İçeriğe Yönlendir

Elektrik Kaçaği

Ercan KARA

Recommended Posts

Ercan KARA
(düzenlendi)

Alternatörü eledik zaten, örnek olarak belirtmiş Mert... Oto Far Faruk usta deneyimlidir, daha olmadı diyen duymadım.. Şaşmazda dükkanı..

bu şekilde 15 gün denedikten sonra tekrar yaparsa tavsiyeniz üzerine arkadaşlar oto fara gidecem imşallah sorunum çözülür. ama yinede bir şey duyarsanız çevrenizden bilgi verirseniz çok sevinirim. vallahi arabanın marşına basarken korkuyorum çalışacakmı çalışmayacakmı diye. ilgi alaka gösteren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum sağolun.

tarihinde Ercan KARA tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ercan KARA

Bence sürekli kaçak kontrolü yapılmalı.. 

Muhtemelen o an akım çekmeyen bir şey sonra akım çekmeye başlıyor..

Örnek rezistanslar.. 

aynen öyle çok doğru söylüyosun Mehmet abi. ama hangisi neresi

Yorum bağlantısı
Murat Güngör

akünün artı ucunu takip edin tam akünün altında bir yerde ana kablo tırnak gibi birşeye takılıyor sürtünüp aşınmasın diye bazıları bunu yerine takmıyor bizimkini de takmamıştılar usta fark etti bunu yerine takmazsan zamanla hareket ettikçe soyulur ve şasiye akım verir demişti.sizde de öyle birşey belki olabilir artı ucu takip edebildiğiniz yere kadar kontrol edin aşınma soyulma falan varmı diye

Yorum bağlantısı
Ercan KARA

akünün artı ucunu takip edin tam akünün altında bir yerde ana kablo tırnak gibi birşeye takılıyor sürtünüp aşınmasın diye bazıları bunu yerine takmıyor bizimkini de takmamıştılar usta fark etti bunu yerine takmazsan zamanla hareket ettikçe soyulur ve şasiye akım verir demişti.sizde de öyle birşey belki olabilir artı ucu takip edebildiğiniz yere kadar kontrol edin aşınma soyulma falan varmı diye

baktım kaploda herhangi bir sıkıntı yok

başka fikri olan yokmu arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ercan Bey bu sorun oto elektrikçide çözülmelidir.. 

Size söyleyebileceğimiz en dolu bilgi, oto elektrikçiye gidin, kaçak kontrolünü tekrar yapsın demek olur.. Çünkü onlarca sebebi olur, her araçta farklı sorun olabilir.. 

Yorum bağlantısı
Ercan KARA

Ercan Bey bu sorun oto elektrikçide çözülmelidir.. 

Size söyleyebileceğimiz en dolu bilgi, oto elektrikçiye gidin, kaçak kontrolünü tekrar yapsın demek olur.. Çünkü onlarca sebebi olur, her araçta farklı sorun olabilir.. 

her şey için sağolun

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ercan KARA

oAracımın arızası galiba EGR den kaynaklanıyor. egr nin fişini çekeli bugün 15 gün oldu araç sorunsuz çalışır inşallah sorun bdur.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...