İçeriğe Yönlendir

Jantlarımızda Geldi Montajlandı Bir Kaç Foto

Huseyin CAN

Recommended Posts

Onur Bulut

yok kardesım pıyasada uretımı bıle yok galıba eıbach ın 5 cm olarak

Kardeşim sportline kırmızı olan eibachler 5 cm

Yorum bağlantısı
Bekir Topla

Harika olmuş Hüseyin kardeşim Allah kaza bela vermesin mükemmel olmuş ! :)  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnanç AKTI

werdim siparişi kanka  apexi marka 5 cm benzinli fiesta yayı tamm bassın :):)

Kardeşim hayırlı olsun, fakat Fiesta yaylarının aracı çok düşüreceğini sanmıyorum. Yaylar model ve motora uygun alınmalı bence. Ama bir tak bakalım nasıl duracak :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Kardeşim hayırlı olsun, fakat Fiesta yaylarının aracı çok düşüreceğini sanmıyorum. Yaylar model ve motora uygun alınmalı bence. Ama bir tak bakalım nasıl duracak :)

fiesta ve fusion yaylari aynidir. o acidan bir skinti olmaz. fakat; dizel araca benzinli yayi almak yayin uzerine binmesi gerekenden daha fazla agirlik binmesine sebep olacaktir.
Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

abi yaylar geldi ama herif 3,5 cm yayı sallamış o yuzden iade ediyorum bi arkadaşımda var 5 cm onla alişverişimizi bitirecek bağlattıktan sonra foto atarım bu sefer doğru basıklığı yakalayacaz

fiesta ve fusion yaylari aynidir. o acidan bir skinti olmaz. fakat; dizel araca benzinli yayi almak yayin uzerine binmesi gerekenden daha fazla agirlik binmesine sebep olacaktir.

evet onur abi. dizel yayı alıcaz abi bu sefer gerçek 5 cm yayı inşallah basıklık şu şekilde abi bi foto atayım

V2PvvP.jpg

Jdqn3E.jpg

Harika olmuş Hüseyin kardeşim Allah kaza bela vermesin mükemmel olmuş ! :)  :bravo:

saol kardeşim darısı başına inşallah :)

Güle güle kullanın

saol ali abi :)

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

5 cm yay da basmadı aracı delircem coil sisteme geçiş yapıcam böyle giderse. nasıl bi araba bu yapısını değiştirmeye çalişiyorum ama bana inat çıkıp duruyor :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Huseyin Ben bendeki 3,5 luk yaylari dizel fusionu olan bir arkadasa satmistim ve gayet iyi alcaltmisti.

Benim araca taktigim 5cm ler ise lastik camurluk arasini tam kapatmisti. Bence yay tercihlerinde bir skinti var.

coilex yerine, h&r, vogtland, eibach, fk vb bilindik biseyler alabilirdin 4 yada 5cm olanlari

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

abı sen orjınal lastıklerle kullanırken 5 cm lık yayı kullandıysan camurluk hızasına dusmesı normal sıımdı bende 205.40.17 jant lastık vardı ve camurlugu doldurmadı orjınal lastıklerımm yanı 195,60.15 olanları kullansam camurluk yay arası dolacak :)

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Huseyin Ben bendeki 3,5 luk yaylari dizel fusionu olan bir arkadasa satmistim ve gayet iyi alcaltmisti.

Benim araca taktigim 5cm ler ise lastik camurluk arasini tam kapatmisti. Bence yay tercihlerinde bir skinti var.

coilex yerine, h&r, vogtland, eibach, fk vb bilindik biseyler alabilirdin 4 yada 5cm olanlari

hatta ve hatta bu yaylar bide 2. el abi. bak düşürmüş olduğu fiesta dan bir foroğraf. yani imkansız birşey kutu uzerinde 1,4 tdci fiesta 2005 diezel spor helezon olduğunu belirten yazi bile mecvut.

kZXL8v.jpg

Yorum bağlantısı
Onur Demir

205-45-17 olaydi iyi olacakti ama yine gorsel olarak cok bir fark olmamasi lazim. coil isini cok saglikli bulmasamda oraya dogru gidiyor durum :(

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

205-45-17 olaydi iyi olacakti ama yine gorsel olarak cok bir fark olmamasi lazim. coil isini cok saglikli bulmasamda oraya dogru gidiyor durum :(

aynen abi bakalım bekliyecem ama hemen coil düşünmüyorum 45 yanak dediğin 1 cm fark ettirir abi buda çamurluğu kapatır bir iki ay böyle bineyim bakalım da. sonrasına bakarız.

Yorum bağlantısı
Bekir Topla

5 cm yaylarımız da geldi hadi hayırlısı :)

Q1a9Gr.jpg

Hayırlı olsun yine fiesta yayları değil mi ? :)

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Ben de ihtiyarladım artık :) Fusion, sert süspansiyonu nedeniyle eleştirilen bir araçtır. Bu yapılanlarla herhalde ralli arabası gibi olmuştur. Araçta çok fazla siyah plastik var, jantlar da siyah olunca boğulmuş görünüyor. Tabi resimler bize detayları çok yansıtamadığı için de böyle görüyor olabiliriz, canlı canlı görmek lazım..

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

sıyah ve beyaz uyumunun guzeellıgını ve durusunu begenıyorum ve arabamada yakıstıgını dusunuyorum fotograflar profasıonal olmadıgı ıcın bıraz goz zevkınızı bozabılır ama goruntu bence kussursuz aracı yıkayıp kalıtelı fotograflar cekınce fıkırler degısecektır :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)

jantları siyah istiyorsan photoshop ile piano black yapıp bir dene ;) jantlar kendini daha iyi gösterebilir, emin değilim ama herkesin takıldığı nokta burası olabilir.

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Jantlar guzel ama bence beyaz guzel durur. Aracın kapı kollarıda gövde rengi olursa daha güzel olur

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...