İçeriğe Yönlendir

Benden Bu Kadar :) 34Ac0112 Alırsın Ford Olursun Lord :)

Fatih Avcı

Recommended Posts

Servet Aydın

0-100e beklerim :mangal:

Patlamasın sonra mondeo

Ayrıca, 0-100 bir kere lazım olur. Yani kalkar ve yürürsün.

Benim için sonrasında ne yaptığı daha önemli ;)

Lezzet kalkışta bende :)

100-0'da her zaman lazım olur. Bence Kangoo 100-0'dada ezer :D

O tartışmasız zaten :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

0-100e beklerim :mangal:

Önü kalkmasın, dikkat et, 0-100 yapacam diye, takla atıp gelme bana.

Yarışlar, teminat dahilinde değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Önü kalkmasın, dikkat et, 0-100 yapacam diye, takla atıp gelme bana.

Yarışlar, teminat dahilinde değil.

hatlar karıştı heyecandan galiba :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Patlamasın sonra mondeo

O tartışmasız zaten :biggrin:

E ne kaldı geriye :)

Yok tutuşsa eğer oda kolay :p

b443b8f1b06c8bbc46b9f050b0a7633f.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

10 Saniye biten şeyler bana göre değil. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gerek yok basmaya, pistte görmek isteriz dimi Göksel :)

10 Saniye biten şeyler bana göre değil. :D

Doğru, o kadarı bile göremeyince :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

hatlar karıştı heyecandan galiba :D

V6 ile gelecek diye düşünmüştüm ;)
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Tabi ya, gençleri pistte görmek isteriz :) 10sn. İçin neler harcıyor insanlar bilmez ki emmi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

V6 ile gelecek diye düşünmüştüm ;)

V6, hayatta bulaşmam, manyakmıyım :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Spor disk abi, kanallı oyuklu delikli ;)

abi yanma odasında yanamayacak kadar olan yakıt duman olarak dışarı çıkar ;) bununda ötesinde ise artık işiyordur enjektör piston yanar :D elveda demek üzereyiz diyebiliriz :D

Bu ehtiyarlardan fayda yok. Sen yap biz gençler de seni takip edelim. Adam Jatco kullanıyor cipli sanıyor. Elinden alıp hayra tavuk çiftliğine vermek lazım jatcoyu
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Bu ehtiyarlardan fayda yok. Sen yap biz gençler de seni takip edelim. Adam Jatco kullanıyor cipli sanıyor. Elinden alıp hayra tavuk çiftliğine vermek lazım jatcoyu

follow me :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bende karar vermek uzereyim, jetta' yi cipletsem mi? 199 limitor var, o yuzden yazilim yaptirmak gerekiyor.

Yazılım iyidir yaptır yaptır :) 

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Bende karar vermek uzereyim, jetta' yi cipletsem mi? 199 limitor var, o yuzden yazilim yaptirmak gerekiyor.

Sadece limitorude kaldirabilirsin ama yazilimli cok daha keyifli tabiki [emoji106]
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Dpf'yi iptal ettirmeyeceksen sadece limitörü kaldır derim Erdem.

Cok acmazsa dpf erken dolmaz abi

Limitörü kaldırmak için beyin açılması gerekiyormuş, bu da fazla işçilik gerektiriyor.. O kadar yapmışken madem az daha fark verip yazılımı da birlikte yaptırmak daha mantıklı duruyor.. Stock halini merak ediyorum aslında, limitörü kaldırınca ne kadar gider, yazılım ile ne kadar gider kıyaslama yapabilirsek, yazılımın ne kadar etkili olduğunu görebiliriz :)

Model?
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Cok acmazsa dpf erken dolmaz abi

Model?

Soft yazılım ile, Golf TDİ, yaklaşık 5000km sonra çok sık rejenerasyona girmeye başladı. Süreç hard bir yazılımla daha hızlı olur evet ama, soft yazılımdada, stock'a göre daha hızlı işler :)

Ben 1500km'de tamamen doldurdum. Ağzına kadar tıkandı. Dpf varsa büyük sıkıntı. Ben tavsiye etmiyorum açıkçası soft yazılım dahi olsa Naci.

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Soft yazılım ile, Golf TDİ, yaklaşık 5000km sonra çok sık rejenerasyona girmeye başladı. Süreç hard bir yazılımla daha hızlı olur evet ama, soft yazılımdada, stock'a göre daha hızlı işler :)

Ben 1500km'de tamamen doldurdum. Ağzına kadar tıkandı. Dpf varsa büyük sıkıntı. Ben tavsiye etmiyorum açıkçası soft yazılım dahi olsa Naci.

Mehmet mertin golf 6 tdi si harf yazilimla 500 km sora doldurmustu dpfyi [emoji4]

Soft yazilimla stocka gore daha sık jenerasyona giriyor ama stock-yazilimli arasnda kac km farkediyo bilmiyorum

Dpf mi var derdin var [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ara ara Vag.Com ile DPF rejenerasyonu nu manuel olarak yaparım olmaz mı :)

O daha kötü olur. Kül birikimi daha hızlı olur :)
Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

Fatih bey,

emeğinize sağlık, gerçekten çok şık olmuş, kitaplıkta en çok satılan kitaplabın verdiği edayla yolda gösteriyordur kendini bilirim...

Değişiklik güzel ama tadında olması kaydıyla, sizinki gerçekten tadında,Allah kaza bela vermesin ağız tadıyla binmek nasip etsin.

Umarım halen kullanıyorsunuzdur, Eğer satacak olursanız muhakkak haberimiz olsun rica ediyorum.

halen keyifle kullanmaya çalışıyorum :) eşimden fırsat bulabilirsem sadece hafta sonları yıkama temizleme işleri bende:) eşim keyifle daha cok biniyor bende şirket arabasıyla daha cok :) ama eşim usta bir şoför arabaya cok iyi bakıyor şuan satma gibi bir niyetim yok ki olursa yerini selective alacak :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ney koyduk ama ha :))

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Bu modeller de DPF iptali çok zor abicim, o yüzden hiç düşünmedim.. Bende çok yüklenilmeyince problem olacağını sanmıyorum, yaptırıp kullanana bir kaç kişiye de sordum, herhangi bir problem olmamış..

2013 model.

Ara ara Vag.Com ile DPF rejenerasyonu nu manuel olarak yaparım olmaz mı :)

Erdem senin aracında araç kendi kendine rejenerasyon yapar, eğer yapamayacak kadar kötü bir hal alır ise sökülüp temizlenmesi gerekir. Senin dpf katkılı mı katkısız mı acaba ;)

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Süha diğer konuda da soracaktım ama burada sorayım benim araba da bu dpfnin çalışma sını nasıl anlayacağım...

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Stock aracta anlamak zor onu.

Clio da anlamiyordum, egzozu sokunce anladim.

Dpf actiginda start stop devreye girmiyor vs ama mondeo da o olmadigi icin anlamak zor..

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
(düzenlendi)

Süha diğer konuda da soracaktım ama burada sorayım benim araba da bu dpfnin çalışma sını nasıl anlayacağım...

Abi mondeo üzerinde bir bilgim yok lakin, fan anlamsız şekilde fan açmasından ve o esnada biraz devir artmasından fark edilebilinir düşüncesindeyim

Fan acmasindan, rolantide yuksek devirden ve kokudan anlasilir.

Ara ara yapiyor abi evet, kötü hal elbet alacak. O zaman ne yapalim ! :) tipini nasil anlariz bunun?

kötü hal almaz bol bol yüksek devirde gazlayan adamız ;) sen bir hafta sonu gel maslağa aklındaki tüm soru işaretlerini giderelim kanki ;)

Yav bu vw ilginç marla adblue lu olanı bile var depo kapağının orada doldurma boğazı var ;)

tarihinde Süha Demirtaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...