İçeriğe Yönlendir

2015 C-Max Ortaya Çıktı

Misafir

Recommended Posts

Fatih Taktak
(düzenlendi)

Fiyatlar da açıklanırsa sadece seyirlik olur heralde galerilerde... :( 100 binleri bulur mu ki acaba  :shok:

tarihinde Fatih Taktak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Otomatik koysalar bari diyeceğim ama o zamanda fiyatı 100 bini bulur herhalde... Biz bakalım çıkalım en iyisi...

Sanırım 1,5 Tdci otomatik de olacakmış. Ama onun kaynağını bulamadım bir türlü :) çıkarsa görürüz artık.

Fiyatlar da açıklanırsa sadece seyirlik olur heralde galerilerde... :(

Mevcut kasanın fullü 85 bin sanırım abi. Bunu sen düşün artık :unsure2:

Yorum bağlantısı

Markaları her ne kadar birbirinden ayırmamızı sağlayan kurumsal tasarımları olsa da, tekrarlanan tasarımlar son kullanıcıyı rahatsız edebiliyor. Özellikle ön tasarımı ticari kardeşine benzeyen bir araca kaç kullanıcı 100 bin TL vermek ister, bunu düşünmeli bence tasarımcılar. Ya ticariyi çirkin yapacak kolaya kaçıp ya da lüks aracını daha albenili yapacak.

Bu araç C-Max olmuş ama C(omfort)-Max olamamış, C(ourier)-Max olmuş.

(Eren sen yine de bu aracı almak için satarsan yavruyu önce benim haberim olsun :) )

Yorum bağlantısı

Tamam güzel tasarım su göbek ama her aracın karakterine uymuyor. Evet bunda da sık olmuş ama hepsinin aynı olması can sıkıcı. En iddialisi mondi ama bu gerçek :)

Yorum bağlantısı

Markaları her ne kadar birbirinden ayırmamızı sağlayan kurumsal tasarımları olsa da, tekrarlanan tasarımlar son kullanıcıyı rahatsız edebiliyor. Özellikle ön tasarımı ticari kardeşine benzeyen bir araca kaç kullanıcı 100 bin TL vermek ister, bunu düşünmeli bence tasarımcılar. Ya ticariyi çirkin yapacak kolaya kaçıp ya da lüks aracını daha albenili yapacak.

(Eren sen yine de bu aracı almak için satarsan yavruyu önce benim haberim olsun :) )

Arabayı yerin dibine sok sonra alacaksan de :D almam alamam abi :) ama 7 kişi birleşip cmaxa girebiliriz istersen :D satma konusunda acelemiz yok nasılsa 67 ayımız var abi :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Olmamış, daha çirkin olmuş, 2015 te tek işe yarar modeller, o da kesin değil, Mondeo ve Smax olacak sanırım, bunların dışındada ne yazık ki Ford da bakacağım tek araç Ranger olur ki o da bize gelmez, hanım binemez ona  :)

2015-Ford-S-Max-Changes.jpg

2013-Ford-S-MAX-Concept-3.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Dışını(ön) beğenmedim ama içi güzel olmuş. 3 kollu direksiyon spor göstermiş.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Vw e kızılıyordu hep aynı ön tasarım diye ford da aynısı oldu dizel otomatik gelirse düşünülebilir

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Önünü çok beğendim ama arka stopları dik yapmaktan vazgeçmeyeceklerdi. Arkası kötü olmuş. . Genel olarak beğendim ama. . 

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
(düzenlendi)

Ben uçan arabaları bekliyorum, hala çıkmadığına da inanamıyorum,15 sene önce uçan araba yapıldı yapılacak diolardı 15 sene geçti hala aynı terane çıksa da UÇSAK arkadaş. Konuyla alakası yok ama yazmak istedim :D

tarihinde Mesut Eyibil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Teybini alsam yeter. Bana önden bakılınca parçalar birbirleriyle alakasız gibi geldi. Üstteki ızgara daha büyük ve aşağıda olmalıydı. Tamponun alt kısmı çok fazla polo'ya benziyor.

Vw e kızılıyordu hep aynı ön tasarım diye ford da aynısı oldu dizel otomatik gelirse düşünülebilir

VW kadar olamaz. VW, audi, bmw gibi markalar kasa değiştiriyor, insan gerçekten değişmiş mi emin olamıyor. Bu sadece makyaj ama makyajlandığı versiyon ile önden bakınca alakası yok. Gerçi temelde felsefe aynı. Bir tasarım çizgisi beğenilmiş ise tüm modellere uygulanıyor. Mondeo'nun yeni tasarımı beğenildiği için hepsine uygulandı. Böylece acaba tutar mı ihtimalini en aza indiriyorlar. Satış rakamlarına olumlu yansıyan bir strateji bu. Sonuçta her sınıfın müşterisi ayrı, hepsini garantilemek istiyorlar.

Önünü çok beğendim ama arka stopları dik yapmaktan vazgeçmeyeceklerdi. Arkası kötü olmuş. . Genel olarak beğendim ama. . 

Aslında ford dik stoplarla ilgili çok eleştiri aldığı için bu tasarımdan vazgeçildi. Bence de sadece focus 1'de güzeldi. Hem artık trend, aracı daha genişmiş gibi gösteren yatay ve enlemesine uzun stoplar..

Bunun ne sakıncası var ki, ticarinin müşterisi ayrı. Üstelik o kadar da benzemiyorlar. Yine VW örneği olacak ama, Türkiyede satılmayan vw touran ile vw caddy'nin ön tasarımı birebir aynıdır.

Yorum bağlantısı
Celil Gökçek

Olmamış, daha çirkin olmuş, 2015 te tek işe yarar modeller, o da kesin değil, Mondeo ve Smax olacak sanırım, bunların dışındada ne yazık ki Ford da bakacağım tek araç Ranger olur ki o da bize gelmez, hanım binemez ona  :)

bu model nedir hocam? ilk resimdeki c-maxa benzetemedim ben

Yorum bağlantısı
Fatih Taktak
(düzenlendi)

bu model nedir hocam? ilk resimdeki c-maxa benzetemedim ben

Yeni S-Max konsept

tarihinde Fatih Taktak tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Farlar opelden, sisler VW'den alınmış sanki.

ucuz olsun diye sislerle farları çıkmacıdan almışlar galiba ama yakıştırmışlar :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...