İçeriğe Yönlendir

Focus II - St Virüsü

Oğuz Sakarya

Recommended Posts

İbrahim Can

Focus 2 orjinal marsipiyer, spoyler ve difizor var OEM hepsi

Fiyatlar nedir abi?

Yorum bağlantısı
Burak ilgin

Marsipiyer ilanlar bölümünde ozer kurkdiken adına olmalı oradan bakabilirsiniz. Şimdiki fiyatlar nedir bilemem ama difizoru 250ye spoyler 400e almıştım işine yarayacak olan varsa verebilirim aldığım fiyattan

Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya
(düzenlendi)
Ben 230 a aldım topuzu serviste taktırırken fiyat sordum yanılmıyorsam iki katı fiyat vermişlerdi.
Bana 290 dediler. Spoleri boyattırken pazarlıkla 275₺ bıraktılar. Şükür , zamanında 225₺ e almamışdım ne işe yarar diye :)
Marsipiyer ilanlar bölümünde ozer kurkdiken adına olmalı oradan bakabilirsiniz. Şimdiki fiyatlar nedir bilemem ama difizoru 250ye spoyler 400e almıştım işine yarayacak olan varsa verebilirim aldığım fiyattan
Difizör ü alayım ben , resim koyarsanız sevinirim. Siz özer beyden mi almışdınız difizörü. tarihinde Oğuz Sakarya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Benim dediğim bir yıla yakın bir zaman zaten doğrudur.

Aynen Guner o fıyatlardaydı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya

Şimdi st elfreni kabzası ve st pedal takımı lazım nasıl bulucam ?

Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya

Hayırlı olsun abi güle güle kullan :nazar:

Allah razı olsun ibrahim, sagol
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Oğuz abi güle güle kullan.

Bunun montajını kendimiz yapabilirmiyiz ?

Keşke nasıl taktığını da aşama aşama fotoğraflasaydın..

ST el freni ve pedalları e-bay ya da aliexpress ten alabilirsin..

Yada 

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-focus-st-rs-aluminyum-pedal-seti-araca-ozel-uretim-163686905/detay

Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya

Oğuz abi güle güle kullan.

Bunun montajını kendimiz yapabilirmiyiz ?

Keşke nasıl taktığını da aşama aşama fotoğraflasaydın..

ST el freni ve pedalları e-bay ya da aliexpress ten alabilirsin..

Yada

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ford-focus-st-rs-aluminyum-pedal-seti-araca-ozel-uretim-163686905/detay

Sagol anıl. Montaj gerçekden kolay. Vites körüğünün altındaki çıtayı çıkardıkdan sonra tırnaklı, kredi kartını araya sok tamam :) . Saat yönünün tersine topuzu çevirerek çıkar. Topuzun körükle tutturulan klipsini kes topuz ayrılıyor. Sonra yeni topuzu körüğe oturt . Kutuda gelen kendi klipsiylede sabitle. Bu kadar ışıgıda rezistansın yanında boş olan kullanılmayan koltuk ısıtma düğmesinden alıyosun.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya

Gayet net olmuş abi teşekkürler...

İlerde tekrar sökücem. Vitesi kısaltmak için ozaman resimlerini çekerim anıl istersen.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aykan Samet Uzun

Fiber spoiler haricinde yapılan herşey çok güzel :nazar: Maşallah kazasız belasız.

St ön tampon istiyor araç :)

Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya
(düzenlendi)

Fiber spoiler haricinde yapılan herşey çok güzel :nazar: Maşallah kazasız belasız.

St ön tampon istiyor araç :)

Teşekkür ederim. Yanlız şunu belirtiyim spoiler fiber diil. Abs plastik dünya fark var fiberle. Servisde boyattım ustalar orjinal mi diye sordular o derece. Delerken ben zorlandım talaşları matkap ucuna dolandı sıkışdırdı.

tarihinde Oğuz Sakarya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

İlerde tekrar sökücem. Vitesi kısaltmak için ozaman resimlerini çekerim anıl istersen.

Abi asıl mesele de o zaten .. Çok iyi olur benim gibi bu uygulamayı yapmak isteyenlere ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya

St pedal satıcısının tel nosu yok . Biliyormusun sen anıl nosunu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Gördüm ama ulaşamıyorum no yok.

Siparişi ver abi güvenli ticaretten ben ordan logo almıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül
(düzenlendi)

İkisi de aynı mağaza ilanı yahu  :) Abi ben st el frenini aldım ama nereden aldım bulursam numarasını yazıcam sana ..

tarihinde Anıl Akgül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya
(düzenlendi)

İkisi de aynı mağaza ilanı yahu :) Abi ben st el frenini aldım ama nereden aldım bulursam numarasını yazıcam sana ..

Ok. Sağol iyi olur. Pedallar uygun ama ilan eski,numarada yok. tarihinde Oğuz Sakarya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya

Bende ST pedal seti ve kabza var haberiniz olsun :)

Hemen fiyat alabilirmiyim :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...