İçeriğe Yönlendir

Wolf Mondeo Mk4 Tit. S

Mehmet Aydın 06
Çözüme git Serkan Ünsalan tarafından,

Recommended Posts

Furkan Avcı

41x :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: 

Jantlar süper yakışmış, Allah kaza bela vermesin....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

ikide bir golf mondeo diye okuyorum açıp bakıyım dedim araç harika maşallah  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Tam kıvamında, abartısız ve çekici olmuş güle güle kullanın. Yanlış görmediysem difüzörün egzos yerleri boş onlar da tamamlanınca harika olur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Aydın 06

hey maşşallah gördüğüm en şık mondeolardan bir tanesi daha.

jant marka model kaç inç lastik boyutları nedir çok yakışmış araca

ALLAH razı olsun saolun Jantlar 19 inç  Lastikler 225/45r19  Toyo 5X108 sıkıntı yok et 45- 20 aradım hep saglam olamayan ve agır olan jep jantı önerdiler et si uymadı agırlıgı hoşuma gitmedi sonunda ALMANYA dan bu jant geldi  ama çok istediğim bi jant var oda  ST 20 inç 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
(düzenlendi)

Maaşallah :)

tarihinde Abdurrahim Tüfek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Cok begendim gule gule kullanin. Tamponlari nasil temin ettiniz ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aktaş Murat

ALLAH razı olsun saolun Jantlar 19 inç  Lastikler 225/45r19  Toyo 5X108 sıkıntı yok et 45- 20 aradım hep saglam olamayan ve agır olan jep jantı önerdiler et si uymadı agırlıgı hoşuma gitmedi sonunda ALMANYA dan bu jant geldi  ama çok istediğim bi jant var oda  ST 20 inç 

kaça mal oldu. çok yakışmış. bir de beğendiğiniz 20" jant nasıl?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu nedir yahu.. Focusu Sattıracaksınız bana :) Tam bir balina olmuş Maşallah! :nazar:  :nazar:  :nazar:  Çok güzel valla. Güzel günlerde kazasız belasız binin. Araç 2.0 TdCi mi ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Aydın 06

Cok begendim gule gule kullanin. Tamponlari nasil temin ettiniz ? 

tan oto Almanyadan geldi

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Body kit ve jantlar çok güzel olmuş, yurtdışında hep gördüğüm body kitin Türkiye'de gördüğüm ilk uygulaması oldu. Eksozları resimlerde göremedim, umarım yakışanıdır. Iyi günlede kullanın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Aydın 06

Fiyat badi kitler boya ile birlikte 5-6 bini buldu 20 jantta MS Design Marka ST jant var hedef o gerekirse almanya ama rabbim nasip ederse alıcam

Evet araç 2.0 TD

​               Herkese çok çok teşekkürler  

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
(düzenlendi)

Öncelikle  41 kere :nazar: maşallah .Allah nazarlardan saklasın.Kazasız belasız cezasız binmeyi nasip etsin .Ya biri bana açıklasın bi jant bu kadarmı güzel olur bu kadarmı yakışır yaaa bu kadarmı değiştiri bir aracı :biggrin:  resmen o ağır bir tatlılığı olan mondeo gitmiş yerine yolu bile yarabilecek görüntüye sahip spor bir mondeo gelmiş.Tek kelimeyle süper süper.Emeğine  cebine en önemliside zevkine  sağlık Mehmet :bravo::good1: . Hayalimdeki mondeo  olmuş valla.Aracının  resimlerini hemen telefonuma attım arada bir göz banyosu için bakacağım. :biggrin:

tarihinde Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Aydın 06

Öncelikle  41 kere :nazar: maşallah .Allah nazarlardan saklasın.Kazasız belasız cezasız binmeyi nasip etsin .Ya biri bana açıklasın bi jant bu kadarmı güzel olur bu kadarmı yakışır yaaa bu kadarmı değiştiri bir aracı :biggrin:  resmen o ağır bir tatlılığı olan mondeo gitmiş yerine yolu bile yarabilecek görüntüye sahip spor bir mondeo gelmiş.Tek kelimeyle süper süper.Emeğine  cebine en önemliside zevkine  sağlık Mehmet :bravo::good1: . Hayalimdeki mondeo  olmuş valla.Aracının  resimlerini hemen telefonuma attım arada bir göz banyosu için bakacağım. :biggrin:

Maşallah çok şahane olmuş :)

Verdiğin emeğe kesinlikle değmiş iyi günlerde kullanmanı dilerim... :nazar:

Çok teşekkürler rabbim cümlemizin aracını nazardan esirgesin  :good1:    

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...