İçeriğe Yönlendir

Bu Millet Ne Kadar Yüzsüz Olmuş Trafikte ...!

Murat Yalçın

Recommended Posts

Fatih Öztürk27

Sabah sabah kısa süreliğine park ettim arada bir yer. Çok dikkat etmemiştim. Sürücü kursu kapısının 1.5-2 m kadar önü. Kurstaki vatandaşta önüne sokağı tamamen kapatacak şekilde parketmiş. Beyefendi beni uyaracak aklınca kaçmayayım diye parketmiş önüme. Beni kapı konusunda uyarmakta bilinçli yolu kapatmaya ise ilgisiz. Ha birde kaldırımı dükkanın parçası sayıyorlar kapatıyorlar, önü de babasından kalma ya parkta edemiyorsunuz.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Misafir

İsten çıktım sakin sakin Ankara trafiğinde eve dogru geliyorum.gidis geliş birer şeritlik bir yol var.Kırmızı yandığı için beklerken ters şeride geçip giden çok oluyor.Karşi şeritten bu saatlerde gelen çok az olur.Biraz önce aynı şekilde beyaz bir civic ters şeride çıktı.Tam yanıma gelince karşıdan araba çıkti karşısına.Benim önüme girmek için hamle yapınca bende ilerledim ve araya giremedi.Sonra önümdeki araç biraz ilerleyince ben yine girmesine izin vermedim.Camı açıp yol versen ne olur dedi.Bende bu kadar insan beklerken sende beklesen sıranda nolur dedim.iyi verme abi sen yol dedi.Geri gidip benim arkamdakinin insaflı davranmasıyla arkama girdi.Sonrada yolda bir iki sefer sıkıştırmaya çalıştı.Trafikte bu kadar görgüsüz bu kadar bencil bir millet olduğumuz için utaniyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

Londra trafiğinde böyle durumda kesinlikle yol vermiyorlar. Kornalarıyla dövüyorlar. Girdiği ters şeritte öylece kalıyor.

Ha trafikte başkasının önüne geçmişsin, ha ramazan pidesi kuyruğunda sıraya aradan kaynamışsın. Hiçbir farkı yok.

Çok doğru söyledin abi.Onlarca insan beklerken sen gel tersten herkesin önüne geç.Üstelim karsıdan gelen insanlarında canını malını riske at.Tersten gelen yüzünden beklemeleri de cabası
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...