İçeriğe Yönlendir

Çekmece Bölücü

Murat Dere

Recommended Posts

Seninle fabrika muhabbeti yaptıydık de mi biz bi ara? ;)

:yes: Adres gönderecektin ÖM den. Hala gönderecek. 2 şişe yeter mi?  ;) Beyaz..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

:yes: Adres gönderecektin ÖM den. Hala gönderecek. 2 şişe yeter mi? ;) Beyaz..

Göndercek miydim? :unsure2: 2 şişe bir süre için yeter tabii... Tamam, gönderiyom. Bakalım ne gelecek. :seytan:

Yorum bağlantısı

Göndercek miydim? :unsure2: 2 şişe bir süre için yeter tabii... Tamam, gönderiyom. Bakalım ne gelecek. :seytan:

Bi fabrika muhabbeti yaptık ama hangi fabrika muhabbetiydi acaba? Burada yapılacak 2 fabrika muhabbeti var. Birisi benim çalıştığım döküm fabrikası, diğeri Tekirdağ daki rakı fabrikası. Aklıma sadece biri geldi.  :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bi fabrika muhabbeti yaptık ama hangi fabrika muhabbetiydi acaba? Burada yapılacak 2 fabrika muhabbeti var. Birisi benim çalıştığım döküm fabrikası, diğeri Tekirdağ daki rakı fabrikası. Aklıma sadece biri geldi.  :D

İki şişe döküm ne işime yarar ki? :crazy:

Yorum bağlantısı

İki şişe döküm ne işime yarar ki? :crazy:

Ozaman problem kalmadı. Zaten şişeye konulmaz. 1500 derecede şişe mişe kalmaz..  :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ozaman problem kalmadı. Zaten şişeye konulmaz. 1500 derecede şişe mişe kalmaz..  :D

Ohoo, ne şişeler var. :spiteful:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Güzel meslek tatil açısından öğretmenlik. Yılın her senesi net aralıksız 1 ay tatilleri var :)

2ay yazın 2 hafta kışın. Yanlış bilgi sahabisin. Kimine göre 5 ay :D
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Matematik öğretmeni ya da eczacı olamamak ile yaptığım hatayı bir öğretmen ile evlenerek düzeltebilirim sanırım :)

Daha çok kahrolursun :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Adama bak, yatarken bile neler yapabiliyor. :crazy: Biyerlerine led de takarsın sen. :yes:

Aynaya düşündüm :D
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Matematik öğretmeni ya da eczacı olamamak ile yaptığım hatayı bir öğretmen ile evlenerek düzeltebilirim sanırım :)

Kar tatili, 24 Nisan, mahalli kurtuluş günlerini unutmayalım  :nargile:

pude5u2y.jpg

:sandalye:

Not: Ali Eren Facebook'tan çalıntı :D

Stajdayken 6. sınıf öğrencisi bir terletti beni şubat ayında hem de  :D  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kışın 3-6 ay arası tatiliz biz, hadi bakalım örtmenim cevap ver  :D

Yorum bağlantısı

Len amma gısgançmışsınız siz. Ayıptır söylemesi 45 gündür yatıyoruz daha 15 günümüz var. Çatlayın emiii [emoji1][emoji1][emoji1]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Len amma gısgançmışsınız siz. Ayıptır söylemesi 45 gündür yatıyoruz daha 15 günümüz var. Çatlayın emiii [emoji1][emoji1][emoji1]

NE 15 günü len? Adam mı öldürdük, ne biçim ceza bu? ;) Ben gitmiyom seminere falan. Seminerlerde biri gelir bir şeyler anlatır de mi? Hangi seminerde kim gelmiş de ne anlatmış? :D

Yorum bağlantısı

NE 15 günü len? Adam mı öldürdük, ne biçim ceza bu? ;) Ben gitmiyom seminere falan. Seminerlerde biri gelir bir şeyler anlatır de mi? Hangi seminerde kim gelmiş de ne anlatmış? :D

Abi ne semineri çay, kahve, muhabbet hepsi o kadar. [emoji14]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Abi ne semineri çay, kahve, muhabbet hepsi o kadar. [emoji14]

Yapacak daha iyi işlerim var benim o sıralarda. Zaten okul başlayınca senin dediklerini yapacağız. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Örtmenlerin yazın da verimli olabileceği bir proce üzerinde çalışıyoruz. :crazy:  Öyle rafine  bir iş gücünün uzun tatil nedeniyle atıl kalmasına, bölücü procelere takılmasına gönlümüz razı olamıyor. Dr.ların tam gün yasası gibi örtmenlerimizin de uzun tatil nedeniyle atalete düşmelerini önleyecek çalışmalarımız olacak. Çok seveceksiniz. :exc1:

Aynaya düşündüm :D

Kar tatili, 24 Nisan, mahalli kurtuluş günlerini unutmayalım  :nargile:

Stajdayken 6. sınıf öğrencisi bir terletti beni şubat ayında hem de  :D  :D

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Murat Abi senin çekmeceleri kim yaptı? Çünkü standart çekmece ile standart bölmeler uyuyor. Uymuyorsa asıl sorun çekmecede.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat Abi senin çekmeceleri kim yaptı? Çünkü standart çekmece ile standart bölmeler uyuyor. Uymuyorsa asıl sorun çekmecede.

Onları yapanların standartı küçükse ben ne yapayım Mahmut? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...