İçeriğe Yönlendir

Nazara Geldik :( Motor Arıza Ikazi Verdi Ve Sonuç Kızdırma Bujileri

Alper Aksakal

Recommended Posts

Abdurrahman Balaban

Her ihtimale karşı sökülürken gevşemesi için ne kullanılmalı. Benzinle yumuşatanda var,mazot dökende.

En başta sabırlı bir usta bulmalı,zamanım var acelem yok denmeli..Wd-40 fayda sağlar fakat asıl sıkıntı bujinin vidalanan gövdesinde değil kurum sebebiyle sıkışan  ucunda ....benim araçta 3-4 saat sürmüştü sökme takma..

Yorum bağlantısı

Ooo pert, motor rektefe lazım :D

Kimin pert ya ayıp oluyo :D bizim de 150bin ama aman nazar değmesin maşallah :nazar::D

Yorum bağlantısı
Semih Sabri Bozkaya

2011 benim araç. En kesin sonuç nerden öğrenilir, şase nosuyla bakacağımız bir yer var mı?

Geçmeli Beru marka alacaksın dostum içinden çıkanlar bunlar  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Başol
(düzenlendi)

Geçmiş olsun kızdırmalar önemli gerçekten bu şekilde kırılanıda var 180 bindeydi bu araç y7e7aruv.jpg

tarihinde Hasan Başol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Ekci

Bende Çakır otomotivden aldım. sağolsunlar ilgili insanlar

Elden mi aldınız siparişle kargo üzerinden mi? Rakam aynımıydı?

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Elden mi aldınız siparişle kargo üzerinden mi? Rakam aynımıydı?

Elden aldım fiyat aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Ekci

Sipariş ettiğim bujiler geldi. Motor numarasından sorgulatıp aldım, geçmeli modelmiş bendeki. Bir sonraki bakımda değiştirmeyi düşünüyorum yerine kaynamadan bize masraf açmadan. Bilgiler için teşekkürler.

2cp9a3r.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Sipariş ettiğim bujiler geldi. Motor numarasından sorgulatıp aldım, geçmeli modelmiş bendeki. Bir sonraki bakımda değiştirmeyi düşünüyorum yerine kaynamadan bize masraf açmadan. Bilgiler için teşekkürler.

Gönderilen Resim

yinede dikkat edin vd 40 sıkarak çıkartın. Allah yardımcınız olsun sıkıntılı iş. ..
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...