İçeriğe Yönlendir

Erikli - Enez - Saroz Çevresi Kamp Tavsiyesi

Misafir

Recommended Posts

Merhabalar,

29 Ağustos sabahı şöyle teme çıkıp Kınalı'dan sallanıp oradan kamp yapacak yer arayacağım :)

İnternetten bir kaç kamp alanı buldum ancak emin olamıyorum, hakkında çok iyi çok kötü yorumlar da içeriyor. 

Bir kaç yer ile ilgili özellikle hafta sonları yayları kesik,tesisatlı kuş serileriyle gelen 5 kişilik yurdum canlılarından şikayetçi. Bayan arkadaşlar da olacağından rahatsız olmayacağımız, temiz, denizi sahili güzel kamp alanı veya bölge tavsiyeleriniz var mıdır? 

Kamp yapmadıysanız da orada şu koy şu sahil iyidir diyebileceğiniz yerler varsa sevinirim.

Saygılar ve sevgilerimle..

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Ozan Erikli sahili daha hareketli ve kalabalık olur.Yayla sahili daha sakin ve mükemmel bir sahile sahiptir.Akşamlarıda limanda olta yaparsın..

Yorum bağlantısı

Ozan Erikli sahili daha hareketli ve kalabalık olur.Yayla sahili daha sakin ve mükemmel bir sahile sahiptir.Akşamlarıda limanda olta yaparsın..

hocam tek olsam o zaman direk yayla sahili :) arkadaşlar hareketli isteyecektir Erikli olacak gibi ama bakalım hangi kamp alanına gideceğiz

Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir

erikliye gittim denizi çok güzel ve temiz malum saros körfezi zaten haftasonu mangalcılar işbaşında ama haberin olsun :)

Yorum bağlantısı

Ozan, bende 32 senelik Trakyalı olmama rağmen o taraflara hiç gitmişliğim yok.  :shok:  :D Ancak tek bildiğim yanınıza bol bol sinek ilacı alın. (Tene sürülen ve sprey ilaçlardan) Yoksa İstanbul a döndüğünüzde sizi kimse tanıyamaz.  ;) Uğrayabilirsen ararsın. Telefonumu ÖM attım. Şimdiden iyi tatiller kardeşim. 

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Yaklaşık 20 yıldır yazları o bölgedeyiz.Erikli hareketlidir yaylada pek birşey yok Enezin sahili çok geniştir bu sene 210.000 tatilcinin geldiği söyleniyor,Enezde yeteri kadar hareketlidir.Günlük ev kiralanabilir.

Yorum bağlantısı

şu kamp kitabına bir bakayım. Gezi kitabını da alasım var

Bi bak abi haber bekliyorum

Ozan, bende 32 senelik Trakyalı olmama rağmen o taraflara hiç gitmişliğim yok. Ancak tek bildiğim yanınıza bol bol sinek ilacı alın. (Tene sürülen ve sprey ilaçlardan) Yoksa İstanbul a döndüğünüzde sizi kimse tanıyamaz. Uğrayabilirsen ararsın. Telefonumu ÖM attım. Şimdiden iyi tatiller kardeşim.

Senin de aklina sokmuş olayim o zaman oralara uğra abi herkes çok begeniyor :) sinek ilacı aklimizda

dönüşte belki beraber bir köfte :fiuw:

Bana yalnızca; "iyi tatiller" demek düşer.... :D

Eyvallah abim Sağol :)

Yorum bağlantısı

Yaklaşık 20 yıldır yazları o bölgedeyiz.Erikli hareketlidir yaylada pek birşey yok Enezin sahili çok geniştir bu sene 210.000 tatilcinin geldiği söyleniyor,Enezde yeteri kadar hareketlidir.Günlük ev kiralanabilir.

Teşekkürler bilgi için. Evet evler de var ama biraz fahiş fiyat çekiyorlar. Kamp kurmaya niyetimiz var bakalım artık kafamiza uyan kamp alanina kurulcaz :)
Yorum bağlantısı

İyi tatiller kardeşim,gez toz bol bol.. :bye:

Sağol abim :) bol bol olmayacak ancak 2 gün ayarladik ama buna şükür :)

Örnek olarak seni aldım abi işten ayrildim digerine baslayana kadar tatil :D

Yorum bağlantısı

Sağol abim :) bol bol olmayacak ancak 2 gün ayarladik ama buna şükür :)

Örnek olarak seni aldım abi işten ayrildim digerine baslayana kadar tatil :D

Örnek alma 30 günden başlar,one öyle 2 gün :D

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

ah ben de hep isterim kamp olayını olmadı forumca ayarlayalım bir ara çadırlarla doğaya karşı güzel olur başlık da FORDÇULAR KAMPTA   :biggrin:

Yorum bağlantısı

ah ben de hep isterim kamp olayını olmadı forumca ayarlayalım bir ara çadırlarla doğaya karşı güzel olur başlık da FORDÇULAR KAMPTA [emoji3]

O kamp alanina bizi sokmazlar :D
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

O kamp alanina bizi sokmazlar :D

Logoyu gizleriz :biggrin:

:D  bi de forum dansını yaptık mı tamamdır  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...