İçeriğe Yönlendir

Erikli - Enez - Saroz Çevresi Kamp Tavsiyesi

Misafir

Recommended Posts

Mangal yoksa ben gelmem.

Hatta mangal yoksa Fordçu olduğunuza inanmazlar. ;)

Mangalsiz kamp mi olur abi ayip :D

:D bi de forum dansını yaptık mı tamamdır

O sakat işte :D

Oo bixenon dansi da yaparız :D ama o pengueni yapmayalim. ya da espsiz ve yaysizlar yapmasin :D
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

bi-xenon dansı ayrı bişeymiş ya far ayarını da yaptırdık mı tamamdır artık şimşek çakıyor benimki de :D

Yorum bağlantısı

bi-xenon dansı ayrı bişeymiş ya far ayarını da yaptırdık mı tamamdır artık şimşek çakıyor benimki de :D

Yok bu başka kardeşim şenliğe gelmeyenler anlayamazsiniz :D led dansi bixenon dansi daha neler nelr :D
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Mangalsiz kamp mi olur abi ayip :D

Oo bixenon dansi da yaparız :D ama o pengueni yapmayalim. ya da espsiz ve yaysizlar yapmasin :D

bizim espye ihtiyacımız yok kardeşim ihtiyacı olanlar düşünsün artık :D

Yorum bağlantısı

bizim espye ihtiyacımız yok kardeşim ihtiyacı olanlar düşünsün artık :D

Hakimiyet tam ;) güvenli slalom egitimimiz bile var :fiuw:
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Yok bu başka kardeşim şenliğe gelmeyenler anlayamazsiniz :D led dansi bixenon dansi daha neler nelr :D

vay be neler kaçırmışız demekki bi dahakine sakat olmadıkça her türlü dans yapabiliriz ama Hakan abinin yakınında yapmam :D

Yorum bağlantısı

vay be neler kaçırmışız demekki bi dahakine sakat olmadıkça her türlü dans yapabiliriz ama Hakan abinin yakınında yapmam :D

Yok o dans güvenli :D sorun yok. Hakan abi ve Suha abi fena yapiyor :p
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

merak ettim bak şimdi video yokmu video en son Şafak abinin videoda Hakan abiyle Süha abinin arasındaki kişi pertti ama hadi hayırlısı :D

Yorum bağlantısı

merak ettim bak şimdi video yokmu video en son Şafak abinin videoda Hakan abiyle Süha abinin arasındaki kişi pertti ama hadi hayırlısı :D

Yok maalesef o bölge karanlikti otelin gizli köşelerinde yaptilar video alamadik :D
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Yok maalesef o bölge karanlikti otelin gizli köşelerinde yaptilar video alamadik :D

:D  :D  :rolleyes:  tovbe tovbe  :shok:

Yorum bağlantısı

Istanbuldan bisikletle çık direk bi kamyon altinda kamp yaparsin ezilerek :D ama imreniyorum cidden imkan olsa keske yapsam bisikletle

Yorum bağlantısı

Yazmayı unuttum. Erikli'ye geldik.

Mekan Erikli Camping. Oldukça sakin nezih bi kamp alanı.

Ortak kullanim icin buzdolaplari, bulasik alani, duslar wc ler var. Gece için yeterince aydınlatma mevcut kamp alani içinde. Denize oldukça yakın.

15c8529bc7b9618d669a0b6ebacebf71.jpg

Yorum bağlantısı

Sıkıntı yok. Fazla düğme var. Takarız, devam..  ;)

Çok meraklısın bakıyorum da dans etmeye  :D

Metrobüs dansının lisansını aldık  :D

Yorum bağlantısı

Çok meraklısın bakıyorum da dans etmeye :D

Metrobüs dansının lisansını aldık :D

Oo metrobüs :D tehlikeli :seytan:
Yorum bağlantısı

Bak yaa  :biggrin:

İkinizi de yakacağım  :biggrin:

Var bende tapeleri  :biggrin:

Oo metrobüs tehlikeli 

Mahfettiniz bizleri  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Bak yaa [emoji3]

İkinizi de yakacağım [emoji3]

Var bende tapeleri [emoji3]

Mahfettiniz bizleri [emoji3]

Eray yaktın bizi :D fiestalarin hazin sonu diye konu açacak Hakan abi :sandalye:

Yorum bağlantısı

Eray yaktın bizi :D fiestalarin hazin sonu diye konu açacak Hakan abi :sandalye:

Hemen bir caps alalım bu konu ile alakalı  :D

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Erol Agirman

Danişment orman kampında çadır kurulabilir.

ıssızdır.ama güvenlidir.

erikli..sahilde açık bir çadır her şeye açık..,kiralık evler pek temiz değildir.

enez ..bol bol sinkovlanacaksınız demektir.sivrisinegi  ünlüdür.ama keyiflidir.

bu yerlerin çogunda yazın balık yoktur.kıyıdan olta ile bişey tutamazsınız.

eglence ise enez ve eriklide.

bu yerlerin çogunda eczane,hastane yoktur.

eczaneli ,hastaneli,saygın,merkeze yakın,gezmeye müsait (gelibolu,bolayır,şehitlikler,çanakkale boğazı,çanakkale,) düşünüyorsanız gelibolu güneyliyi öneririm.tabi bundan sonraki arkadaşlara..bu mesaj için belki geç ama .önümüzdeki yıla bakalım..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...