İçeriğe Yönlendir

Iphone'larda 3G Şoku

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Mert Yeldan

Saçın benimki gibiyse vallahi de değilsin! :spiteful:

Yok, tam o kıvamda değil de hiç yokla çok var arasında. Yaşayacak mıyım?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Para işi tamam da, sonuç Nvidia janim. ;)

Aynen, nvidia-ati yine yakın sayılırlar    hTC-ayponpon   nvidia-intel hd graphics gibi kalıyor (HD side fazla, obile yok)   :D

Saçlar über bu arada  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ali abi 62 yaşına gelip emekli olduğunda hala aynı şeyleri söylüyor olacaksın ama adamlar insanlığı sömürüp milyarlarca dolarları istifliyor olacaklar. Boşver artık :p

Üzülüyorum bu haline :)

Arabesk filmi aklıma geliyor. Mezarda bile durmaz bu :D gelir başınıza Hatice böyle iyi şöyle iyi :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Arabesk filmi aklıma geliyor. Mezarda bile durmaz bu :D gelir başınıza Hatice böyle iyi şöyle iyi :D

Gece gece guldurdun beni, Allah'ta seni guldursun.   :D

Bu Apple "Ali ismini tasiyanlara satilmaz" diye sart falan mi koydu acaba?  :biggrin:

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D

Muahahah,  harcasınlar, harca harca nasılsa bitmez über hatçe :)

Not:Rihanna da dönüp dolaşıp harcayana döndü, hatırlatırım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Durmam, mezarda bile arkadaşlarımı yanlıştan döndürmek için uğraşırım, zebani falan farketmez, en überinden vazgeçmem, sizide kurtarırım :)

Hem ne üzülüyorsun, esas üzülen benim, size yanıyorum, önce zamzung tan darbe alıp sonra olayın şokuyla düzgün çalışan ama 3-5 şeyle idare eden yarım yamalaklarla gidiyorsunuz.  :D

Boşa uğraşma kardeş, sende biliyorsunki ios Androidin karşısında artık duramaz, en ufak avantajı ve tercih etmeyi gerektiren üstün bir yönüde kalmadı, inat etmede kabul et, zamzung kullanırsan düzgün şeyide bozuk diye algılarsın, kötüyü kötünün iyisi diye alır ısırırsın, ama gerçekler değişmez, seneye aypon 6 Same ile dejavuda görüşmek üzre .....   :D   :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Durmam, mezarda bile arkadaşlarımı yanlıştan döndürmek için uğraşırım, zebani falan farketmez, en überinden vazgeçmem, sizide kurtarırım :)

Hem ne üzülüyorsun, esas üzülen benim, size yanıyorum, önce zamzung tan darbe alıp sonra olayın şokuyla düzgün çalışan ama 3-5 şeyle idare eden yarım yamalaklarla gidiyorsunuz. :D

Boşa uğraşma kardeş, sende biliyorsunki ios Androidin karşısında artık duramaz, en ufak avantajı ve tercih etmeyi gerektiren üstün bir yönüde kalmadı, inat etmede kabul et, zamzung kullanırsan düzgün şeyide bozuk diye algılarsın, kötüyü kötünün iyisi diye alır ısırırsın, ama gerçekler değişmez, seneye aypon 6 Same ile dejavuda görüşmek üzre ..... :D:p

Inanırmısın gerçekten çok memnunum. Androide dönmeyi düşünmüyorum.
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi aslında şu gerçeği kabul et sen aslında android kullanmadın. Android samsungta s3 den itibaren başlar :) sen doğan görünümlü şahin kullandın hep arada ciddi farklar var 2 yıllık süreçte :)

Geçen s4 kullandım rezil.

Uygulama kalitesi bile daha iyi iOS ta.

Tek sıkıntı dosya almak yüklemek için Program ihtiyacı olması. Tek dezavantaj o. Onada pek ihtiyac duymuyorum.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Tek sıkıntı dosya almak yüklemek için Program ihtiyacı olması. Tek dezavantaj o. Onada pek ihtiyac duymuyorum.

Samsung kullanarak hata yaptık abim bizler. Ben de soğumuştum androidden. Htc olmasa su an iphone sahibiydim mesela. Androidi tekrar sevdirdi htc one. :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Samsung kullanarak hata yaptık abim bizler. Ben de soğumuştum androidden. Htc olmasa su an iphone sahibiydim mesela. Androidi tekrar sevdirdi htc one. :)

Kalsın. Şu anda çok memnunum. Fazlasıyla işimi görüyor.internet hızı telefon hızı stabilitesi virüs bulaşma derdi yok yavaşlama derdi yok ekran tam istediğim boyutta tek elle kullanım özgürlüğü uygulama kalitesi androidde olmayıp ıosta olan banka uygulamaları bana çok rahat yetiyor. Yetmeyenler telefonla ne yapıyor onu merak ediyorum. :D okulda birinde htc one var. Birgün inceleyeceğim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Kalsın. Şu anda çok memnunum. Fazlasıyla işimi görüyor.internet hızı telefon hızı stabilitesi virüs bulaşma derdi yok yavaşlama derdi yok ekran tam istediğim boyutta tek elle kullanım özgürlüğü uygulama kalitesi androidde olmayıp ıosta olan banka uygulamaları bana çok rahat yetiyor. Yetmeyenler telefonla ne yapıyor onu merak ediyorum. :D okulda birinde htc one var. Birgün inceleyeceğim.

Bu virüs olayını da ben anlamıyorum yahu. Kullandığım 5. android cihaz. 4,5 sene felan oldu herhalde androide gireli. Bi kere dahi denk gelmedi. Ek hiçbir program vs de kullanmıyorum. Bana göre htc one in tek sıkıntısı sarj ve isinma. Diğer alternatifim olan iphone'da da aynı sorunlar olduğu için dert değil. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Virüsten kasıt

Uygulamayı yüklüyorum makina yanıyor resmen. Veya hiç bir işlem yaptırmıyor. Kapatıp açıyorum ancak öyle kaldırabiliyordum.

Bu arada saçma sapan reklamlam bildirimleri gelmiyormu size.

S2 varken şu anda Samsung tablet var hala geliyor. Hangi oyundan bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Inanırmısın gerçekten çok memnunum. Androide dönmeyi düşünmüyorum.

Sen bilirsin, demekki azla yetinenlerdensin, takdir ettim bak seni  :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sen bilirsin, demekki azla yetinenlerdensin, takdir ettim bak seni :p

sen fazla ne yapıyorsun ?
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Dezvanatjları dikkatli incele, hTC yi boşa övmüyorum, ios tan ve ip6 dan en ufak geriliğini bul, yok: yazılım zaten daha kapsamlı ve kesinlikle ve kesinlikle ayponla arasında en ufak stabilite farkı bulamazsın, ios un tek avantajı marketindeki oyun olayı, geri kalan her alanda geri, bu gerçek, Andro L kullanan (az kaldı geliyor, zaten acaip iyi şuan) bir M8 öneririm sana, tüm kötü anıların silineceği gibi, yarımyamalak lığın ne olduğunuda anında anlayacaksın, elmaya bir daha bakmayacağından eminim :)

Muhhahahahhah

internet hızında m7 bile daha iyi, hadi aynı diyelim, stabilitede asla fark bulamazsın, virüs falan geç sen onları, 5s te ekran tırışka ve düdük gibi küçük, tek el haaa, ne oldu inadınız dev gib 5" e neden geçti ayponpon hemde hala HD falan değil  :)  banka haaa, pes diyorum, banka uygulaması haa, bula bula bunumu buldun üstünlük  :i-ih:

Mehmet kardeş, aypon günümüzde sönük kalır artık, sen hTC gibi bir markadan cihaz al, kullandığında samsung tan aypona geçince ne hissettiysen aynını hissedeceksin, aypon bir M8 in yanında harvbiden basit kalıyor, hemde her açıdan, üzgünüm ama durum bu :)

Not: ikiside babamın malı değil, ben sadece en iyiyi alırım, ayponda en iyi değil ne yazıkki, 3. sıradakilerle işim olmaz.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Millette mal tabi sönük kalan cihazı tercih ediyor. BEnce ali abi sen bi gözden geçir düşüncelerini, madem geride kaldı da niye ilk günden milyar dolarlık satış yapabiliyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Millette mal tabi sönük kalan cihazı tercih ediyor. BEnce ali abi sen bi gözden geçir düşüncelerini, madem geride kaldı da niye ilk günden milyar dolarlık satış yapabiliyor. 

Koskoca dünya, çok satması süper demek değil, futbol takımlarınında ölümüne tutan taraftarları var, takım tırt ama taraftar fanatik, olay bu, çok satması değil, ne yapabildiği önemli.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Koskoca dünya, çok satması süper demek değil, futbol takımlarınında ölümüne tutan taraftarları var, takım tırt ama taraftar fanatik, olay bu, çok satması değil, ne yapabildiği önemli.

Peki bu koskoca dünya neden daha çok iş yapanı almıyor da daha fazla para verip sence daha düşük özellikli bir malı alıyor?

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Millete mal denmez, ayıp. :kulakçekmesımaylisi:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sen benden farklı ne yapıyorsun ?

Ne yaptığım önemli değil, neler yapabildiğim ve ios un neleri yapamayıp adamı sinir ettiği önemli, ayrıca ios un yaptığı tüm şeyleri en ufak fark bulmaksızın çok rahatça yapabilidiğinide belirtirim, önemli olanda bu, andro eski andro değil ama ios hala aynı ios, kurtartmıyor kardeş.

M8 den şu açıdan iyi diyeceğin nesi var ip6 nın, ne m8 yerine ip6 aldırtır mesela ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...