İçeriğe Yönlendir

Mobil Oto Servis

Korhan Şenörer

Recommended Posts

Servet Aydın

Liberty  ( 549 TL ) İsonto ile  411 TL.

Kangoo ( 249 TL. ) İskonto ile 186 TL. Çok iyi rakam.

Sani, bizde 5W30 kullanıyoruz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Liberty  ( 549 TL ) İsonto ile  411 TL.

Kangoo ( 249 TL. ) İskonto ile 186 TL. Çok iyi rakam.

Sani, bizde 5W30 kullanıyoruz.

Abi benim araç için servisin önerdiği (ve her bakımda kullandığı) ve bakım kitapçığında yazan bilgi 5-40? Clio'nun da öyleydi hatta?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi benim araç için servisin önerdiği (ve her bakımda kullandığı) ve bakım kitapçığında yazan bilgi 5-40? Clio'nun da öyleydi hatta?

nayyyn 5w30 yeni dci 'ler

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

nayyyn 5w30 yeni dci 'ler

Bu bakımda sorayım Zeki usta'ya. İndirim kampanyasını bekliyorum. HAziran'da da muayene var. Kaçtıkça kaçıyor valla, şemsiyenin ucu gözükmüyor :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Mobilden bakamıyorum.. Link'i açmıyor. Focus TDCİ için rakam nedir ? Kullanılan sarf malzemeler orjinal mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mobilden bakamıyorum.. Link'i açmıyor. Focus TDCİ için rakam nedir ? Kullanılan sarf malzemeler orjinal mi ?

İlteber tekrar dener misin .

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

İlteber tekrar dener misin .

Değişen birşey yok abi. Gif olarak açılıyor reklam çıkıyor

tu5y7eqa.jpg

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

279 TL, %25 indirim ile 209,25 TL

Yorum bağlantısı

Abi benim jaguar xtype a 439 tl diyor nasıl bu kadar ucuz anlamadım.Polen filtrem zaten 170 tl yi buluyor.

1. Bakımınız Garantili Yaptırın: Tüm işlemleri orijinal ve sertifikalı yedek parçalar ile 1 yıl / 10.000 km garantili yaptırın.  Arabanızı ve sürüş güvenliğinizi riske atmayın. 

Böyle bir madde var, sanırım orjinal parça kullanıyorlar.. Yağ olarak Castrol 5/30 demiş ama, modeli yazmıyor..

Mesela benim kendi aracım için konuşacak olursak orjinal filtreleri kullanmıyorlardır çünkü çıkan fiyat 439 tl.Serviste sadece orjinal tüm filtreler 700-800 tl yi buluyor ben bu işi anlamadım=)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Sadece İstanbul görünüyor bakalım.. Gerçi Ankara'ya da gelse, biz aracımızı önemseyen insanlarız, aracın başında bekleriz :) 

tarihinde Tolgahan Saglam tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi benim jaguar xtype a 439 tl diyor nasıl bu kadar ucuz anlamadım.Polen filtrem zaten 170 tl yi buluyor.

Mesela benim kendi aracım için konuşacak olursak orjinal filtreleri kullanmıyorlardır çünkü çıkan fiyat 439 tl.Serviste sadece orjinal tüm filtreler 700-800 tl yi buluyor ben bu işi anlamadım=)

:shok:

170TL ye olan polen filtre altından falan mı :s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Nano filtre :D

Değil nano, o paraya mega olmalı. Aracın tabanına falan yayılmış olmalı filtre :s

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Baştan kaybetti abi :D

Ford 1.0Lt ecoboost yağı castrol5/20 

resimde 5/30 :D

frde.jpg

ne yazssam 279 TL çıkıyor :rofl: cupraya da aynı

ekonun sadece yağı 250 TL :mangal:

Ekobus yağını %25 indirimli vereceklerse alabiliirim :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İlk mesaja, sık sorulan sorular ve cevapları ekledim arkadaşlar... 

Yorum bağlantısı

Hep ne varsa İstanbulda oluyor zaten. Autoshow olur bilimum fuar olur hep İstanbulda. Sözde Ankara başkent :)

Sende gel o zaman  :biggrin:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

:shok:

170TL ye olan polen filtre altından falan mı :s

Sani abi işte bizim jaguar ın böyle bir sorunu var.Motor ve alt yapı tamamiyle mk3 parçaları ama polen ve hava filtresi jaguar üretimi başka hiç bir yerde yok.Diğer yan sanayi mann vs filtrelerde var ama onlarda dökülüyor parçalanıyor a4 kağıdı gibi.

Jaguarın polen filtresi o kadar güzel karbon filtre ki parasını hak ediyor.Bide ingiltereden gelmesi fiyatıda etkiliyor.Sterlin bir düşse parça fiyatları çok uygun oluyor.

Benim aracın rutin bakımı filtreler yağlar vs(polen filtresi hariç) 300-350 tl yi geçmiyor.Ama yetkili servisinde 800-900 tl.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
(düzenlendi)

Arkadaşlar, Mobil oto Servis,

Yeni bir uygulama, özellikle büyük şehirlerde ve vakit sıkıntısı olanlar için ilginizi çekeceğini düşündüğüm bir uygulama.. 

Banner'a tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz.. Bize % 25 indirimleri var.. 

mobilotoservis.gif

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/256658-istanbulda-mobil-seyyar-oto-bak%C4%B1m%C4%B1/

Abi, keşke konu açmadan önce arama yapsaydın  :biggrin:  Neyse ağaya pardon emmiye Beleş. :D

Foruma indirim yapmaları güzel olmuş. :good1:

tarihinde Korhan Şenörer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Sercan Şentuna

Herkese merhaba,

2004 model benzin+lpg 1.4 Fiesta aracım var. Aracımın 120.000 KM bakımı geldi ve Cuma akşamı uzun yola çıkacağım. Çıkmadan bakımı yaptırayım dedim. Dün internette Mobil Oto Servis firmasını gördüm ve verdiği fiyat 189 TL. Değişimini yaptıkları hava filtresi, polen filtresi, yağ filtresi ve motor yağı (castrol 5w30). Daha önce aranızda bu hizmetten faydalanan oldu mu? Ayrıca piyasada bakımın fiyatı nedir araştırma yapmadığım için karşılaştırmadım. Yorumlarınız için teşekkürler

Verilen hizmetin linki : http://www.n11.com/ford-fiesta-14-benzinli-periyodik-bakimi-P41576055

Yorum bağlantısı
Misafir

...

Buradan devam edebilirsiniz. Bir ara forumumuza özel %25 indirimleri vardı. Ama hala devam ediyor mu bilemiyorum..

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...