İçeriğe Yönlendir

Wolf Mondeo Mk4 Tit. S

Mehmet Aydın 06
Çözüme git Serkan Ünsalan tarafından,

Recommended Posts

• 4 hafta sonra...
Aktaş Murat

Çok teşekkürler rabbim cümlemizin aracını nazardan esirgesin  :good1:    

hocam jantları satmayı düşünür müsünüz :biggrin:  :seytan:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Aydın 06

Masallah cok şık bir araç

Teşekkürler [emoji53]
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Harun Emektar

:nazar: Maşallah çok güzel :bravo: olmuş özellikle mercekli far dönüşüm noktasında bilgi vermeni rica ederim. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Aydın 06

Kia optima jantına çok benziyor güzel olmuş.

evet onları anımsatıyo teşekkürler  daha çok audi,mıtsubishi. benzetiyolar 5x108 et45 19 bu ölçüleri bulmak ölüm oldu replika deil germany olması bi avantaj ayrıca ama almayı istedigim jant işte bu MSDEİGN  MSF2 

Maşallah.harika olmuş..

teşekkürker

:nazar: Maşallah çok güzel :bravo: olmuş özellikle mercekli far dönüşüm noktasında bilgi vermeni rica ederim. :nazar:

Sisler diğilde farlara aküden direk elektirik alıp fara gelen sinyalle çalıştırdı ama bi modülü var aleminyum ile kapalı bi kutu içide silikon kaplı içeriği bilinmiyo bunu yapmadıgımızda araç direk elektiriği kesiyodu kendisi bişiy daha var ben aracın kendi orjinal zenon beynini aldım çin olanlarda sonrun olmuyomuş keşke balansı çin alsaydım balanslara 800 lt vermezdim hemde arıza vermeden normal çalışırdı

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

mehmet kardeşimle tanışmak nasip oldu.sağolsun ziyeretime geldi.aracınıda canlı canlı gördüm.neredeyse kendi arabamdan soğuyacaktım.aracıda kendisi gibi dört dörtlük gerçekten maşallah mükemmel olmuş.allah kaza bela vermesin inşallah.

Yorum bağlantısı
Mehmet Aydın 06

mehmet kardeşimle tanışmak nasip oldu.sağolsun ziyeretime geldi.aracınıda canlı canlı gördüm.neredeyse kendi arabamdan soğuyacaktım.aracıda kendisi gibi dört dörtlük gerçekten maşallah mükemmel olmuş.allah kaza bela vermesin inşallah.

Teşekkür ederim taner abi sizde artık benim için çok kıymetlisiniz aslında araçla ilğisi yoktu ben tanışmak samimiyeti bulmak istedim ve fazlasıyla gördüm Allah razı olsun 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Teşekkür ederim taner abi sizde artık benim için çok kıymetlisiniz aslında araçla ilğisi yoktu ben tanışmak samimiyeti bulmak istedim ve fazlasıyla gördüm Allah razı olsun

Senden de Allah razı olsun kardeşim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Aydın 06

olmamış bence mehmet.

Nere Taner abi hemen düzeltiyim  :)

Hayırlı olsun ancak tek sırıtan şey ön panjurun farklı renkte olması. O kısmıda gövde rengi yapın bence

Abi bende biraz orjinallik saplantısı var yükseklik ölçülerinden ve jantlardan biraz işi bozsamda biraz dogallıkdan yanayım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Nere Taner abi hemen düzeltiyim :)

Abi bende biraz orjinallik saplantısı var yükseklik ölçülerinden ve jantlardan biraz işi bozsamda biraz dogallıkdan yanayım

Kaputtaki deri koruma hoş durmamış.benim fikrim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Aydın 06

Kaputtaki deri koruma hoş durmamış.benim fikrim.

Taner abi 3 gündür korumasızım  :biggrin: dün arabamı yıkarken fark ettim kabutta 2 tamponda 4 taş izi var ve şehir içinde oldu arabanın yanına inince foto paylaşırım 

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Taner abi 3 gündür korumasızım  :biggrin: dün arabamı yıkarken fark ettim kabutta 2 tamponda 4 taş izi var ve şehir içinde oldu arabanın yanına inince foto paylaşırım 

o taş izi kaçınılmaz.benim bırak kaputu ön camın bile değişmesi gerekiyor o taş izlerinden dolayı.koruma filmi çektirsen nasıl olur ki?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Ben yaptırmadım mert.yaptırmamda.ama Dediğin gibi sararma yapıo.ya düzenli olarak sararmaya başladıkça yenileyeceksin yada yapmayacaksın.yoksa sonuç senin Dediğin gibi

Yorum bağlantısı
Mehmet Aydın 06

o taş izi kaçınılmaz.benim bırak kaputu ön camın bile değişmesi gerekiyor o taş izlerinden dolayı.koruma filmi çektirsen nasıl olur ki?

Taner abi saplantılıyım biliyosun işte tam maskede yaptırdım onuda uzun yolda kullanıyorum Flim olayı ben 3M in bayisiyim satıyorum sararmayan ve matlaşmayanı yok bide orjinali bile olsa bazen boyayı alma riski var.

Taner abi bizim şirlet araçlarında ve müdürlerimizin şahsi araçlarında var bu kaput kaplama olayı. Onlar yarısına kadar yaptırmışlar. İlk başlarda çok güzel duruyor ve belli olmuyor ancak şu an bazılarında sararma var ve benim gibi dikkatli birisinin gözünü çok rahatsız ediyor. Belki kaliteli olanlar sararmıyordur onu araştırmak lazım ya da belli periyotta yenilenmesi gerekebilir. Sırıtan aracın rengi beyaz onuda belirteyim dedim :)

Abi arabanın tamponuna standox un pilastik için yumuşak kalan özel bi verniği var tüm pilastik aksamlara ondan atmama ragmen böyle oldu Flim olayı benim için dert degil kemdim yapıyorum zaten benm marçbileyleri komple kapladım o altta oldugu için belli değil ve gören boya sanıyo Kapul korumada en geç bozulan ve servislerin bile kullandıgı marka şu an (Oracal) 

yanlız onunda kendine göre kalitesi var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Aydın 06

Evet depodan cikarip kirik olan marcbiyeli yikadim ve koruma filmini kavlattim iki sene kullanmistim bunu fotolar 5939941212f2604ade6e8e6c10af50d7.jpg4d2084773f4682695f8009c7cd795e25.jpg4059d37d09a30d5b28b9b6093c55695a.jpg

Parlaklığı gayet iyi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...