İçeriğe Yönlendir

Park Halinde Arabama Çarptılar

Ali Önal

Recommended Posts

Sani Gerşon

Geçmiş olsun. Sac değişimine gerek yoktu sanki. Servis koparabildiğini almış resmen :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Cok geçmiş olsun benim de 2 gün önce başıma geldi. Neyseki carpani biliyorsunuz benimki çarpıp kaçtı. Allah beterinden saklasin

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun..Üzülmenin sonu yok.Size de bir faydası yok. Allah sağlık versin gerisi bir şekilde olur.. Geçen akşam biraz rahatsızdım. Her akşam tv izlerken yediğim abur cuburlardan yiyemedim. Midem bulanıyordu, başım ağrıyordu. O zaman bir kez daha anladım sağlık yoksa hiç bir şeyin anlamının olmadığını..Sürekli hasta olarak yaşayan insanlar ne kadar zor durumdalar dedim.Hastayken ister kuzu çevirme olsun isterse bal börek koysunlar önüne hiç bir şeyi gözün görmüyor..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Geçmiş olsun Ali Bey.  

Geçmiş olsun. Sac değişimine gerek yoktu sanki. Servis koparabildiğini almış resmen :(

Sani servis o kapıyı doğrultsa inan daha çok işçilik ücreti kazanırdı.  Çok geniş yüzeyde meydana gelmiş hasar.  Kapı sacı çok bozulmuş.  Doğrultulsa bile, boyandıktan sonra dalga dalga bir görüntü olabilirdi.  Düzgün iş çıkarmak adına bence de yerinde bir karar olmuş.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Geçmiş olsun..Allah beterinden korusun..
geçen hafta ....aracımı her zaman park ettiğim yerde !! arka sağ çamurluk üstünde bulunan camı ''serseri bir taş yüzünden kırıldı''... :( Allah beterinden korusun deyip sineye çektim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Önal

Tüm Forumdaki ArkadaşlaraTemenni leri  önerileri için sonsuz Teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Park halinde arabama çarptılar.

Karşı komşum park halindeki araba çarptı yüreğimide yaktı ne denir ne yapılır bilmiyorum ama canım yok yandi oyuzden paylaşayım dedim.

Merhaba Ali bey;

Forum kuralları gereği profil fotoğrafımızda yüzümüzün görübileceği fotoğraf olmalı. Isterseniz yüklemeyebilirsiniz. Size zahmet yüzünüzün göründüğü bir fotoğraf yüklermisiniz.

Keyifli sohbetler.

Saygılarımla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Yılmaz

geçmiş olsun abi ... ufak bişe ama cansıkıyor arkaya bakarkan saplamış.. yada debriyajı kaçırmıştır ayağından...

reis kapı içindeki bar çıkmış gibi ortada bombe var hafif kırışma çok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Önal

geçmiş olsun abi ... ufak bişe ama cansıkıyor arkaya bakarkan saplamış.. yada debriyajı kaçırmıştır ayağından...

reis kapı içindeki bar çıkmış gibi ortada bombe var hafif kırışma çok

çıkarken ken vurmuş

Yorum bağlantısı
Ali Önal

Ali bey, o dikkatsiz komuşundan araç değer kaybı için bir bedel istemeyi düşünüyor musun? ileride aracı satarken yaşayacağınız zararı sıcağı sıcağına telafi etmeyi düşünmelisiniz bence. nihayetinde artık sizin aracınızda değişeni ve boyası olan bir araç sınıfına girdi ve haliyle de değer kaybetti.!!!  ;)

bu yazdıgınız için dava açmam gerekiyormuş nebileyim çok can sıkıcı keşge hiç yaşanmasaydi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...