İçeriğe Yönlendir

Laptop Hiç Bir Şekilde Açılmıyor!

Özkan Avcı

Recommended Posts

Sani Gerşon

Garantisi var miydi? Asus, hp, Lenovo dan sasmam

Msi in tr garantisi de ayri bi sikinti :(

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Muhtemelen anakartiniz yanmistir yada power tusu arizalidir. Baska bir ariza olsa idi ekrana bilgi gelirdi.bu ikisinden biri.servise goturun derim.

Yorum bağlantısı
Özkan Avcı

Garantisi var miydi? Asus, hp, Lenovo dan sasmam

Msi in tr garantisi de ayri bi sikinti :(

Evet biraz sıkıntılı olduğunu duymuştum. İstanbul'da zaten tek olarak. Hafta içi arayıp, beni yönlendirmelerini isteyeceğim. Bilgisayar açılırsa yedek alacağım da açılmıyor kerata.  :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Evet biraz sıkıntılı olduğunu duymuştum. İstanbul'da zaten tek olarak. Hafta içi arayıp, beni yönlendirmelerini isteyeceğim. Bilgisayar açılırsa yedek alacağım da açılmıyor kerata. :)

Disk te sokemiyorsun... Ne ottan bi sey ya...
Yorum bağlantısı
Özkan Avcı

Disk te sokemiyorsun... Ne ottan bi sey ya...

Maalesef. Tam da zamanıydı ... Neyse hayırlısı olsun bakalım. Sorunu en kısa sürede çözseler bari. Ama garanti işte, 30 iş gününü sonuna kadar kullanırlar.  :)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Kardeşim bir ssd hard disk almanı öneririm, hem bilgisayar hızlanır hem de bir de öyle test etmiş olursun.

Şu sınav dönemini atlatınca da servise gönderirsin olmaz mı?

Yorum bağlantısı
Özkan Avcı

Kardeşim bir ssd hard disk almanı öneririm, hem bilgisayar hızlanır hem de bir de öyle test etmiş olursun.

Şu sınav dönemini atlatınca da servise gönderirsin olmaz mı?

SSD alınca garanti gidiyor. Gerek var mı? Masaüstü var en azından. Şimdilik onunla idare ediyorum. Masaüstünde ki SSD'den aynısını almayı düşünüyordum, ta ki abimin laptopta SSD takmak için bozduğunu söyleyinceye kadar. HDD de bir şey yok gayet düzgün çalışıyor bu arada. Sorun ortak galiba; anakart.  

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

SSD, daha doğrusu disk değişimlerinde, özel bir hüküm yok ise komple notebook garanti dışı kalmayacaktır(özel bir etiket filen yoksa) ancak sökmüş olduğunuz disk artık garanti dışıdır veya takmış olduğunuz RAM lerden dolayı bir hasar oluşması yine garanti dışı bırakır. MSI'ı bilmiyorum ancal Dell - Lenovo - Hp gibi markalar diskini değiştirdin veya söküp takdın diye kesinlikle makineyi garanti dışı bırakmaz. Tabiki onlara sorarsanız, servisin yapmadığı herşey garanti dışıdır derler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Maalesef. Tam da zamanıydı ... Neyse hayırlısı olsun bakalım. Sorunu en kısa sürede çözseler bari. Ama garanti işte, 30 iş gününü sonuna kadar kullanırlar.  :)

Yeni kanun 20 iş günü der.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Özkan Avcı

Yeni kanun 20 iş günü der.

Birde kargo gönderimi biraz sıkıntı oluyor. Sonuçta üst üste konuluyor koliler. Bizzat gidip elden mi teslim etsem? Komple gitmesin.  :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Birde kargo gönderimi biraz sıkıntı oluyor. Sonuçta üst üste konuluyor koliler. Bizzat gidip elden mi teslim etsem? Komple gitmesin.  :)

İstanbul'a elden vermeyecekseniz, geri kalanı fasafiso :)

Yorum bağlantısı
Özkan Avcı

İstanbul'a elden vermeyecekseniz, geri kalanı fasafiso :)

O zaman bana İstanbul yolu gözüktü.  :)

Yorum bağlantısı
Özkan Avcı

Iyice kutulayip kargolayin. Degmez o kadar yola ;)

Akşam video çekip yarın kargoya vereceğim. Aradım, MNG kargo ile anlaşmalı oldukları hizmet numarasını aldım.  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özkan Avcı

Iyice kutulayip kargolayin. Degmez o kadar yola ;)

En son karar ile Eniştem gidip elden teslim edecek. Annem İstanbul'a gidiyor farklı bir durum için. O sırada laptop'u enişteme teslim edecek. Bende videoyu çektim. Yarın sığarsa CD'ye, sığmazsa DVD'ye çekip faturası ile beraber kutusuna koyacağım. Zaten laptop'u güzel şekilde yerleştirdim. Sıfırından ayırt edilemez şekilde.  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...