İçeriğe Yönlendir

Focus III - Kol Dayama

Recep Ali Bodur

Recommended Posts

Kamil Dede

benımde aklımda ankara ostimde çıkmacılarda 700-800 arası satılıyor ama ben içime sinmedı almayı dusunmuyorum bu konuda sıkıntı yasayan bi çok kişi var adam gibi koltuga monte yapan bi yer bulsak da yaptırsak olmaz mı

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Bende arıyorum, resimleri göremedim ama titanium kolçakları trendlere uymuyor. Bulursam bende paylaşırım. Universal kolçak yerine orijinal olacak bir şey arıyorum bende.

Sizde de iki koltuk arası arka tarafta usb bağlantı noktası var mı?

Yorum bağlantısı
Ercan Türkmen

Bende arıyorum, resimleri göremedim ama titanium kolçakları trendlere uymuyor. Bulursam bende paylaşırım. Universal kolçak yerine orijinal olacak bir şey arıyorum bende.

Sizde de iki koltuk arası arka tarafta usb bağlantı noktası var mı?

USB Bağlantısı var

benımde aklımda ankara ostimde çıkmacılarda 700-800 arası satılıyor ama ben içime sinmedı almayı dusunmuyorum bu konuda sıkıntı yasayan bi çok kişi var adam gibi koltuga monte yapan bi yer bulsak da yaptırsak olmaz mı

Kolçak rahat oluyo fakat uyumsuz olursa veya Çakma durursa hiçbir anlamı yok

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

USB Bağlantısı var

Kolçak rahat oluyo fakat uyumsuz olursa veya Çakma durursa hiçbir anlamı yok

Usb cikintisi olmayan focus 3 ler icin aliexpresste uyumlu kolcaklar var ama bizimki gibi usb girisi olanlara uyumlulari halen gelmedi.. Takipteyim..
Yorum bağlantısı
Yahya Akman

Ankara şaşmaz cancan otoda kolçak mevcut arkadaşlar. Usb girişi için kolçağa yer yapmışlar sorunsuz kullanılabiliyor. tek sıkıntısı usb söküp takmak için kolçağı yerinden çıkarmak gerekiyor ki oda 5 sn'lik bir iş. vidalama kesinlikle yok. malzeme kalitesi ne kötü ne iyi. oynama gıcırdama ses yapma bende yapmadı. 

7d5855ae4104e08b1c78cd8387cca6df.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Ankara şaşmaz cancan otoda kolçak mevcut arkadaşlar. Usb girişi için kolçağa yer yapmışlar sorunsuz kullanılabiliyor. tek sıkıntısı usb söküp takmak için kolçağı yerinden çıkarmak gerekiyor ki oda 5 sn'lik bir iş. vidalama kesinlikle yok. malzeme kalitesi ne kötü ne iyi. oynama gıcırdama ses yapma bende yapmadı. 

7d5855ae4104e08b1c78cd8387cca6df.jpg

Ne kadar fiyatı ?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tayfur KARA

Ne kadar fiyatı ?

Aynı ürün bende var, 140 ile 150 arası değişiyor fiyatları. Ancak bir süre sonra gıcırdama yapıyor açıkıçası pek önermiyorum. Benim tercih etme sebebim de sadece vidalama vs. olmadığı içindir. Tak çıkar bi ürün. 

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Aynı ürün bende var, 140 ile 150 arası değişiyor fiyatları. Ancak bir süre sonra gıcırdama yapıyor açıkıçası pek önermiyorum. Benim tercih etme sebebim de sadece vidalama vs. olmadığı içindir. Tak çıkar bi ürün. 

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Savaş Kocaacar

Uygundur ben taktım eksik parçalarıda servisten aldım. fotoları bugün yarın atıcam. fakat el freni değişmesi gerekiyor. ayrıyeten 6 adet parça servisten temin edilmesi gerekiyor. 700 tl civarını buluyor ben 600 konsol + 450 parçalar olmak üzere 1050 tl ye hallettim. değdimi derseniz kesinlikle değdi. :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfur KARA
(düzenlendi)

Uygundur ben taktım eksik parçalarıda servisten aldım. fotoları bugün yarın atıcam. fakat el freni değişmesi gerekiyor. ayrıyeten 6 adet parça servisten temin edilmesi gerekiyor. 700 tl civarını buluyor ben 600 konsol + 450 parçalar olmak üzere 1050 tl ye hallettim. değdimi derseniz kesinlikle değdi. :))

Fotoğrafları büyük bi heyecanla bekliyorum ^^ 

tarihinde Tayfur KARA tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mesut Demirel

bu kolçak işini çözen abiler bizede detaylı bilgi verirlerse çok memnun olurum.

aramadığım aksesuarcı kalmadı 

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Kolçak olayı çözülsün, daha sis farları var çözmemiz gereken :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Savaş Kocaacar

Arkadaşlar titanyum kolçak uyumlu fakat trend araçlardaki el freni çn konsolun altına giden sağ ve doldaki plastik parçalar vitesin sağ tarafındaki büyük parlak parça gibi 5 tane parçayı servisten almanız gerekiyor. dışarıdaki parçacılarda bu parçalar bulunmuyor. fakat set olarak bulabilirseniz el freni ve tüm plastik parçaları 1000 tl gibi bulan arkadaşlar var. set olarak. sonradan servisten alayım derseniz kolçağı çıkma aldığınızı düşünürsek 1300 tl civarını buluyor el freni dahil.

Yorum bağlantısı
Savaş Kocaacar
(düzenlendi)

Bu da resimleri

7MOVR5.jpgPPRYX9.jpg

tarihinde Savaş Kocaacar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Savaş Kocaacar

Araç Trend x tir arkadaşlar. ısıtmalı alt aydınlatmalı otomatik katlanır ayna, Orta konsol, deri direksiyon simidi, orjinal parktronik, androidli 8 " multimedia, klima düğmeleri, aklıma gelmeyen bikaç bişey daha extra tarafımdan yapılmıştır.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Semih Güney

Araç Trend x tir arkadaşlar. deri direksiyon simidi,

orjinal parktronik,

Merhabalar,benim aracımda TrendX.Ugulamalarınızda merak ettiğim 2 uygulama var, deri direksiyon değişimini nasıl yaptınız ?

- Parktronik derken kendine kendine park etme özelliğini mi eklendiniz araca? Öyleyse gerçekten helal olsun  

Yorum bağlantısı
Mesut Demirel

Araç Trend x tir arkadaşlar. ısıtmalı alt aydınlatmalı otomatik katlanır ayna, Orta konsol, deri direksiyon simidi, orjinal parktronik, androidli 8 " multimedia, klima düğmeleri, aklıma gelmeyen bikaç bişey daha extra tarafımdan yapılmıştır.

benim merak ettiğim klima düğmeleri

Yorum bağlantısı
Semih Güney

benim merak ettiğim klima düğmeleri

O iş kolay, aliexpress-ebay gibi yurtdışı sitelerden veya gittigidiyor gibi yurt içi sitelerden Focus klima düğmesi sipariş ediyorsunuz.

Geldiğinde bir pense-bez-siyah bant alıp aracın başına geçiyorsunuz. 

Pensenin ucunu beze sarıp penseyle eski klima düğmelerini tutup çekiyorsunuz. 

Yenilerinin kenarındaki şeffaf kısımları siyah bantla kapatabilirsiniz (tercih meselesi,sonradan ışık aradan sızıp gözünüzü rahatsız etmesin)

Daha sonra ittirerek yerine oturtuyorsunuz,bu kadar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...