İçeriğe Yönlendir

Gülümseyen Japonum - Mazda 3

Engin Deniz

Recommended Posts

Kerim Bilgehan Arbek

Abi hayırlı uğurlu olsun. O değil de geçen Antalya'dan Manavgat'a gelirken bunun aynısından bir tane gördüm hatta kör nokta uyarı sistemi vardı. 1-2 hafta içinde hiç manavgat-alanya istikametine gittin mi? Sanki plaka da BFU'ydu diye hatırladım da :D

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Abi hayırlı uğurlu olsun. O değil de geçen Antalya'dan Manavgat'a gelirken bunun aynısından bir tane gördüm hatta kör nokta uyarı sistemi vardı. 1-2 hafta içinde hiç manavgat-alanya istikametine gittin mi? Sanki plaka da BFU'ydu diye hatırladım da :D

Araç bir aydır Antalya'da hanımda ama manavgat tarafına geçmemiştir, geçememiştir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Engin Deniz

Uzun ledlerimiz Çinden geldi, bi deneme çekimi yaptım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

h1 mi bu

9005 HB3 Abi ampül tipi böyle geçiyor.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ferhat Şahan
(düzenlendi)

Bayıldım gerçekten Mazda 3 hep hayalim olmuştur güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin

tarihinde Ferhat Şahan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Maşallah KARTAL.Yapılan uygulamalar harika olmuş.Emeğine sağlık. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Cuk oldu cuk :)

Sayende adamım, bide buna cila atıversen bi ara :) Kebap ısmarlarız sana: p
Yorum bağlantısı

Sayende adamım, bide buna cila atıversen bi ara :) Kebap ısmarlarız sana: p

Erenin sayesinde oldu,ben aracı oldum o kadar :) bak Cila dedinmi akan sular durur,hemen Gül kokulu Lokumları hazırla :)

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Erenin sayesinde oldu,ben aracı oldum o kadar :) bak Cila dedinmi akan sular durur,hemen Gül kokulu Lokumları hazırla :)

Lokuma boğarım seni :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Engin bey, direksiyon için hangi boyayı kullandınız? Ve işlemi direksiyonu sökmeden mi yaptınız?

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Engin bey, direksiyon için hangi boyayı kullandınız? Ve işlemi direksiyonu sökmeden mi yaptınız?

http://www.ayakkabimalzemesi.com/urun/derby-deri-mont-koltuk-direksiyon-boyasi-100ml-su-bazli/839

Şu üründen aldım. Direksiyonu sökmeden iki kat şeklinde boyadım. 3 ay Antalya sıcağında durdu. Herhangi bir deforme yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Daha önce de bu ürün kullanıldı forumda. Katlar arası ve son kat sonrası bekleme süresi ne kadardı?

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Daha önce de bu ürün kullanıldı forumda. Katlar arası ve son kat sonrası bekleme süresi ne kadardı?

10 Dakika kadar bekledim.  Hemen kuruyor zaten.

Tahirde Gülsuyundan Çay demlesin :p

Tahir anca çay demler :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

abi direksiyon güzel olmuş güle güle kullan, bir ara benim direksiyona da el atar mıyız :biggrin:

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

abi direksiyon güzel olmuş güle güle kullan, bir ara benim direksiyona da el atar mıyız :biggrin:

Boya duruyor, tüm ekibin direksiyonunu boyamaya yetecek kadar var :D 

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Boya duruyor, tüm ekibin direksiyonunu boyamaya yetecek kadar var :D

tamam o zaman abim 16 kasımda ıspartadayım  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Tahir anca çay demler :D

Arada bir Ankara'ya gönderiyorlardı onu, sen git adresi sonra verecez deyip. Epeydir gelmedi çay ocağına mı geçti. :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Elman Yalnız

Çok güzel olmuş aracınız. Direksiyon boyası ve şeritleri ilk fırsatta uygulayacağım.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Engin Deniz

Şunu da ekleyelim. İç ambians ​ aydınlatması düşünüyordum uzun süre. Hatta tavan lambasında bir boşluk dikkatimizi çekmişti Tahirle. Gerçekten aydınlatma içinmiş, Mazda forumlarında bir arkadaş bulmuş. Bazı modellerde varmış ambians aydınlatması. Servise sormuşlar 80 tl civarı demişler ücretine. Tesisat hazır. Farlar yanınca otomatik yanıyor. Sadece soket ve led bağlanacak. Abim sağolsun, mantar lede 1k direnç bağlayıp hazırladı. 15 dakikada montajı yaptık. Buyurun fotoğraflar.

7ee9197c2caac6518b2b172744ef8730.jpg
6a762a11b5d1b386d86ed7929dab9dd4.jpg
0ad7c54575d29ccfab67df7bc222c44a.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Japonlar yapmış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...