İçeriğe Yönlendir

2015 C-Max Ortaya Çıktı

Misafir

Recommended Posts

Rıfat Hasar

Bize gelmesi bayağı sürer o halde..

Baya süreceği gibi belirtilen özelliklerin hepsi ile gelir inş. :)

Yorum bağlantısı

Bunun ne sakıncası var ki, ticarinin müşterisi ayrı. Üstelik o kadar da benzemiyorlar. Yine VW örneği olacak ama, Türkiyede satılmayan vw touran ile vw caddy'nin ön tasarımı birebir aynıdır.

Ticarinin müşterisi için sakınca değil bilakis tercih sebebi olacaktır aracın üst sınıf araca benzeyecek olması. Şahsen, donanımlı ve geniş bir araç alacak olsam 83 bin TL'lik C-Max'imin 63 bin TL'lik Courier'e benzemesini istemem.

Yorum bağlantısı

Tırt bu, en güzeli ecoboost beyaz 182 beygir olanı. Heee bide Tit. X. :p

Onlardan kalmadı abi artık :D
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Tırt bu, en güzeli ecoboost beyaz 182 beygir olanı. Heee bide Tit. X. :p

182 nin hakkını ver hakkını, asfaltt ağladı be dedirt  :D

Son tahlilde Ford dan bu modellerle bir cacık olmaz, ahanda bunu ben söylüyorum üstelik, ben  bile sıkıldım artık, gerisini sen düşün  :biggrin:

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Kendi kendime diyordum ki makyajlı  kasada gündüz farı olur kesin far içinde, ben de makyajlı kasanın farlarıyla değiştiririm. Hayaller suya düştü... bu farlar makyajsız kasaya uymaz....

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Bugune kadar hangi makyajli kasanin farlari bir onceki kasaya uydu ku boyle bir beklenti icindeydiniz?

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Bugune kadar hangi makyajli kasanin farlari bir onceki kasaya uydu ku boyle bir beklenti icindeydiniz?

Focus 1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Fiesta mk6.5- mk 6  :D

Yinemi sen, ayponponda olduğu gibi bu konuda da eksik bilgin var  :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Üzeri siyah maskeli korsan fotoğraflarında sadece ön panjurda yeni fiestaya benzer bir degisiklik olacak gibi görünüyordu. Yeni Focus ve fiestaya gündüz farı koyan Ford eşek degil ya; c-max 2 ye koymamis ama 2,5 a koyar mutlaka dedim. Görsel degisiklik önde sadece tampon üzerinde yapılmış gibi görününce, Farın yuvası aynı kalır diye düşündüm.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Bende sizin gibi düşünmüştüm ama belki farın içinde vardır. Farlar yanarken görmek lazım.

Eren muhtemelen gündüz farı var ama farın şekli makyajlı kasada farklı, o yüzden uymaz.onu kastettim.
Yorum bağlantısı

Eren muhtemelen gündüz farı var ama farın şekli makyajlı kasada farklı, o yüzden uymaz.onu kastettim.

Anladım abi :) ama Cmax 1 le Cmax 1,5 da birbiri ile uyumlu değildi far olarak. Bunun da böyle olması normal bence.
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Dün yabancı bir kaynakta okumuştum.1,5 dizel ve 1,5 ecoboost benzinli için 2015 ortalarında C-max ve focus için otomatik vites opsiyonu geliyormuş. 1,6 ecoboost üretimden kalkıyormuş...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ford müh leri gitsin bir pug kullansın, sonra istifami ederler kopruden mi atlarlar karar verirler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Ford müh leri gitsin bir pug kullansın, sonra istifami ederler kopruden mi atlarlar karar verirler

Niyeki ?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Maskeli test halinin fotoğrafını isteyen :p

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hakan Gürsu

Şu anki güncel kasasndan bitane alabilsem daha uzun süre bişe istemiyorum.Bu kasa pek hoşuma gitmedi içi hariç.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Doğu Kemik

Yenisi çıkınca babamın 2011 c max' i  değiştiririz diyordum ki değmeyecek gibi; eskiye devam, ne varsa eskilerde var...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...