İçeriğe Yönlendir

Focus III - Kol Dayama

Recep Ali Bodur

Recommended Posts

Recep Ali Bodur

İnternette Focus için farklı bir kol dayama gördüm

Aliexpress de

Görüşlerinizi almak istedim

Teşekkürler

7yqa5ypu.jpg

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

çok güzel görünüyor ama fiyatı ne kadar ki bide kargo ne kadar, büyük ürünlerde ciddi kargo paraları istiyorlar?

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Bende taktırmak istiyorum ama bunun flash takma kısmını kapattığını duymuştum

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

fiyatı nasıl ki? orijinal çıkma ile fark makulsa, o. çıkma daha iyi olmaz mı?

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Akif Eren

bunlarla hiç uğraşmayın derim. en iyisi çıkma almak. arkadaşımın aracına alıp takmıştık. kolçağı yukarı kaldırınca içinde usb ve aux vardı.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

bu fiyata araba alıyor millet :)yukarı kalkan kolçaklar dan alsak olur mu ki o zaman usb girişi için kaldırılabilir.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
BurakCan Hirece

bende focus 2.5 için arıyorum ama kafama göre bulamadım abi

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serkan Erden

arkadaşlar merhaba yeni aldığım 2015 makyajlı focus için kolçak almak istiyorum, önerileriniz nedir. malum bu aracın ara bölümü 3 kasaya göre biraz farklı,

bilgisi yada tavsiyesi olan varmı?

Yorum bağlantısı
Hakan Kalkan

servis 1000tl diyor bende aradım ama bulamadım ancak delmeli ler var 70tl den başlıyor.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

bende focus 3 için c.tesi günü sordum parçaya 250 tl dediler 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 5 hafta sonra...
Uğur Ünsal

gittigidiyorda auto-plus adlı satıcı getirttiriyor. Şu an elinde focus 3 için var. 4 gün sonra makyajlı kasa için geleceğini söyledi. Ürün vidasız, geçirtmeli.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Serkan Erden
(düzenlendi)

sonunda kolçağımı yaptırdım koltuk yanına vidalı iner çıkarlı model oturtmalı değil, orjinal gibi duruyor. çok memnunum. geniş açılı olduğu için aradaki boşluğu güzel kapattı.yolcuda kullanabiliyor. resim atamadım. bostancı aes oto dan aldım,montajını kendi yapıyor. web sayfası var. 150 tl.

tarihinde Serkan Erden tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Kamil Dede

merhabalar herkese ,

2012 model focus 3 kolçak yok araçta :( ankarada koltuğa monte eden yada vidasiz kolçak takan bi yer varmıdır  zira servis vidasız takılabilen kolçağa 150 tl istedı ve çok basıt duruyor bu konudan muzdarip olan bi çok kullanıcı vardır hep birlikte toplanıp bi oto döşemeci ile anlasıp toptan temız orjınale yakın bi kolçak yaptırsak nasıl olur

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

valla bende aradım ama bulamadım kolçak taksak bizim araç style donanım usb giriş kısmını kapatıyor bazıları kablo falan oluyormuş ama onuda tam anlayamadığım için yaptırmadım.

Yorum bağlantısı
Kamil Dede

benım arabam trend paket  usb girişi torpido da koltuga montalı olursa kapatmaz ama

Yorum bağlantısı

Şahsen, Koltuğu deldirmek yerine orta konsola vida attırmayı yeğlerim. Sanırm böyle düşündüğüm için de kolçağı ortaya vidalattım :) 

Kolçak markasındaki tercihiniz Armster marka olursa, memnun kalacağınızı düşüyorum. Birebir FORD uyumlu kolçağı mevcut ama fiyatı biraz pahalı ki muhtemelen de servis size aynı kolçağı önermiştir. Bence hiç acımayın, takın derim :) 

Yorum bağlantısı
Kamil Dede

abi önceki aracımda vidalı idi 4 yıl kullandım aracı zamanla ne kadar dıkkatlı kullanılsada vidalarda gevseme oluyor orta konsola zarar verıyor eskı arabam 2003 focustu ama buna kıyamıyorum :) koltuga ufak bi delik açıp sağlam bi sekılde yapılırsa daha sağlıklı olur gibi geliyo bana ama usta önemlı tabı sağlam bi usta lazım aslında

Yorum bağlantısı
SAMET KARACAN

geniş açılı olması önemli.. piyasada ve serviste var 140 lira diyolar iki koltuk arasını doldurmuyor çok cılız kalıyor

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Semih Güney

3,5 focusa olmaz bu.3 un bu

fiyat ve yer hakkında bilginiz var mı?
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ercan Türkmen

Merhaba arkadaşlar , 2014 model trend x focusum var, bi tane orjinal çıkma titanium Kolçak buldum , komple söküp takmak gerekiyor, tam uyumlumudur acaba alsam mı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...