İçeriğe Yönlendir

Çekmece Bölücü

Murat Dere

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Konuyu yeni gördüm. Çalışma gayette güzel olmuş. Cuk oturmuş..Pazar da orada burada satılan rengarenk plastiklerden beşyüzbin kat daha iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Konuyu yeni gördüm. Çalışma gayette güzel olmuş. Cuk oturmuş..Pazar da orada burada satılan rengarenk plastiklerden beşyüzbin kat daha iyi.

Onlardan 3 -4 tane var işe yaramıyor. Çekmecede çok fazla ölü alan oluşturuyor.

En doğrusu istediğin boyut ve şekilde olmalı. O da kendin yapman gerekiyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bende öğretmen olsam....  :crazy:

Önce yatacağın yere atanman lazım ama  :D  :D  :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Onlardan 3 -4 tane var işe yaramıyor. Çekmecede çok fazla ölü alan oluşturuyor.

En doğrusu istediğin boyut ve şekilde olmalı. O da kendin yapman gerekiyor.

Sen yaparken bi kaçtane de bana yapıver.. 1 tane bile yapsan yeter yaa  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sen yaparken bi kaçtane de bana yapıver.. 1 tane bile yapsan yeter yaa :D

Ölçüler ve proje şart.

:D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bende öğretmen olsam.... :crazy:

N'oldu, puanın mı yetmedi? Aaahhahohohihaaaa... :crazy:

benim peder de yaşlanınca tahtadan gemi yapmaya başladı. Sanırım yaşlılıkta böyle oluyor :)

Sen gir bakim içeri... Yaklaş, yaklaş... :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ölçüler ve proje şart.

:D

Ölçüler kolay.Proje de senden iyisini kimse yapamaz :aragazıverkendineyaparkenbitanedeseniniçinaradançıkartırbelkidesmileysi:

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Önce yatacağın yere atanman lazım ama  :D  :D  :p

"Öğretmen yatıyor" lafını kim çıkardı bilmiyorum ama çok haklıymış  :nargile:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Güzel meslek tatil açısından öğretmenlik. Yılın her senesi net aralıksız 1 ay tatilleri var :)

Bir ara söylentiler vardı. Kanun değişecek, yazlarıda çalışacaklar. Cumartesi dahil çalışılacak vs gibi bir tasarı duymuştum. Gerçekleşirse..  :shok: Abowwww.... Öğretmenler burayı taşa tutar valla..  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Güzel meslek tatil açısından öğretmenlik. Yılın her senesi net aralıksız 1 ay tatilleri var :)

Bir ara söylentiler vardı. Kanun değişecek, yazlarıda çalışacaklar. Cumartesi dahil çalışılacak vs gibi bir tasarı duymuştum. Gerçekleşirse..  :shok: Abowwww.... Öğretmenler burayı taşa tutar valla..  ;)  :D

Tutarız tabii olm. Bazı diğer mesleklerin kıskançlıkları yüzünden getirilmiş salak bir uygulama çünkü. Yazları -cumartesileri dahil- öğretmen okulda ne iş yapacak söyleyin bakim? Hiç bir şey. Gidip kahvaltı edecek, laklak yapacağız. Sonra da bazı diğer meslek sahipleri bu kez de "öğretmenler gidiyor da çalışmıyor" diye ağlayacak. Bunun sonu yok. Ahan da taşa tutmaya başladım. :p Sen yazın -cumartesileri dahil- öğrenciyi okula getir bak bakalım ben gidiyom mu, gitmiyom mu? O "öğretmenler yatıyor" diye bağırıp duran bazı meslek sahipleri veliler başta karşı çıkarlar "çocuğumuzun tatilini bırakmadılar" diye. ;)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hepimiz Murat' ız, hepimiz Dere' yiz.. ;) Bizde yatıyoruz, akşamları.  ;)  :D  

İNSANLIK ONURU İŞKENCEYİ YENECEK!

Ne istiyoruz? ÖZGÜRLÜK!

Ne zaman istiyoruz? ŞİMDİ!

:seytan:

Yorum bağlantısı

İNSANLIK ONURU İŞKENCEYİ YENECEK!

Ne istiyoruz? ÖZGÜRLÜK!

Ne zaman istiyoruz? ŞİMDİ!

:seytan:

Olay çekmece bölücüden, başka bölücülüğe gidiyor harbiden..  :sandalye:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Olay çekmece bölücüden, başka bölücülüğe gidiyor harbiden..  :sandalye:

Vatanı bölen/bölmeye çalışan vatan hainlerinin vücudunu bölerim/parçalarım! İşte yön burası, gidecekse buraya gitsin. Yoksa çekmecede kalsın. ;)

Yorum bağlantısı

Vatanı bölen/bölmeye çalışan vatan hainlerinin vücudunu bölerim/parçalarım! İşte yön burası, gidecekse buraya gitsin. Yoksa çekmecede kalsın. ;)

:good1: Dur ben burayı da mangala bağlayayım.. Davukları eklem yerlerinden bölerek, önce sosa, sonra ızgaraya yatıralım.  ;)  :mangal:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

:good1: Dur ben burayı da mangala bağlayayım.. Davukları eklem yerlerinden bölerek, önce sosa, sonra ızgaraya yatıralım.  ;)  :mangal:

Tavık eyi deel. Kırmızı et olacak, bi de acılı köfte. Pişmiş et ile pişmemişin maşası ayrı olacak. Yanmamış kömür kalmayacak. Közle et arası 5-8 cm olacak. EKmek az, et bol olacak. Beyaz içecek ve meze de varsa değmeyin keyfime. :exc1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Tavık eyi deel. Kırmızı et olacak, bi de acılı köfte. Pişmiş et ile pişmemişin maşası ayrı olacak. Yanmamış kömür kalmayacak. Közle et arası 5-8 cm olacak. EKmek az, et bol olacak. Beyaz içecek ve meze de varsa değmeyin keyfime. :exc1:

Ahanda işte ben. Aynı ben. Tam beni tarif etin. Tıpkısnın aynısı.. Kırmızı et, acılı köfte, maşalar ayrı, kömür yanık, etler aralık, ekmek yok, beyaz çok..  ;)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ahanda işte ben. Aynı ben. Tam beni tarif etin. Tıpkısnın aynısı.. Kırmızı et, acılı köfte, maşalar ayrı, kömür yanık, etler aralık, ekmek yok, beyaz çok..  ;)

Beyaz içecek, meze? Onları atlamışın ya. :seytan:

Yorum bağlantısı

Beyaz içecek, meze? Onları atlamışın ya. :seytan:

Sen atlamışsın hocam. Beyaz çok yazdım. Peynir, haydari, kavun, amerikan salata, yoğurtlu biber ve patlıcan, içecek... Hepsi beyaz.  ;)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Sen atlamışsın hocam. Beyaz çok yazdım. Peynir, haydari, kavun, amerikan salata, yoğurtlu biber ve patlıcan, içecek... Hepsi beyaz.  ;)

Ha bunları içebiliyon sen? O zaman sorun yok bebişim. :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...