İçeriğe Yönlendir

Jantlarımızda Geldi Montajlandı Bir Kaç Foto

Huseyin CAN

Recommended Posts

Huseyin CAN

inanç abimin fiesta için üretilmiş olan replika jant larına ben talip olmuştum bugün geldi ve montajını tamamladım jantlar sorunsuz ve gayet güzel buradan inanç abime sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

birkaç foto: 
EQ8DGg.jpg
V2aDoj.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Hüseyin güle güle kullan harika olmuş ama bence beyaz olsaymış mükemmel olurmuş diye düşünüyorum...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bence çok güzel olur kazasız belasız günlerde kullanın..

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

hüseyin hayırlısı olsun jantlar güzel ancak arabada bişey kötü gösteriyor ama bulamadım  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Güle güle kullanın. Ama ben de beyaz daha güzel durur düşüncesindeyim açıkçası. Beyaz arabada siyah jant arabayı boğuyor gibi geliyor bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

10 numara olmuş fakat aracın soluk olması jantları göstermemiş çok sağlam bir pasta cilaya ihtiyaç var bence sonrası daha güzel görünecektir güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

güle güle kullan zevkini aldıktan sonra ilerki zamanda beyaz veya silver renk yaparsan iyi olur ve acilen yay lazım arabaya yoksa jant göstermiyo

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

güle güle kullan jantları biliyodum biraz böyle kullan sonra bence üzerindeki plasti dipi sök daha çok gösterir kendini  ;)

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun araba iyice jip moduna geçmiş :) bence orjinal gümüş rengi daha güzel olur. Ayrica araçtaki siyah plastikleri de gövde rengine boyamalisin

Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Hayırlı olsun... Ozana katılıyorum.orjinal rengi daha hoş göstericektir.

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Hüseyin hayırlısı olsun kardesim.Jantlar acil olarak orijinal rengine boyanmalı ve camlarada film şart :)

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Hüseyin güle güle kullan harika olmuş ama bence beyaz olsaymış mükemmel olurmuş diye düşünüyorum...

Teşekkür ederim şuanlik siyah daha iyi belli ediyor kendini die düşünüyorum.

Bence çok güzel olur kazasız belasız günlerde kullanın..

Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun.Beyaz sanki daha mı iyi dururdu ? karar veremedim..

Beyaz araçta beyaz jant kendini göstermeyecektir piano black idealdir. Yorum için teşekkürler.

hüseyin hayırlısı olsun jantlar güzel ancak arabada bişey kötü gösteriyor ama bulamadım  

Evet araçta 3,5 cm yay var lastik ebatı küçük geldi sorun bu :) ön tarafa 5 lik yay şart.

Güle güle kullanın. Ama ben de beyaz daha güzel durur düşüncesindeyim açıkçası. Beyaz arabada siyah jant arabayı boğuyor gibi geliyor bana.

Zevk işidir bu usta. Teşekkürler.

10 numara olmuş fakat aracın soluk olması jantları göstermemiş çok sağlam bir pasta cilaya ihtiyaç var bence sonrası daha güzel görünecektir güle güle kullan.

Araç soluk değil sadece 1 aydır yıkanmıyor :) Teşekkürler

Bence bu hali çok güzel. Beyaz bu kadar göstermezdi kendini.

Sana katılıyorum hayrettin bey. Saygılar

Beyaz olsun siyah bence de göstermemiş.

Beyaz araca beyaz jant sedan araçlarda yakışacaktır bu tarz yumurta tipi kasalar beyaz jant taşıyamıyor . Teşekkürler

Çok güzel  

Teşekkür Ederim.

güle güle kullan zevkini aldıktan sonra ilerki zamanda beyaz veya silver renk yaparsan iyi olur ve acilen yay lazım arabaya yoksa jant göstermiyo

Silver renk düşünüyorum evet aracımda eibach yay var zaten şu anda yoksa bu kadar alçak dururmuydu ki  ön taraf  için  lik yay a geçilecek

Ben de beyaz olmasından yanayım.

Teşekkür ederiz yinede yorum için

güle güle kullan jantları biliyodum biraz böyle kullan sonra bence üzerindeki plasti dipi sök daha çok gösterir kendini  

inşallah bakalım artık hayırlısı

Hayırlı olsun araba iyice jip moduna geçmiş  bence orjinal gümüş rengi daha güzel olur. Ayrica araçtaki siyah plastikleri de gövde rengine boyamalisin

aracım şuanda çok pis emin olun siyahlar çok tatlı bi uyu içerisinde saygılar.

acık renk daha iyi olurdu bence

Şu anlık düşünmüyoruz. Saygılar

Hayırlı olsun... Ozana katılıyorum.orjinal rengi daha hoş göstericektir.

Bakalım artık biraz soyulana kadar plasti dip kalsın boyle.

Çimen yeşiline boya jantları 

Ohh şehir efsanesi olur o zaman :)

Hüseyin hayırlısı olsun kardesim.Jantlar acil olarak orijinal rengine boyanmalı ve camlarada film şart 

Film e karşiyim ağa  ben camları parlattığım zaman zaten film etkisi görüyorlar 

Beyaz için bir +'da benden  

Teşekkürler.

birde tavan da siyap kaplama olsa o zaman güzel olur işte...

Havalar zaten aşırı sıcak birde tavana siyah yaparsam yanarız. teşekkürler yorum için

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Hüseyin,formda yapılan yorumların %90 nı beyazdan yana.Bu insanların yanılacağını düşünmüyorum ama tabiki zevk sizin.

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Hüseyin,formda yapılan yorumların %90 nı beyazdan yana.Bu insanların yanılacağını düşünmüyorum ama tabiki zevk sizin.

abi beyaz jant ta denedik sonuç pek iyi değildi bende o yüzden diyorum :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...