İçeriğe Yönlendir

K&n Filtre Işe Yarar Mı?

Serdar Samancıoğlu

Recommended Posts

Fatih Öztürk27

Normal filtre takılır, bakımlarda değişir canınız sıkılırsa iner hafta sonu da değişirsiniz. Önemli olan sağlıklı hava geçişinin sağlanması.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Uzun ömür ve uzun süre emiş kaybı olmadan kullanımmış amacı...

20 binde kağıt filtreyi güneşe tuttunmu sen onu söyle bakiim, kenarlarda hala boşluk olur, kenar deken 1cm. lik kısımda demiyorum, 5-6 cm. olur, (fiesta filtresine göre) yani kağıt filtre bile dayanır aslında, ben pimpirikliyim arkadaş, 5000 de atar yenilerim :D kağıt filtrede 5000 de tam dolmaz, ama emiş düşer, o yüzden değişirim.

Şimdi 5000 de söküp fitre kutusunu detaylı inceledim, toz sıfırdı, 15000 km de filtreyi söküp baktığımdada toz yoktu, yani içeri kaçış yok ama emiş kaybı var, bunun önlemek için sık değişiyorum, arabının yakıtında değişim hissediliyor hemde net.

Kn de 5000 de emiş miktarı neyse 15.000 dede o diyorsan tamam, kanıtını görelim o zaman, kanıt varmı yokmu :) artı kutu içi toz testide yap, zerre geçmemiş olacak kn de.

Kanıtı benim yetmez mi Abi ? 20.000km de hala tertemizdi. Hadi bana inanmıyormusun. 60 yaşında Fatih Abiyedemi inanmıyorsun :)

Bak o 40.000km de gitmiş hemde.

Yani KN'nin diğer altıkağıt fiktrelere göre en önemli özelliği bu.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Kanıtı benim yetmez mi Abi ? 20.000km de hala tertemizdi. Hadi bana inanmıyormusun. 60 yaşında Fatih Abiyedemi inanmıyorsun :)

Bak o 40.000km de gitmiş hemde.

Yani KN'nin diğer altıkağıt fiktrelere göre en önemli özelliği bu.

Kimseye bir şey kanıtlamamız gerekmiyor. İsteyen istediğini yapar :) Mamatha Gandi'nin çok hoşuma giden bir cümlesi vardır."Allah'ım bana değiştirebileceklerimi değiştirme ,değiştiremeyeceklerimide kabullenme gücü ver"

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Kimseye bir şey kanıtlamamız gerekmiyor. İsteyen istediğini yapar :) Mamatha Gandi'nin çok hoşuma giden bir cümlesi vardır."Allah'ım bana değiştirebileceklerimi değiştirme ,değiştiremeyeceklerimide kabullenme gücü ver"

Gandi diyince aklım başka yere gitti. Dedim o böyle cümleler kurabilecek potansiyele sahip mi :)

Çok doğru demiş Gandi bey :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

O zaman sana satacağım tamam  :D

bir sepet yumurta, 10 tane tavuk, bir çuval mısır ile takas ederiz.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

bir sepet yumurta, 10 tane tavuk, bir çuval mısır ile takas ederiz.

Köy tavuğu  ise ben sıfır alırım takas için :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Aynen, Gandi efendi harbiden çok iyi demiş :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...