aracınızı.

Montaj nasıl oluyor acaba.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Gorsel olarak daha iyi sonucta

Güzel günlerde kullanın aracınızı.

Montaj nasıl oluyor acaba.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aux girisine bagliyorsunuz ses cikislarini. Elektrigi de fren musurunden aldim ki kontak acilinca mp3 calarda calisiyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Güle, güle kullanın, Allah kaza, bela göstermesin.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mert Kaymak

hocam buyuk ekranın montajını nasıl yaptınız, tam uyum sağladı mı ? bende 2010 aracıma takmayı düşünüyorum. Bide aldığınız led uzunların montajı nasıldır? linkinide verebilir misiniz :) 

Yorum bağlantısı
Emre Usta

hocam buyuk ekranın montajını nasıl yaptınız, tam uyum sağladı mı ? bende 2010 aracıma takmayı düşünüyorum. Bide aldığınız led uzunların montajı nasıldır? linkinide verebilir misiniz :)

Ekran tam uyum sagladi.herhangi bir sikinti yok suanlik.uzun ledleri aliexpressten aldim fanli model biraz ugrastirdi yuvaya sokarken zor sigiyor ancak yeni modellerde sogutucu aluminyum var.

Bu yeni model

https://m.tr.aliexpress.com/item/32564453306.html

Eski modelin arkasinda fan oldugu icin parmaklariniz uzun degilse montajini yapamazsiniz.

Yorum bağlantısı
Osman Serdar Hançer

Emre Bey amma uğraşmışsınız araç için ama fena güzel olmuş. Ellerinize sağlık. Müsait bir zamanda tanışalım sizinle. Ben kütahyalı değilim ama burada ikamet ediyorum. Bende bir titanium x aldım yakınlarda. Ben sadece eski modellerde olan elektrilki katlanır aynayı istiyorum. Umarım yakın zaman da buna da el atarsınız. :) Sizin sayenizde bende yaptırırım. 

Bu arada sanayi sitesinde Pembe Panter Oto yıkma ve Aksesuar var. Ben oraya kaplattım direksiyonu 50 TL. bilginiz olsun oradaki arkadaşımız Mehmet gayet güzel yapıyor bu işi. Çok ta şık durdu. Tavsiye ederim. 

nE8klN.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta

Katlanir ayna takmayi dusunmedim hic. Direksiyon kilifi orjinal olsun diye kendim diktim biraz titizim bu konuda.sony teyp kaldi sadece arabaya ekleyecegim en kisa zamanda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Emre Bey amma uğraşmışsınız araç için ama fena güzel olmuş. Ellerinize sağlık. Müsait bir zamanda tanışalım sizinle. Ben kütahyalı değilim ama burada ikamet ediyorum. Bende bir titanium x aldım yakınlarda. Ben sadece eski modellerde olan elektrilki katlanır aynayı istiyorum. Umarım yakın zaman da buna da el atarsınız. :) Sizin sayenizde bende yaptırırım.

Bu arada sanayi sitesinde Pembe Panter Oto yıkma ve Aksesuar var. Ben oraya kaplattım direksiyonu 50 TL. bilginiz olsun oradaki arkadaşımız Mehmet gayet güzel yapıyor bu işi. Çok ta şık durdu. Tavsiye ederim.

nE8klN.jpg

Katlanır ayna işi basit 1 çift ayna bide modüler bakıyor
Yorum bağlantısı
Osman Serdar Hançer

Katlanır ayna işi basit 1 çift ayna bide modüler bakıyor

Netten aynaları buluyorum yaklaşık 550 Türk lirasına çifti alınacak gibi. Çok büyük ihtimalle de soket sokete uyuyordur.

Bir iki küçük ayrıntı eklemek lazım,

1. Modül ile kapı kilitlerine bağladık aracı kilitledik mi aynalar kapanır bunda sıkıntı yok, pekala lazım oldu kapatmak icap etti 2012 ler de ki gibi içeriden kapatıp açma tuşunu nasıl hallederiz. 

2. Aynalar takıldıktan sonra araca herhangi bir kodlama gerekli mi değil mi?

Uygulayan muhakkak olmuştur, ama net cevapları alsam hiç kasmadan direk alacağım iki ayna. 

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Netten aynaları buluyorum yaklaşık 550 Türk lirasına çifti alınacak gibi. Çok büyük ihtimalle de soket sokete uyuyordur.

Bir iki küçük ayrıntı eklemek lazım,

1. Modül ile kapı kilitlerine bağladık aracı kilitledik mi aynalar kapanır bunda sıkıntı yok, pekala lazım oldu kapatmak icap etti 2012 ler de ki gibi içeriden kapatıp açma tuşunu nasıl hallederiz. 

2. Aynalar takıldıktan sonra araca herhangi bir kodlama gerekli mi değil mi?

Uygulayan muhakkak olmuştur, ama net cevapları alsam hiç kasmadan direk alacağım iki ayna. 

ayna konusunsda yardım cı olurum isterseniz aracınız kac model 

dediğiniz sistem modulle halloluyor içerye ayrı tus konuyo

Yorum bağlantısı
Osman Serdar Hançer
(düzenlendi)

Aracım 2013 model Titanium x 1.5 TDCİ

Vallahi Uğur Bey Harika Olur Öylesi Birşey yapabilir isek.

tarihinde Osman Serdar HANÇER tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Aracım 2013 model Titanium x 1.5 TDCİ

Vallahi Uğur Bey Harika Olur Öylesi Birşey yapabilir isek.

gün içinde haber vereceğim ürün mevcutsa rakamı da söyleyeceğim

Yorum bağlantısı
Osman Serdar Hançer

Tamam Uğur Bey Teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Katlanir ayna Ids ile aktif edilebilir.Ayna tusunun degismesi lazim yada modul takarsiniz araba kumandadan kilitlenip acilinca aynalar kapanip acilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Katlanir ayna Ids ile aktif edilebilir.Ayna tusunun degismesi lazim yada modul takarsiniz araba kumandadan kilitlenip acilinca aynalar kapanip acilir.

bildiğim kadariyl fordda boyle birşey yok bide ayna değişmeden olmuyor bu kasalarda katlanır ayna yok 

Yorum bağlantısı
Akin Ozdeniz

şükür benim aracımda katlanır var  modül ıds  falan uğraşmak zorundalığım yok :D

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

katlanır ayna araca takıldıktan sonra ayna kumandası değişmesi gerekli . tabi trend tesisatı titanyum tesisatı gibiyse tak çalıştır olur. ardından ids ile katlanır ayna seçilir 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

katlanır ayna araca takıldıktan sonra ayna kumandası değişmesi gerekli . tabi trend tesisatı titanyum tesisatı gibiyse tak çalıştır olur. ardından ids ile katlanır ayna seçilir 

okadar uğraşacağıma bi modul takar bitirim :D daha kolay

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
(düzenlendi)

okadar uğraşacağıma bi modul takar bitirim :D daha kolay

valla uğur ben orjinalden yanayım her zaman. Benim leonda mesela park sensörü yok 40-50 tlye alıp takabilirim ama takmıyorum . bidahaki aya istanbulda oem Ön ve arka park sensörü montajı yaptırıp Ops sistemini aktif edicem. Bu proje ile ilgili geri görüş kamerasınıda devreye alıcam. Kamera tesisatlarını çektim bagajda hazır bekliyor :)

tarihinde Tuna İşgören tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...