İçeriğe Yönlendir

Iphone'larda 3G Şoku

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Mert Yeldan

Dh'ye gir m8 var satılık yurt dışı cihazı 1100-1200 lira civarı. Madem bu kadar iyi neden ip5s fiyatına satılıyor bu güncel model?

Millete mal denmez, ayıp. :kulakçekmesımaylisi:

;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Peki bu koskoca dünya neden daha çok iş yapanı almıyor da daha fazla para verip sence daha düşük özellikli bir malı alıyor?

Fanatiklik desem, özellik daha az, bu zaten ortada, peki sence neden alıyor? Ne üstünlüğü var andro yüklü bir hTC m8 e karşı mesela?

mal ne lem, dünyadan banane ayrıca.....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ne yaptığım önemli değil, neler yapabildiğim ve ios un neleri yapamayıp adamı sinir ettiği önemli, ayrıca ios un yaptığı tüm şeyleri en ufak fark bulmaksızın çok rahatça yapabilidiğinide belirtirim, önemli olanda bu, andro eski andro değil ama ios hala aynı ios, kurtartmıyor kardeş.

M8 den şu açıdan iyi diyeceğin nesi var ip6 nın, ne m8 yerine ip6 aldırtır mesela ?

Ikimiz de aynı şeyleri yapabiliyorsak sorun yok :)
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Fanatiklik desem, özellik daha az, bu zaten ortada, peki sence neden alıyor? Ne üstünlüğü var andro yüklü bir hTC m8 e karşı mesela?

Sen sence doğruyu bulmuşsun ya HTC ile, bize anlat işte. Tüm dünya mahrum kalmasın.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ikimiz de aynı şeyleri yapabiliyorsak sorun yok :)

Öyle olsun :) arada ben daha çok şey yapıyorum, sana lazım olmuyorsa ne mutlu  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Öyle olsun :) arada ben daha çok şey yapıyorum, sana lazım olmuyorsa ne mutlu :biggrin:

Mesela ? :D

Yemek mi kahve mi :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

golf 6 1.6 hitler motorlu boşline donanımlı tospa bayide 37500 iken sahibinden 42 bine satanlar vardı aynen o hesap adaş :)

42 bine satılırken bayide böyle bir motor yok idi. Olsa kimse satamazdı. He olmaması satanların suçu değil, getirseydi distribütör avuçlarını yalardı satanlar. Talep görmesi de LPg ile km de 25 kuruşa yolculuk etmesidir.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sen sence doğruyu bulmuşsun ya HTC ile, bize anlat işte. Tüm dünya mahrum kalmasın.

Buldum tabii, sende al kullan ne demek istediğimi anında anlarsın, daha anlamadın gardaşım Elövere sor detayları versin sana :)

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Android sevenler birdahaki sefere  herhangi bir app yuklerken uygulama yuklenmeden once ekrana "application permissions" adi ile ekranda gorunen kisma "OK" basmadan once dikkat edip okusunlar. Viruse gerek kalmiyor zaten, siz kendiniz telefondaki ve cloud serverlerde ki bilgilerinizi kendi ellerinizle uygulama sahibine veriyorsunuz.  :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Cappuçino gardaş yada expressoo :)

Türk kahvesi yapmıyorsa işe yaramaz abi :D

ypagapeh.jpg

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Buldum tabii, sende al kullan ne demek istediğimi anında anlarsın, daha anlamadın gardaşım Elövere sor detayları versin sana :)

Şıracının şahidi bozacı, ne soracam davasını satan adama. YArın bir gün LG g3 bile der o :D

Manasız buluyorum cidden ip4 kullanıyorum mis gibi, facebook, whatsapp, twitter, instagram.. Senden aynı şeyleri kullanıyorsun. Benim telefonum 500 lira..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Android sevenler birdahaki sefere  herhangi bir app yuklerken uygulama yuklenmeden once ekrana "application permissions" adi ile ekranda gorunen kisma "OK" basmadan once dikkat edip okusunlar. Viruse gerek kalmiyor zaten, siz kendiniz telefondaki ve cloud serverlerde ki bilgilerinizi kendi ellerinizle uygulama sahibine veriyorsunuz.  :p

Sen elmanın vermediğinimi sanıyorsun :) elmaya fazla güvenme, yok öyle gizli bilgi falan :)

Türk kahvesi yapmıyorsa işe yaramaz abi :D

Onu zaten yapıyor, biz çeşit isteriz, anladın sen onu  :D  tek çeşit bize gelmez  :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Size bir şey anlatayım, arkadaşın android telefonu, model neydi unuttum.. Gümüş bir tesbih hediye geldi ilan açacaz fotoğraflarını çekiyoruz. Çektik derken müdür aradı, araya 45dk filan bir iş girdi. Sonra bilgisayarı açtık, google bize tesbih site reklamını dayadı. 

Allah belanı versin google dedim. O ana kadar da google da tesbih filan aranmadı :)

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Ali abi, tekrar soyluyorum, ben Apple'ci degilim. Iphone'da kullanmiyorum, ben Blackberry sahillerindeyim. Apple'da topluyor tabi ki ama ben bilgilerimi kimligi belirsiz sahislar yerine Apple'a vermeyi tercih ederdim. En azindan Apple'nin kredi kart bilgilerimi kullanip bosaltmayacagindan eminim, peki sen Android'te  Xiao Ming isimli birinin uygulamasini yuklediginde bunun olmayacagina eminmisin?

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şıracının şahidi bozacı, ne soracam davasını satan adama. YArın bir gün LG g3 bile der o :D

Manasız buluyorum cidden ip4 kullanıyorum mis gibi, facebook, whatsapp, twitter, instagram.. Senden aynı şeyleri kullanıyorsun. Benim telefonum 500 lira..

Olay kaçpara olduğu değil, aynı şeyi kaç senelik wildfire s imde yapıyor, olay daha zevkli ve detaylı yapmasında, ayrıca üst model kullanmak farklıdır, sonuçta bunlar pahalı oyuncaklar sadece, gameboy lamı mario oynamak istersin sony psp ilemi, aynı şeyi yapması değil önemli olan... 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sen elmanın vermediğinimi sanıyorsun :) elmaya fazla güvenme, yok öyle gizli bilgi falan :)

Onu zaten yapıyor, biz çeşit isteriz, anladın sen onu :D tek çeşit bize gelmez :p

Çeşiti kullanmıyorsam gerek yok. Türküz Türk kahvesi tercihimiz :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Android açık kod kaynaklı olduğundan, programcı telefondan her şeyi çekecek arka planda çalışan servis yapabilir. Apple bu konuda daha güvenli, çünkü apple yazılımı olmadığı sürece arka planda bir şey çalışmaz jb hariç :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Size bir şey anlatayım, arkadaşın android telefonu, model neydi unuttum.. Gümüş bir tesbih hediye geldi ilan açacaz fotoğraflarını çekiyoruz. Çektik derken müdür aradı, araya 45dk filan bir iş girdi. Sonra bilgisayarı açtık, google bize tesbih site reklamını dayadı. 

Allah belanı versin google dedim. O ana kadar da google da tesbih filan aranmadı :)

Hepsi birbirine entegre gayet doğal, google-windows vs. bilgi paylaşımı sınırsızdır ve asla kapanmaz, menüde seçenek olsa kapatsanda kapandı sanarsın, o sesizce devam eder, androda bu alenen oldu diyelim, ios ta yok diyorsan fena şekilde yanılıyorsun, adamlar sadece çaktırmıyor, ios ta andro da abd demektir, bu şeylere boşa takılma, ios güvenli diyemi alıyorsun yani, şimdide üstün özellik diye bumu geldi karşımıza  :i-ih:

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Olay kaçpara olduğu değil, aynı şeyi kaç senelik wildfire s imde yapıyor, olay daha zevkli ve detaylı yapmasında, ayrıca üst model kullanmak farklıdır, sonuçta bunlar pahalı oyuncaklar sadece, gameboy lamı mario oynamak istersin sony psp ilemi, aynı şeyi yapması değil önemli olan... 

Her ikisiyle psp kalitesinde oynayabiliyorsun. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Çeşiti kullanmıyorsam gerek yok. Türküz Türk kahvesi tercihimiz :)

o zama sat abd malını, al vestel :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

o zama sat abd malını, al vestel :)

Bak neden olmasın :)

Oda isteklerimi sağlasın ve değer kaybetmesin neden olmasın :D

Neyse.....

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hepsi birbirine entegre gayet doğal, google-windows vs. bilgi paylaşımı sınırsızdır ve asla kapanmaz, menüde seçenek olsa kapatsanda kapandı sanarsın, o sesizce devam eder, androda bu alenen oldu diyelim, ios ta yok diyorsan fena şekilde yanılıyorsun, adamlar sadece çaktırmıyor, ios ta andro da abd demektir, bu şeylere boşa takılma, ios güvenli diyemi alıyorsun yani, şimdide üstün özellik diye bumu geldi karşımıza  :i-ih:

Bir ara fenerbahçe bu moda girmişti 17 ye karşı bir gibi anlamsız bir söylem. Ota boka reaksiyon gösterme olayı :) Aha aynı durum, karşına bir şey geldiği yok, olayı yaşadığımı yazdım işte abi :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Her ikisiyle psp kalitesinde oynayabiliyorsun. 

Bu tam oldu işte, ios-andro farkını kendin şimdi anladın sanırım :)

gameboy ve psp aynı demek, başka sözüm yok, elma kullanmaya devam et sen :)

PSP_GBA_copy_xlarge.jpeg

Bak neden olmasın :)

Oda isteklerimi sağlasın ve değer kaybetmesin neden olmasın :D

Neyse.....

tek noktada haklısın, zaten kalan tek üstünlüğüde bu, saçma ama böyle bizde.

değer kaybetmesin, bundan başkada üstünlüğü yok, buda benim umrumda değil zaten, yerim ikinci elini ben sıfır km alırım hep  :p eskiyi kaça sattığıma bakmam, keyfime bakarım  :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bu tam oldu işte, ios-andro farkını kendin şimdi anladın sanırım :)

gameboy ve psp aynı demek, başka sözüm yok, elma kullanmaya devam et sen :)

PSP_GBA_copy_xlarge.jpeg

Ya allasen ali abi,  ios ile hangi oyunu oynayamıyorsun?  Biz hiç bir zaman iosun oyun avantajı var demedik, o yüzden denk olduğu gibi bir saçma sonuç çıkartmadık :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...