İçeriğe Yönlendir

Tv Ekranı Kırıldı

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Volkan Doğrular

Hakketen bizim evin sigortası var ya laaa    :rolleyes:  :D

O zaman poliçenizi bir inceleyin . Elektronik eşya için teminat var mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Samsung tv, telefon LCD panelleri ürün fiyatı ile nerdeyse aynı.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Samsung tv, telefon LCD panelleri ürün fiyatı ile nerdeyse aynı.

Sadece Samsung'da mı böyle bu? :p

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Deniz sadece TV yi kırmış ben o akşam camı çerçeveyi bile kırdım :p

Efendim Babaannecim  :D  :D

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Burak Yılmaz matkap darbesini bile ıskalamış. Nasıl golcü arkadaş bu.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

El beceriniz varsa tvyi parçalayıp Panelin arkasından kodunu öğrenin ve netten araştırma yapın. Panelin sökmesi o kadar zor birşey değil. 

Yorum bağlantısı
Soner Alp

Yerli malı olaydı bişeyler bakabilirdik ama elin malını almışsın, yedek parça bilhassa zamzung, şoni, elci grubunda sıkıntı, çok pahalıya malz olur belki TV'den daha pahalı olur yetkili serviste.

Sony'nin LCD ve LED ürün gurubundan bir kaç modeli avrupa  Arçelik üretmişti, Sony de yerli malı dert etmeyin :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bu mesajın silinmesini istiyorum, içinde illimunatik subliminal mesajlar var, artı olarak tv ekranındaki alınmış görüntüler manidar, futbol yasak değilmiydi forumda??

Gereğinin yapılmasını arz ederim..

Not: Hep sen mi esprili cevaplar yazacaksın milletin konusuna abi, al sana :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Sony'nin LCD ve LED ürün gurubundan bir kaç modeli avrupa  Arçelik üretmişti, Sony de yerli malı dert etmeyin :)

Avrupa Arçelik?

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Avrupa Arçelik?

Arçelik fabrikalarında üretilen, arçeliğin birebir aynısı olan kazık fiyatlı modelidir belki. Yani beko. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Soner Alp

Avrupa Arçelik?

Avrupa pazarı için Arçelik üretmişti. Türkiye'de üretilmiş bir kaç modeli vardı SONYnin
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Arçelik fabrikalarında üretilen, arçeliğin birebir aynısı olan kazık fiyatlı modelidir belki. Yani beko. ;)

beko ülkemizde 2. sınıf.evropaya daha mı pahalıya kaktırıyorlar kine :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

beko ülkemizde 2. sınıf.evropaya daha mı pahalıya kaktırıyorlar kine :p

Beko Türkiye'de pek satmaz. Tıpatıp Arçelik olan ürünü daha ucuza alırsın. İncelemesi bedava. ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sadece Samsung'da mı böyle bu? :p

Abi telefonda Samsung ekranı çok pahalı.

Bu mesajın silinmesini istiyorum, içinde illimunatik subliminal mesajlar var, artı olarak tv ekranındaki alınmış görüntüler manidar, futbol yasak değilmiydi forumda??

Gereğinin yapılmasını arz ederim..

Not: Hep sen mi esprili cevaplar yazacaksın milletin konusuna abi, al sana :D

Zaten Hayrettin sinirlenip ekrana kumandayı fırlatmış. Yenge kızmasın diye suçu el kadar bebeye atıyor. Biz yemedik ama yemiş gibi yapıyoruz. :D sen de çaktırma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Beko Türkiye'de pek satmaz. Tıpatıp Arçelik olan ürünü daha ucuza alırsın. İncelemesi bedava. ;)

yav onu biliyoz zaten.

benim dediğim,demek ki evropadaki kardeşlerimiz bekoyu arçelikten daha pahalıya alıyor :fiuw:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

yav onu biliyoz zaten.

benim dediğim,demek ki evropadaki kardeşlerimiz bekoyu arçelikten daha pahalıya alıyor :fiuw:

Oh, yeah! ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geçmiş olsun, denilecekler zaten söylenmiş, ilave olarak madem evde uçan cisimler çok sana Lg Led tv tavsiye ederim, matkapa karşı daha dayanıklıdır.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Tasarımın bir bölümünü ben yapmıştım, 16" ve 22" Sony TV'ler üretildi, son derece kaliteli olduğunu söyleyebilirim, sony belli Kuralları olan sağlam marka.

Bence seni bayi kazıklamaya çalışmıştır.[emoji2]

Avrupa pazarı için Arçelik üretmişti. Türkiye'de üretilmiş bir kaç modeli vardı SONYnin

16" ve 22" üretildi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Murat Dere

Arkadaşlar TV'nin yerini değiştirmek için kenara aldigim sırada oğlum Deniz tv ekranın üzerine matkap düşürdü ve ekran bu hale geldi. Bunun tamiri mümkünmüdür?

Eger oluru varsa ne şekilde olur?

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/09/17/2334856f6ee884d2d68b248c91c277f8.jpg[/img

Bu kanalı seyrediyorsan müstehaksın zaten. :tongue2: Aaahahahaaaa... N'oldu ekran, yaptırdın mı şekerim? ;)

Burak Yılmaz matkap darbesini bile ıskalamış. Nasıl golcü arkadaş bu.

Burak Yılmaz golcü mü? :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bu kanalı seyrediyorsan müstehaksın zaten. :tongue2: Aaahahahaaaa... N'oldu ekran, yaptırdın mı şekerim? ;)

Burak Yılmaz golcü mü? :unsure2:

Hocam spora girme. Hele ki GS ile ilgili hiç yorum yapma peruğunu yolarım tek tek cımbız ile :crazy:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hocam spora girme. Hele ki GS ile ilgili hiç yorum yapma peruğunu yolarım tek tek cımbız ile :crazy:

Püü, ben o kısaltmasını yazdığın şeyle ilgili tek kelime etmedim. :punish: Sivas'a gelir bütün cıncıklarını üterim bak. :tongue2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...