İçeriğe Yönlendir

Gülümseyen Japonum - Mazda 3

Engin Deniz

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Engin'in arayış zamanını görünce bu aracın satışında bekleyeceğini pek sanmıyorum. Ha 1 ay beklese ne olur, hiçbir şey olmaz. Araba satarak para kazanacağı bir mesleği yok nasılsa ;)

Sen gibi abisi olduktan sonra sırtı yere mi gelir be yaa :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

3- sadece sürücü kapı camının otomatik olması!.. (mazda, honda, toyata vs de olduğu gibi...) [emoji3]

Bunu farketmiş, sinir olmuştum. Ayıp ya.

Engin, farklı olmak güzeldir.

Araba arıyor olsam ve bu arabayı görsem ben de alırdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Piyasada 2. Eli olmayan, zayıf olan araba , cok satılan arabadan iyidir

Bakınız mazda

Bakınız mondeo ;)

Yorum bağlantısı

Maşallah :nazar: çok şık araç hep trafikte nadir gördüğümde ilgimi çeker, japonlarin japon gözlü çekik spor agresif far ve stop grubu hoşuma gidiyor. Guzel günlerde kazasız belasız kullanın

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

Beyazı çok az yakıştırdığım modellerden bir tanesi bu araç, harika görünüyor  :good1: Güle güle kullanın  :nazar:

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Sonunda aldım. :)

Hayırlı olsun. Kazasız belasız ;) Mehmet Abi Mazda bölümü isteriz. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hayırlı olsun. Kazasız belasız ;) Mehmet Abi Mazda bölümü isteriz. :D

Gülen yüzlüler bölümü yaparız size :D Araban resmen gülüyo ya la :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Gülen yüzlüler bölümü yaparız size :D Araban resmen gülüyo ya la :p

Halinden mutlu o yüzden :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

İlk İzlenimlerim;

1250 km yol yapmışım, %70 uzun yol, genellikle klima açık, uzun yol ortalama hız, 100-110 km  ortalama yakıt tüketimi 8 Lt.

4 ileri otomatik, özellikle rampada kendini belli ediyor, hemen vites küçültmeye gidiyor araç, onun dışında sıkıntı yok. Arka koltuk mesafesi biraz dar, çocuk koltuğu bağlayınca oğlanın ayakları ön koltuğa değiyor :)   Bagaj harika, bu kadar geniş beklemiyordum.

Kör nokta uyarı sistemi başarılı, Antalya içinde bir kere solumdaki aracı görmemişim uyarmasıyla kurtardım. ( 60 km hızdan sonra devreye giriyor, her iki aynada uyarı işareti var, eğer uyarı yanarken sinyal verirseniz sesli olarak da uyarıyor) 

Daha önce de belirttiğim gibi, camlar ve sunroof kumandadan kapanmıyor, sürücü camı hariç tek dokunuşla kapatma yok. 

Multimedia sisteminin sesi gitti, aracı servisten almanın faydası, servis orjinal teybini takıp multimedia cihazı garantiye gönderdi. Aracın ses sistemi çok güzel. Sanki bagajda subwoofer var gibi :)

Şimdilik memnunum, yine aklıma gelen oldukça paylaşmaya devam ederim ;)  :nazar:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı

İlk İzlenimlerim;

1250 km yol yapmışım, %70 uzun yol, genellikle klima açık, uzun yol ortalama hız, 100-110 km  ortalama yakıt tüketimi 8 Lt.

4 ileri otomatik, özellikle rampada kendini belli ediyor, hemen vites küçültmeye gidiyor araç, onun dışında sıkıntı yok. Arka koltuk mesafesi biraz dar, çocuk koltuğu bağlayınca oğlanın ayakları ön koltuğa değiyor :)   Bagaj harika, bu kadar geniş beklemiyordum.

Kör nokta uyarı sistemi başarılı, Antalya içinde bir kere solumdaki aracı görmemişim uyarmasıyla kurtardım. ( 60 km hızdan sonra devreye giriyor, her iki aynada uyarı işareti var, eğer uyarı yanarken sinyal verirseniz sesli olarak da uyarıyor) 

Daha önce de belirttiğim gibi, camlar ve sunroof kumandadan kapanmıyor, sürücü camı hariç tek dokunuşla kapatma yok. 

Multimedia sisteminin sesi gitti, aracı servisten almanın faydası, servis orjinal teybini takıp multimedia cihazı garantiye gönderdi. Aracın ses sistemi çok güzel. Sanki bagajda subwoofer var gibi :)

Şimdilik memnunum, yine aklıma gelen oldukça paylaşmaya devam ederim ;)  :nazar:

Kör nokta uyarı beğendim.

Ses sitemi beğendim.

Yakıt tüketimi beğendim.

Bagaj hacmi beğendim.

Arka diz mesafesi benim için önemli olmadığından beğendim.

Alırsam düz vites alırım, sen vites küçültmesinini beğenmesen de beğendim.

Cam ve sunroof olayını beğenmedim ama illaki bir eksiklik olacaksa bir araçta Esp eksik olmasındansa bunların eksik olmasını yeğlerim.

Senin araçtan memnun olmana ise harükulade sevindim bu nedenle ÇOOOOOOK beğendim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

"Daha önce de belirttiğim gibi, camlar ve sunroof kumandadan kapanmıyor", Bir kaç forumda okudum programlanınca kaldırılıyor diye,emin değilim ama yinede. sürücü camı hariç tek dokunuşla kapatma yok. Sunroof tek dokunuşla açılıyor ama kapanmıyor. Yakıt konusunda şimdilik yazdığın gibi daha 8 görmedim ama 6.5 lt altına da düşüremedim :) 60 bin km bakımı yaptırdım. 500 tl tuttu. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...