İçeriğe Yönlendir

Allianz'ların Emmi Sigorta Bizi Mağdur Etmedi

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Işık sigortaya benim kasko. yaptırayim mini onarımla o zaman tramere yansimazsa.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Işık sigortaya benim kasko. yaptırayim mini onarımla o zaman tramere yansimazsa.

Işığı bilmem.. Acentenize mutlaka sorun... 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Serhat Işık

dün enişte kaza yapmış araç şarampolden yuvarlanıp taklalar atmış.cok şükür kendilerinde bir şey yok.ama araç çok kötü durumda.

vw bora.bu araç pert gibi geliyor bana. aracı çekici ile yetkili servise mi çekmek gerekli sizce.nasıl bir yol izlemek gerek.

Yorum bağlantısı
Serhat Işık
Murat Ersel Çevik

Çok geçmiş olsun sağlıklarının iyi olması çok sevindirici. 

Kaza sonrası polis tutanağı alınmıştır sanırım. O tutanakla sigortanızın anlaşmalı olduğu servise çektirin.

Hasar dosyası açılıp eksper istenecek. 

Kasko eksperi incelemesi müteakip büyük ihtimal ağır hasarlı diyecektir. 

Sonra size ortalama piyasa fiyatı üzerinden ödeme yapacaklar.

Tekrar geçmiş olsun.

dün enişte kaza yapmış araç şarampolden yuvarlanıp taklalar atmış.cok şükür kendilerinde bir şey yok.ama araç çok kötü durumda.

vw bora.bu araç pert gibi geliyor bana. aracı çekici ile yetkili servise mi çekmek gerekli sizce.nasıl bir yol izlemek gerek.

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Çok geçmiş olsun sağlıklarının iyi olması çok sevindirici. 

Kaza sonrası polis tutanağı alınmıştır sanırım. O tutanakla sigortanızın anlaşmalı olduğu servise çektirin.

Hasar dosyası açılıp eksper istenecek. 

Kasko eksperi incelemesi müteakip büyük ihtimal ağır hasarlı diyecektir. 

Sonra size ortalama piyasa fiyatı üzerinden ödeme yapacaklar.

Tekrar geçmiş olsun.

ALLAH  razı olsun.polis tutanağı şart mı acaba?yoksa resimli kendi tutanakları olur mu?

Yorum bağlantısı

ALLAH  razı olsun.polis tutanağı şart mı acaba?yoksa resimli kendi tutanakları olur mu?

Bence böyle bir kazada sigorta şirketi resmi tutanak ister, heleki alkol raporu kesin ister. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Tek taraflı kazalarda polis tutanağı ve alkol raporu şart diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun Serhat.. 

Şart değil ama olursa iyi olur... Karşı tarafta bir araç yoksa, kendi tutanak düzenleyemez zaten... 

Kusura bakma geç görmüşüm... Niye aramadın ki :(

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Geçmiş olsun Serhat.. 

Şart değil ama olursa iyi olur... Karşı tarafta bir araç yoksa, kendi tutanak düzenleyemez zaten... 

Kusura bakma geç görmüşüm... Niye aramadın ki :(

mehmet abi sağol, ALLAH razı olsun.arayacaktım,ama teyze oğlu halletmiş her şeyi.iyi ki varsınız....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...