İçeriğe Yönlendir

Sinyalli Katlanır Ayna Montaj Olurmu

Taner Erbay

Recommended Posts

Alper Aksakal

Alper'im var ya sende az değilsin haaa....Bütün bunlarda senin de parmağın var :D:D:D

abi ben masumum [emoji2]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ee hadi bakalım ne yapıyoruz, Galip direksiyondu teypti geçti bizi, bir hamle bir atılım lazım bize :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Ee hadi bakalım ne yapıyoruz, Galip direksiyondu teypti geçti bizi, bir hamle bir atılım lazım bize :)

valla helal olsun tek başına hepimize bedel... [emoji16][emoji16]

abi ortada proje var şu ayna işini çözelim sonra Cruze control işine girişelim. [emoji12]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Yahu biz ne diyoruuz adamlar hala ne diyor...Yav heee  heeeeeeeeeeeeee   heeeeeeeeeeeeee  :biggrin:

Bu arada ben anlamam ben ihtiyar ve genç bir adamım :D Benim arabamı kim yapacaksa yapsın izole etsin o kadar  :fiuw:  :fiuw:  :fiuw:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Yahu biz ne diyoruuz adamlar hala ne diyor...Yav heee heeeeeeeeeeeeee heeeeeeeeeeeeee :biggrin:

Bu arada ben anlamam ben ihtiyar ve genç bir adamım :D Benim arabamı kim yapacaksa yapsın izole etsin o kadar :fiuw::fiuw::fiuw:

Haftaiçi izoleye başlıyorum abi. malzemeleri aldım.

baslamisken senin arabayida yapalım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli
(düzenlendi)

Haftaiçi izoleye başlıyorum abi. malzemeleri aldım.

baslamisken senin arabayida yapalım :)

Tamam geliyosun o zaman Manisa ya hem tatil yapıyosun hemde iş yapıyosun hehehehehehe... :flowers:

Bak Ali ye iş deyince hemen ortadan toz oldu valla....

tarihinde Uğur Samyeli tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Muahhah, orjinal ayna bulmak lazım, acaba nasıl bulacağız, ben aydinlatmada isterim, cmax aynasına odaklanalim enguzeli, dugmeyide ebayden alırız artık...

Cruze olayı ise beni benden aldı vallahi  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Muahhah, orjinal ayna bulmak lazım, acaba nasıl bulacağız, ben aydinlatmada isterim, cmax aynasına odaklanalim enguzeli, dugmeyide ebayden alırız artık...

Cruze olayı ise beni benden aldı vallahi :D

ali abi bugün hurdacilara uğradım aynaları araştırdım.

c max aynası 350 tl

fakat cama takilan plastik parça uyum sağlamaz. üzerinden çıkanlar da aynaya takılmaz. gözlemlerim bu yönde.

aceba taner abi ne aşamada ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yani cmax aynası alıp ayna kısmını şimşek, bizim aynanın kapıya takilan kisminida sokup buna takamazmiyiz, yani cmax ayna kompleksini bizim aynanın kapıya takilan kısmıyla birlestiremezmiyiz?

Yorum bağlantısı
Taner Erbay

abi evet takamayız. c max aynasındaki vidalar bir kere sıkılıp bir daha sökmeye müsait değil ! sökerken agızları bozuluyor. ayrıca bizdeki gibi altı kapalıda değil ! mutlak şartla fiestanın katlanır aynasını yada mevcut focus ayna plastiğine ilave yaparak sonrada freze ve siyaha boyayarak yapabiliriz. fiestadaki kapıya monte olan plastik focustaki siyah plastik malzemeden daha uzun! malaesef olmadı. ayrıca katlanır ayna düğmesi bir abimizde var 50 tl fiyatla ilan koymuş.

Alplerim manisayamı geliyorsun cok sevindim hanemiz müsait kardeşim :) 

NOT:kendi adıma belirtiyim benim gaza ihtiyacım yok otomatik jikleyim ben :) ısınınca rolantiye kendim geliyorum bilginize  :D  :D  :D  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

abi evet takamayız. c max aynasındaki vidalar bir kere sıkılıp bir daha sökmeye müsait değil ! sökerken agızları bozuluyor. ayrıca bizdeki gibi altı kapalıda değil ! mutlak şartla fiestanın katlanır aynasını yada mevcut focus ayna plastiğine ilave yaparak sonrada freze ve siyaha boyayarak yapabiliriz. fiestadaki kapıya monte olan plastik focustaki siyah plastik malzemeden daha uzun! malaesef olmadı. ayrıca katlanır ayna düğmesi bir abimizde var 50 tl fiyatla ilan koymuş.

Alplerim manisayamı geliyorsun cok sevindim hanemiz müsait kardeşim :)

NOT:kendi adıma belirtiyim benim gaza ihtiyacım yok otomatik jikleyim ben :) ısınınca rolantiye kendim geliyorum bilginize :D:D:D:D

Aynen abi direk malzemeleri değiştirip taksaydik harika birşey olacaktı.

manisaya mi inşallah abi nediyelim :))

bu arada gaz verdiğimiz yok canım şurada fikir alışverişinde bulunuyoruz [emoji12][emoji16]

Yani cmax aynası alıp ayna kısmını şimşek, bizim aynanın kapıya takilan kisminida sokup buna takamazmiyiz, yani cmax ayna kompleksini bizim aynanın kapıya takilan kısmıyla birlestiremezmiyiz?

abi tüm sorularının cevabı ne yazıkki evet yapılamıyor, olmuyor [emoji16]

en iyisi kendimiz sinyal yer aydınlatması yapalım.

katlanır aynayida artik zahmet edip kendimiz kapatiriz [emoji12][emoji16]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hay Allah ya, o zaman orjinal katlanır ayna bulalım ve ona ışık takalım :)

Ver gazzzzzz ....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Hay Allah ya, o zaman orjinal katlanır ayna bulalım ve ona ışık takalım :)

Ver gazzzzzz ....

Ali abi yine verdin coşkuyu [emoji16][emoji16]

orjinalini nerede bulcaz ki :( servisten sipariş geçsek st tampon parası isterler [emoji2]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

O kadar istemezler bence  :D

Fırat a bir soralım, bakalım varmı?

Ahanda whatsup sağolsun sordum bile :)

Pazartesi otosandan bakacak olmadı Alamanya dan sipariş geçeriz dedi 10 güne burada, haa bu arada serviste şuanki aynaların tanesi 500 kaat civarıymış, kesin fiyata bakacak, batmaya hazır olun millet  :D

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Bana bakın isimleri A ile başlayan gençler.Oturun oturduğunuz yerde.Bu yaşta beni yoldan çıkarmayın yaaaaaaaaaaaaaaaa  :D  :D  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Bana bakın isimleri A ile başlayan gençler.Oturun oturduğunuz yerde.Bu yaşta beni yoldan çıkarmayın yaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D

gece gece çok güldüm sen çok yaşa uğur abi [emoji2][emoji2]

Ali abi projeler arasına dijital klimayı da alabilirmiyiz ?

uygulanma başarı oranı tahmini nedir ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Or

gece gece çok güldüm sen çok yaşa uğur abi [emoji2][emoji2]
Ali abi projeler arasına dijital klimayı da alabilirmiyiz ?
uygulanma başarı oranı tahmini nedir ?

Oranı baya düşük, komple kalorifer kutusu değişecek, cama ısı algılayıcı.....  hiç girmeyelim, esp yapmak daha az yorar adamı  :D  neyseki onada Fiesta da gerek yok  :p

Katlanan ayna+cruise üzerine yoğunlaşalım biz :)

Katlanan ayna ya örnek :)

http://www.ebay.com/itm/ford-fiesta-mk-6-2005-2008-electric-power-fold-wing-mirror-kit-in-black-5dr-/251554157471?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a91cbd39f

$_57.JPG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Bence siz kafayı yemeye yoğunlaşın olur mu ?????? Bırakın beni kendi halime yaaa...Yoğunlaşırsam bundan sonra yağamam da artıkın be yaaa  :D  :D  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bence siz kafayı yemeye yoğunlaşın olur mu ?????? Bırakın beni kendi halime yaaa...Yoğunlaşırsam bundan sonra yağamam da artıkın be yaaa  :D  :D  :D

Hele dur daha yeni başlıyoruz Uğur abi, ısınma turları bunlar...  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Hımm anlaşıldı.Sizin anladığınız dilden konuşmak lazım.Ben gidip kispeti giyeyim bi tenekede yağlanayım geliyom hemen.Bunu sizistediniz,hodri meydab breeeeeeeee :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hımm anlaşıldı.Sizin anladığınız dilden konuşmak lazım.Ben gidip kispeti giyeyim bi tenekede yağlanayım geliyom hemen.Bunu sizistediniz,hodri meydab breeeeeeeee :)

:D

Hazırlıklar başlasın o zaman, yağ işi kolay, malum buralarda kolay bulunuyor  :tongue:

269989-turkish-oil-wrestling.jpg

DSC09563.jpg

1. Fiestacılar, modifiye güreş müsbakası hayırlı olsun, 1. ye ödül, ST body kit 2. ye Cruise 3. ye Katlanan ayna 4. ye, ilk 3 kazananın arabasına wax atıp içini silecek  :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Anaaaaammmmmmmmmm  :shok:  :shok:  :shok:  Bunlar ne beya !!!!!!!!!  Ben vaz geçtim adamı çiğ çiğ yer bunlar beyaaaa  :D

Yorum bağlantısı
Taner Erbay

ali abi nasıl temin etcez bu aynaları :( eger yapamazsak sunrof actırcam tavana.. oda olmadı jantların içine twiter takıcam :) benim arabada iki tane egzos var biri left biri right :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ali abi nasıl temin etcez bu aynaları :( eger yapamazsak sunrof actırcam tavana.. oda olmadı jantların içine twiter takıcam :) benim arabada iki tane egzos var biri left biri right :D

Stereooo haaa züper :)

Fırat, serviste sistemden bakacak, otosanın deposunda yoksa Alamanya dan 10 günde getiririz dedi, Pazartesi bakacak, bende buraya yazacağım sonucu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Haaaaaaaaa....Benim arabada da 3 adet egzos var,sağ-sol ve gol  :biggrin:  Bide sunrof zaten anadan doğma var be yaaaa...Emde ne avalandırmak ne avalandırmak..Ver gazııııııııııııııııııııııııııııııııııııı... Bu arada chip yaptırdım 2 gün önce 68hp den 168 hp ye çıktı,torkmu onu sormayın beya tutana aşkolsun be yaaaa  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...