İçeriğe Yönlendir

Servis Ve Usta Önerisi ( Bursa )

Fatih Çora

Recommended Posts

Yavuz Gencay
(düzenlendi)

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Bursa-Ford...97#entry1058497

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Bursa-Otok...p;mode=threaded

ben otokoçta yaptırdım aracın bakımını ve cok memnun kaldım tavsıye ederım ...

birde not olarak sunları eklıyım bursadaki asıl ford servisi OTOKOÇ otosan parçalarını kullanmıyor direk fordun kendı parçalarını kullanıyolar dıger servisler bayi gibi bişe OTOKOÇun yanın..

eger ben bir servisten memnun kaldıysam herkes memnun kalır ben audi bmw reno ford mercedes bunların hepsinin bursadaki servislerine gittim ancak en cok memnun kaldıgım servis

OTOKOÇ tavsiye ederim :D ...

tarihinde Yavuz Gencay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Çora
http://www.otoclubturkiye.com/forum/Bursa-Ford...97#entry1058497

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Bursa-Otok...p;mode=threaded

ben otokoçta yaptırdım aracın bakımını ve cok memnun kaldım tavsıye ederım ...

birde not olarak sunları eklıyım bursadaki asıl ford servisi OTOKOÇ otosan parçalarını kullanmıyor direk fordun kendı parçalarını kullanıyolar dıger servisler bayi gibi bişe OTOKOÇun yanın..

eger ben bir servisten memnun kaldıysam herkes memnun kalır ben audi bmw reno ford mercedes bunların hepsinin bursadaki servislerine gittim ancak en cok memnun kaldıgım servis

OTOKOÇ tavsiye ederim :D ...

Yavuz müsait olduğunda olmadı beraber gidelim otokoça

Yorum bağlantısı
Yavuz Gencay
Yavuz müsait olduğunda olmadı beraber gidelim otokoça

hafta sonu bursadayım kendi aracımı gosterıcem kapıdan ses gelıyo bırde park sensorumu taktırcam müsayit olursan gideriz ...

Yorum bağlantısı
Fatih Çora

tamam yavuz daha var biraz ama olmadı gelirim seninle bi bakarız

Yorum bağlantısı
Abdullah Barutcu

Şentürkler izmir yolu ben memnun kaldım güler yüzlü ve ilgililer ama araç başında

durmanızı tavsiye ederim neden söylüyorum benim güven problemim var görmeden inanmam. ;)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Rasim Gökdemir

Merhaba Arkadaşlar.

Yaklaşık 5 ay önce 2008 model tdci 1.6 collection 100.000 km aracımı alarak aranıza katıldım. Öncelikle bu forumu kim var ettiyse ellerinden öpmek isterim. Aranızdaki iletişim birbirinize olan bağınız yardımcı olmanız gerçekten çok güzel bişey,özellikle bu aralar işlerimin yoğun olmaması sebebiyle çalıma saatimin neredeyse tamamını forumunuzu okuyarak ve birçok faydalı bilgi ediniyorum. Gelelim konuya aracımdan son zamanlarda tuaf sesler gelmeye başladı veya banamı öyle geliyor pskolojikmi bilmiyorum.

1- Araç 30 km hızı geçtikten sonra viteste,boşta,frende,sağ virajda,sol virajda yani anlıcagınız hertürlü bi ses geliyo tarifte edemiyorum ama ugultu gibi vuvv diye bunu yağı değiştirdiğim yere gösterdiğimde aracı kaldırıp tüm bilyaları kontrol edildi lastikler iyice çevrildi ama çıkan bi ses yok aracı yere indirdiğimizde muazzam bir ses var en son karşıdaki lastikçi o ses lastiklerden geldiğini iddaa etti ama suan durumum olmadıgı için lastikleri değiştiremiyorum. Değişik bir yere göstermem sonucundada sol arka bılyamın biraz dagıldıgını ondan olabilceğini söylediler ama işin aslı pek samimi gelmedi.

2- Dün forumda okumuştum yine motor üst turbo borusu(hava filtresinden çıkıp turboya bağlanan) eve gittiğimde kontrol ettim. Plastik olan sağ taraftaki çevresinde çok olmasada biraz yağ birikintisi var özellikle alt kısmında ve turboya giriş bağlantı yerinde ıslık sesi gibi bi ses duymuyorum ama bazen özellikle gündüz sıcak günlerde aracın tuaflaştığını sanki arkadan biri tutuyormuş gibi oluyor ama gece kullandıgımdada çok performanslı ilk arabam oldugu içinde biyerine bişey olucak diyede korkuyorum.

3- İlk kalkış yaptığımda biraz sert kalktığımda gaza biraz fazla yüklendiğimde sol dikiz aynamdan bakınca belirgin bi siyah duman birikintisi görüyorum bu beni biraz ürkütüyo motor bitiyormu acaba diye.

Şimdilik sorunlarım bu kadar. Biraz başınızı ağrıtmış olabilirim kusurabakmayın belkide acemiliğimden bunlar rutin olan şeylerde olabilir ama insanın kafasına inanın ister istemez takılıyor. Bursada güvenilir bi özel ford servisi varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Bende arabamı yetkili servislere götürmek isterim ama oralarında fiyatları beni şuan aşıyor. Bu aralar arabayı almam sebebiyle maddi sıkıntı içersindeyim ama arabanın içine oturduğumda inanın moralim düzeliyor düşünmüyorum hiç bişeyi.

Yorum bağlantısı
Rasim Gökdemir

küçük sanayide faruk oto, cemal i bul ordan yardımcı olur

otosansitte raif usta var. tavsiye ederim.

Teşekkürler Peki arkadaşlar elektronik aksamlada ilgileniyormu tavsiye ettiğiniz arkadaşlar. yani sorum şu aracımda yazılım varmı yokmu bilmiyorum tavsiye ettiğiniz yerlere gittiğimde öğrenebilirmiyim onuda?

Yorum bağlantısı
Rasim Gökdemir

Valla dedigim yetde cok guzel ilgilenirler ancak biraz kalabalik oluyor tek sorun o, elektik kismina gelince sen sorunlarini soylersin bi blok asagida hallederler, yazilim kismii tam bilmiyorum sormakta fayda var. 9. Blokta

saol teşekkür ederim dediğin yere mutlaka gidicem.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Kenan AKAN

Merhaba,daha önce buna bemzer bir konu başligi acilmis fakat yeterli bilgi paylasimi olmamis.

Ben gecen hafta 2006 ford fiesta 1.4 benzin+lpg aldim, alirkende exper e baktirdim cok sukur arabamin bir sıkıntisi yok ancak aracimin duzenli bakimlarini yaptirmak icin ilgili ve isini duzgun yapan bir usta veya servis ariyorum.

Araci bursada ilk sahibinden aldim ve onun bakimlarini surekli yaptirdigi ustaya goturdum fakat adamin tavirlari hic hosuma gitmedi adam isim var sonra gel tarzi ters ters konusmalar yapti hatta ford servisi olmasina ragmen ford arabami forda binilirmi seklinde sozler soyledi. Biraz uzattim ama anlatmak istedigim bunun gibi tok ve isini duzgun yapmayan insanlarla karsilasmak isyemedigimden yardiminiza ihtiyacim var

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Bursada fordextra var ismi değişti motorsextra oldu halil usta var orda ford'a hakim bir ustadır ama müşteri ilişkileri çok çok zayıftır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

kucuk sanayii suzer oto 6 blok irfan usta durust guvenilir ,hak hukuk bilen daha ne diyeyim..

Yorum bağlantısı
Kenan AKAN

Bursada fordextra var ismi değişti motorsextra oldu halil usta var orda ford'a hakim bir ustadır ama müşteri ilişkileri çok çok zayıftır.

Forumdan edindigim bilgiye gore fordexstra da kadir bey var diyorlardi. Burasi elmi degistirdi

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Forumdan edindigim bilgiye gore fordexstra da kadir bey var diyorlardi. Burasi elmi degistirdi

kadir bey sahibi,usta halil usta

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

İsmail bey cok tesekkur ederim en kisa surede gidecem

ne demek ;) tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Tarık Abi var.Küçük sanayi 8. blok keskinler oto.Baya kapsamlı büyük bir servis.Yıllarca sorunsuz iş yaptık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Tarık Abi var.Küçük sanayi 8. blok keskinler oto.Baya kapsamlı büyük bir servis.Yıllarca sorunsuz iş yaptık.

yazdim kenara
Yorum bağlantısı
Kenan AKAN

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Riza Erden

Selam, arkadaslar

Bursa da koltuk döseme, cam filmi vede ufak tefek bakim onarimla ilgili özellikle cam filminde tecrübeli usta tavsiye edebileceginiz yerleri yazarsaniz sevinirim ..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Selam, arkadaslar

Bursa da koltuk döseme, cam filmi vede ufak tefek bakim onarimla ilgili özellikle cam filminde tecrübeli usta tavsiye edebileceginiz yerleri yazarsaniz sevinirim ..

Konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Osman Özkan Köse

Bursada iyi saglam işinin ehli ford ustası veya ford servisi veya özel servis bilen varmı?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bursada iyi saglam işinin ehli ford ustası veya ford servisi veya özel servis bilen varmı?

Konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Beşyol da Tuncay oto var.Ben tavsiye üzerine gittim ve  memnun kaldım.istereniz adresini ve telefonunu verebilirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...