İçeriğe Yönlendir

D1S-D2S Ampül Seçimi

Hikmet Türker

Recommended Posts

Hikmet Türker

Merhaba;
Kullandığım farlar d2s diye biliyorum.Umarım yanılmıyorumdur.Kışa doğru Osram d2s Night Breaker alıp değiştirmek istiyorum.Öncesi 6000k veya 8000k değerlerinde (henüz karar vermedim :unsure2: )araç için sıkıntı yaratmayacak önerebileceğiniz bir d2s alacağım ,hem ilerisi içinde yedek durur diye düşündüm.Net üzerinde bir çok marka içerisinde bir kaç seçim yaptım fakat orijinal olmadığı için tedirgin etti.Şu an önceliğimiz görsellik ,zaten kışa  daha iyi bir şeyler alınacak.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Kaliteli markaların 6000-8000K gibi ürünleri yoktur. Tavsiye etmem.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hikmet Türker

Kaliteli markaların 6000-8000K gibi ürünleri yoktur. Tavsiye etmem.

Geçici bir süre kullanılacak.6000k-8000k aralığında alınabilecek iyi bir şeyler vardır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Soner Alp

Üzerinde orijinal olarak OSRAM var ben Philips ile yeniledim çiftini 140 aldım. Bildigim kadarıyla 4300 k.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

D2S Night breaker yoktur zaten. Mevcut ampulünüz kış için en uygunu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

Bir sene önce osram Night Breaker almıştım ama şehir içinde kullandığım zamanlarda pek anlamamıştım ıkı kez uzun gece yolculuğundan sonra ilk işim orijinal ampullerini geri taktırmak oldu :) uzun kısa set halınde bagajımda duruyorlar.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Night breaker Ford araçta uzun ömürlü değil diyorlar. Ne düşünüyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Sunpart 5000K yida oneririm. 3sene kullandim cok memnundum. philips 4300k dan okadar memnun kalmamistim

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Bir sene önce osram Night Breaker almıştım ama şehir içinde kullandığım zamanlarda pek anlamamıştım ıkı kez uzun gece yolculuğundan sonra ilk işim orijinal ampullerini geri taktırmak oldu :) uzun kısa set halınde bagajımda duruyorlar.

Osram Nb orijinal far ampullerinize gore daha az mi aydınlattı? Ben yillardir Nb serisi kullanıyorum ve klasik halojenlere göre gözle görülür aydınlatma üstünlüğü var.
Yorum bağlantısı
Hikmet Türker

Benden önceki sahibi uyduruk Çin malı bir şeyler takmış.Orijinalleri osram mıdır?

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Abi yanılıyorsun;

OSram Xenarc Night Breaker Unlimited diye ürün var D2S, buda kodu 66240XNB

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi yanılıyorsun;

OSram Xenarc Night Breaker Unlimited diye ürün var D2S, buda kodu 66240XNB

Xenark ayrıdır, Night Breaker ayrıdır ama Furkan... 

Night Breaker halojen ampul... 

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Xenark ayrıdır, Night Breaker ayrıdır ama Furkan... 

Night Breaker halojen ampul... 

Biliyorum abi, yani Xenarc'ın da Night Breaker Serisi var demek istemiştim. Belki arkadaş onu kastediyordur.

Yorum bağlantısı
Hikmet Türker

Biliyorum abi, yani Xenarc'ın da Night Breaker Serisi var demek istemiştim. Belki arkadaş onu kastediyordur.

:good1:

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Osram'ın standart xenarc ile diğer nb vs. performans xenon ampulleri arasında güç olarak fark yok, hepsi de 3200 lümen. Eğer farınız yeni jenerasyon ise, optiği kaliteli ise standartın üstündeki (nb vb.) ampulden performans alabilirsiniz. Bunların fiyatları da çok yüksek, karşılığını alabileceğinizi düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Furkan Avcı

Herşey bir yana, farlarınız bi xenon ise D1S olması lazım. 

Sebep nedir? benim Bi-Xenon ama D2S.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Sebep nedir? benim Bi-Xenon ama D2S.

Çünkü Mondeo'nun bi xenon farları D1S  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...