İçeriğe Yönlendir

Trakyalı 2

Misafir

Recommended Posts

Allah nice hayırlı ömürler nasip etsin Trakya'nın yakışıklı Ayaz'ına  :flowers:

Sağolasın kardeşim. Cümlemize inşallah.. :flowers:

Trakyalı benim objektiflerime de yakalandı :) Maşallah Ayaz ıma Allah nazarlardan saklasın o nazar boncuğu gibi gözlerini :nazar:

:D Objektifede tam babasının oğlu gibi yakalanmış.. Babası kuzuyu mideye indirdi, oğlu üzerine biniyor.. İkimizden de kaçış yok. :D

Amin Ozancım.. Trakyalım a nazar değdi sanırsam.. 2 gündür yüksek ateş, hastayız.. :(

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Kerem ağam ben olsam yakışıklının fotoğrafını fazla paylaşmazdım. Forumdaşlarımızın nazarı değmez ama tüm internet ortamına açık bir alan olduğu için paylaşmazdım.

Yorum bağlantısı

Sağolasın kardeşim. Cümlemize inşallah.. :flowers:

:D Objektifede tam babasının oğlu gibi yakalanmış.. Babası kuzuyu mideye indirdi, oğlu üzerine biniyor.. İkimizden de kaçış yok. :D

Amin Ozancım.. Trakyalım a nazar değdi sanırsam.. 2 gündür yüksek ateş, hastayız.. :(

Geçmiş olsun, mevsim geçişlerine dikkat!

Yorum bağlantısı

Kerem ağam ben olsam yakışıklının fotoğrafını fazla paylaşmazdım. Forumdaşlarımızın nazarı değmez ama tüm internet ortamına açık bir alan olduğu için paylaşmazdım.

Maşallah diyelim ozaman Serkancım.. :nazar::biggrin:  Burada olmasa başka sanal ortamlarda,ben olmasan teyzesi, halası, anası, ninesi.. Birşekilde koyuyorlar. Allah hepsini nazarlardan, kem göçzlerden, kazalardan, belalardan, hastalıklardan korusun inşallah.. :nazar:

Geçmiş olsun, mevsim geçişlerine dikkat!

Sağolasın abim. Aynen dediğin gibi dikkat etmek lazım.. Yine Ayaz ile yaşıt alt komşu kızı, karşı komşu ikizleri, yan apartman arkadaşın kızı vs. hepsi ateşlendi aynı anda.. :(

Yorum bağlantısı

Hakan abey.. Silikon sprey için teşekkürlerimi bir borç bilirim.. :flowers:

Dediğin gibi lastik yanaklarında tam bir hüsran ile sonuçlandı. Ama plastik çıta ve tamponlarda harika iş çıkardı. Fotoğraflardan lastik ve çıtalardaki farkı görebilirsin.. Ayrıca fitillerde yepisyeni oldu, ses kesildi.. :good1:

Keremcim dediğim gibi,sen daha çok fitillere kullanacağın için sorun olmaz demiştim.Tekrar güle güle kullan.

Yeğenimin gözlerinden öperim.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi ön ve arka logoyu yeni tip fiat logosu ile değiştirsen çok güzel olur bence. :)
Bu arada geçmiş olsun. :)

Yorum bağlantısı

Sİnyal vermesi lazım ama yengenin  :p

Sinyal veriyor. Yanıyorda zaten. Dikkatli bakmak lazım.  ;) Zoom lu çekim yapınca net çıkmamış fotoda.. ;):p:biggrin:

Yorum bağlantısı

Sinyal veriyor. Yanıyorda zaten. Dikkatli bakmak lazım.  ;) Zoom lu çekim yapınca net çıkmamış fotoda.. ;):p:biggrin:

Bari burada belli etme kılıbıklığını  :D

Yorum bağlantısı

Bari burada belli etme kılıbıklığını  :D

Anlamadım? Ne alaka kılıbıklıkla bu yazışmalarımızın? :unsure2:

Yorum bağlantısı

Sİnyal vermesi lazım ama yengenin  :p

Evet bence de dikkatli bakmak lazım :yes:  Sinyal bu, adamın gözüne mi girecek? Görmek isteyen dkkatlice bakar görür. :yes:

Yorum bağlantısı

Evet bence de dikkatli bakmak lazım :yes: Sinyal bu, adamın gözüne mi girecek? Görmek isteyen dkkatlice bakar görür. :yes:

Sinyalin ön farda olması ve sol kısımda kalması mühendislik hatası bence,budamı benim suçum :)

Yorum bağlantısı

Sinyalin ön farda olması ve sol kısımda kalması mühendislik hatası bence,budamı benim suçum :)

Canım kardeşim niye senin suçun olsun, üreticinin gevşekliği, sinyali görebilmek için dikkatli bakılması konusundasağa sola sağlam uyarılar asmalılar. :yes: 

Yorum bağlantısı

Görmek isteyen görüyorda, görmek istemeyip, ayriyetten gözlük takmayan arkideşler için zoom lu hali.. ;):p Güneşli havada daha nasıl ne bekliyorlarsa.. :p

hMcf4R1.jpg

Yorum bağlantısı

Canım kardeşim niye senin suçun olsun, üreticinin gevşekliği, sinyali görebilmek için dikkatli bakılması konusundasağa sola sağlam uyarılar asmalılar. :yes:

E tabi,en azından aynaya sinyal koymalı  :biggrin:

Görmek isteyen görüyorda, görmek istemeyip, ayriyetten gözlük takmayan arkideşler için zoom lu hali.. ;):p Güneşli havada daha nasıl ne bekliyorlarsa.. :p

Çamurluktaki sinyal neden yanmıyor ?

Yorum bağlantısı

E tabi,en azından aynaya sinyal koymalı  :biggrin:

Çamurluktaki sinyal neden yanmıyor ?

E tabi senin gibi dikkatsiz adamlar için sesli de yapmak lazım. Ne yapsın? "Burada sinyal yanmaktadır lütfen dikkatle bakınız" mı yazsın. Senin niyetin kötü, o yazıya da silik dersin. :yes:

Yanıyor.. Güneş vurduğundan belli olmuyor..  ;)  :p

Yorum bağlantısı

E tabi senin gibi dikkatsiz adamlar için sesli de yapmak lazım. Ne yapsın? "Burada sinyal yanmaktadır lütfen dikkatle bakınız" mı yazsın. Senin niyetin kötü, o yazıya da silik dersin. :yes:

Güvenli sürüş benim kastım,kötü bir niyetim yok abi.Ben göremiyorum işte bana göre yanmıyor  :angry:

Yanıyor.. Güneş vurduğundan belli olmuyor..  ;)  :p

Hep bir mazeret. :nea:

Yorum bağlantısı

Güvenli sürüş benim kastım,kötü bir niyetim yok abi.Ben göremiyorum işte bana göre yanmıyor  :angry:

Hep bir mazeret. :nea:

Naparsın.. Kılıbıklık böyle birşey işte..  ;) Sen bilmezsin. Maçosun sen..  :good1:  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...