İçeriğe Yönlendir

Trakyalı 2

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Rölantide hafif titreme oluyordu. İlk etapta bujileri değiştirdim. Orjinal Japon Ngk Laser İridiyum. 180 Tl+ 20 Tl işçilik.. En az 100.000 km kafan rahat dedi usta. Antifiriz yağ su kontrolüde yapıldı. Kışa hazırık..   :biggrin:

XJoG9O.jpg

d02r8Q.jpg

bY21kn.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

46 değil miydi ne zaman 52 oldu??? :shok:

Yorum bağlantısı
Misafir

:fiuw:  :p  :D

Araç nerde?

Lifte almadığım için foto çekmedim abi.. Yoksa arkadan bi foto atardım sana özel..  ;)  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

:fiuw:  :p  :D

Lifte almadığım için foto çekmedim abi.. Yoksa arkadan bi foto atardım sana özel..  ;)  :biggrin:

Bujileri lifte almadan mı değiştirdiler. :shok:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Rölantide hafif titreme oluyordu. İlk etapta bujileri değiştirdim. Orjinal Japon Ngk Laser İridiyum. 180 Tl+ 20 Tl işçilik.. En az 100.000 km kafan rahat dedi usta. Antifiriz yağ su kontrolüde yapıldı. Kışa hazırık..   :biggrin:

d02r8Q.jpg

bujinin ayarını foto graftaki gibi yaptın  mı?bak orda göstermiş,paketten çıkan buji bu haliyle kullanılmaz,torna bida ile arasını açınız demiş.aman diyim onu ihmal etme.bi tanıdığımın başına gelmişti.ne gelmişti hatırlayamadım şimdi.

Yorum bağlantısı
Misafir

bujinin ayarını foto graftaki gibi yaptın  mı?bak orda göstermiş,paketten çıkan buji bu haliyle kullanılmaz,torna bida ile arasını açınız demiş.aman diyim onu ihmal etme.bi tanıdığımın başına gelmişti.ne gelmişti hatırlayamadım şimdi.

Torna bida'yı da dişlere sürtmeyin diye çarpı koymuş he?

Yorum bağlantısı
Misafir

Aynen abi.. Torna bida ile dişi kaldırdık, arayı açtık. Bide uçlarında karton korucuyular vardı. Zarar görmesin diye kartonlarla birlikte monte ettik. Sanırım problem olmaz artık.  ;)  :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Kartonla nasıl monte ettiniz?Şu an çalışıyor mu?

Kartonlu montaj ne alaka ki?Yanlış bir şey var.Vidalanan kısmındaki pulu diyorsan doru işlem ama anlatımın hatalı.

,

Mantık değişmedi ise buji resimdeki hali ile takılır.

Tırnak aralığını kumpas ile ölçtünüz sanırım.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Kartonlu montaj ne alaka ki?Yanlış bir şey var.Vidalanan kısmındaki pulu diyorsan doru işlem ama anlatımın hatalı.

,

:)

Yorum bağlantısı
Misafir

,

İşin şakası abim. Takılıyoruz birbirimize..  ;) Montaj gerektiği gibi yapıldı. Herhangi bir açma, kaldırma, karton vb olmadı.  :) Sağoalsın..  :flowers:

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Maşallah.Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.Çil çil parlıyor... :D  :D  ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Maşallah.Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.Çil çil parlıyor... :D  :D  ;)

Amin Mustafa, sağol kardeşim..  :biggrin: Bujilerdendir..  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

buji nedir, ne işe yarar :D hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Bu arabada buji varmış hatta geri vitesi var diyorlar doğrumudur.

Yorum bağlantısı
Misafir

buji nedir, ne işe yarar :D hayırlı olsun.

Valla bende bilmiyorum abi.. Buji dediler geldik.  :p  :D

Bu arabada buji varmış hatta geri vitesi var diyorlar doğrumudur.

Hatta aleti sağa yada sola dönderen bi yuvarlak bişi var böle çeviriyon içerde abi..  :unsure2: Çok enteresan çookk..  :p  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Aracın 3. sahibi olduğunu belirtmen içime su serpti :crazy:

:D  :D Atın intikamı! Sinemalarda.. Coming soon! :D Hakkaten çok komiksun..  :D  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

:D  :D Atın intikamı! Sinemalarda.. Coming soon! :D Hakkaten çok komiksun..  :D  :D

At başlattı :D :d 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...