İçeriğe Yönlendir

Babam.

Naim Durmaz

Recommended Posts

Naim Durmaz

Babamızın toprağı bol, mekanı cennet olsun.

Derler ki, insan babası ölünce büyürmüş...

Allah razı olsun , acılar daha bir başka büyütüyor insanı..

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olur İnşallah. 

Allah razı olsun.

:( hep ihmal ediyoruz..Bizler de böyle ihmal edileceğiz işte..Hayat telaşı bizi bizden alıyor. Hep birşeyler tamamlanacakta sonra rahat edeceğiz , sonra istediğimiz şeyleri sevdiklerimizle doyasıya yaşayacağız gibi geliyor..ama nedense o bişeyler hiç tamamlanmıyor.. Hep koşturmaca , monotonluk devam edip gidiyor..

Allah rahmet eylesin..Başınızsağolsun..

Allah razı olsun , haklısnız sanki hiç ölmeyecekler gibi geldiği için aramayı sormayı hep erteliyoruz.

Allah rahmet eylesin :(< :(>

Allah razı olsun.

Allah rahmet eylesin. 

Allah razı olsun.

Başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin. Allah size sabır versin. Anlatılmaz , yaşamak lazım derler ya...27.11.1999 yılında aynı şeyleri ben de yaşadım. Sizi çok iyi anlıyorum.

Allah razı olsun ,Allah merhumlarınıza cennet nasip etsin.

Allah rahmet eylesin...

Zaten öyle değil midir ? Varlığında değerini bilemeyiz hiç bir şeyin yokluğunda ararız , öğreniriz değerini...

Allah razı olsun ,elimizdekini kaybedince arar dururuz ama nafile..

917 gün geçti ben kaybedeli, bir tek gün bile yok onu düşünmeden geçirdiğim. Sanırım bende onun yanına gidene kadar hiç değişmeyecek acısı :(< :(>

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Allah razı olsun babanızın mekanı cennet olsun.

Amcama Allahtan rahmet, size ve ailenize baş sağlığı dilerim.

Allah razı olsun.

ALLAH rahmet eylesin, Mekanı Cennet olsun inş. 

Allah razı olsun.

Allah rahmet eylesin. Toprağı bol, mekanı cennet olsun. Sizlere sabır ihsan eylesin..  :( 

Allah razı olsun.

Bir ramazan sabahi yine geldim calisiyordum ptt de gisemde az bi bosluk buldum gireyim dedim su forumama ama aglamamak icin zor tuttum kendimi yandi yuregim Allah rahmet eylesin nur icinde yatsin :(Allah sizede sabirlar ihsan eylesin

Allah razı olsun , sizleri de üzdüm kusuruma bakmayın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

başınız saolsun. allahım gani gani rahmet eylesin inşallah.

Allah razı olsun.

Başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin. Allah size sabır versin. 

Allah razı olsun,

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Allah razı olsun.

Naim Bey hakikaten çok hoş bir yazı olmuş. Elinize yüreğinize sağlık. O kadar güzel bir konuya o kadar içtenlikle yazmışsınız ki etkilenmemek elde değil.

Allah rahmetiyle muamele etsin inşallah.

Teşekkür ederim , Allah razı olsun.

Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun...

Allah razı olsun.

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Rabbim sizlere sabır versin.

Allah razı olsun.

Toprağı bol mekanı cennet olsun.

Yüce rabbim sabırlar versin. :(

Allah razı olsun.

Allah rahmet eylesin

Allah razı olsun.

Başınız sağolsun, sabırlar dilerim

Allah razı olsun.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Allah rahmet eylesin,nurlar içinde yatsın bütün yakınlarımız çok çok değerli yeterki hayattayken değerlerini bilelim, gösterelim.

Başınız sağolsun.[emoji17]

Yorum bağlantısı

Bunu 18 yaşında yaşamış biri olarak sizi çok iyi anlıyorum...

Rabbim babalarımızın mekanını cennet eylesin.

Başınız sağolsun..

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Sahura kalkmış ,yemeğini yemiş ,sabah namazını kıldıktan sonra her zamanki gibi Kuran ‘ ını okuduktan sonra ruhunu teslim etmiş. Ramazan ayında oruçlu abdestli ve ahiret için bütün vazifelerini son 1 saat içinde eda etmiş. Allah herkese böyle hayırlı ölüm nasip etsin.

Yorum bağlantısı

Sahura kalkmış ,yemeğini yemiş ,sabah namazını kıldıktan sonra her zamanki gibi Kuran ‘ ını okuduktan sonra ruhunu teslim etmiş. Ramazan ayında oruçlu abdestli ve ahiret için bütün vazifelerini son 1 saat içinde eda etmiş. Allah herkese böyle hayırlı ölüm nasip etsin.

Amin abim...

Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

Allah rahmet eylesin,nurlar içinde yatsın bütün yakınlarımız çok çok değerli yeterki hayattayken değerlerini bilelim, gösterelim.

Başınız sağolsun.[emoji17]

Allah razı olsun .

Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.

Allah razı olsun.

Bunu 18 yaşında yaşamış biri olarak sizi çok iyi anlıyorum...

Rabbim babalarımızın mekanını cennet eylesin.

Başınız sağolsun..

Allah razı olsun  , babanız nur içinde yatsın.

Başsağlığı ve sabır dilerim. Allah rahmet eylesin.

Allah razı olsun.

Allah rahmet eylesin , Mekanı cennet olsun

Allah razı olsun

Amin inşallah , Allah razı olsun.

Amin abim...

Başınız sağ olsun Naim Bey.

Sağolun Allah razı olsun.

Allah rahmet eylesin...

Allah razı olsun

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Çok üzüldüm halinize rabbim sabır versin zor bir durum. 

Bazen hayatta iş güç bile insana verilen değeri aşıyor malesef ve iş işten geçiyor.

Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Çok üzüldüm halinize rabbim sabır versin zor bir durum. 

Bazen hayatta iş güç bile insana verilen değeri aşıyor malesef ve iş işten geçiyor.

Sağolun Allah razı olsun.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Allah rahmet eylesin sizlere sabırlar versin vallahi okurken bütün tüylerim diken diken oldu çok güzel duygularınızı ifade etmişsiniz ama ne mutlu ki babanız ramazanda orucunu tutarak ve Kuran-ı Kerim okuyarak vefat etmiş yani imanlı birşekilde 

Yorum bağlantısı
Kerim Kamanoğlu

Allah rahmet eylesin herhalde yerleri doldurulamayacak insanlardan en önemlileri anne ile babadır evet bu dünya fani gelip geçici bir gün hepimiz aynı kaderi paylaşacağız yaşarken hiç bitmeyecek gibi gelsede ölüm gerçeğini bilsekte bize ve yakınlarımıza konduramadığımız ölüm bir gün hepimizin kapısını çalacak Allah sevdiklerimizle yaşayacağımız keşkelerin az olduğu dolu dolu bir ömür nasip etsin hepimize başınız sağolsun babanızın mekanı cennet olsun kabri nurla dolsun sizede Allah sabır versin:(

Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

Allah rahmet eylesin , mekanı cennet olsun İnşallah. 

Allah razı olsun.

Allah rahmet eylesin sizlere sabırlar versin vallahi okurken bütün tüylerim diken diken oldu çok güzel duygularınızı ifade etmişsiniz ama ne mutlu ki babanız ramazanda orucunu tutarak ve Kuran-ı Kerim okuyarak vefat etmiş yani imanlı birşekilde 

Allah razı olsun.

Allah rahmet eylesin :(

Allah razı olsun.

ALLAH rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.

Allah razı olsun.

Allah rahmet eylesin herhalde yerleri doldurulamayacak insanlardan en önemlileri anne ile babadır evet bu dünya fani gelip geçici bir gün hepimiz aynı kaderi paylaşacağız yaşarken hiç bitmeyecek gibi gelsede ölüm gerçeğini bilsekte bize ve yakınlarımıza konduramadığımız ölüm bir gün hepimizin kapısını çalacak Allah sevdiklerimizle yaşayacağımız keşkelerin az olduğu dolu dolu bir ömür nasip etsin hepimize başınız sağolsun babanızın mekanı cennet olsun kabri nurla dolsun sizede Allah sabır versin:(

Allah razı olsun.

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Allah razı olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...