İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Dünden Bugüne

Lokman Ceritlioğlu
Çözüme git Lokman Ceritlioğlu tarafından,

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Bu arada abi ben ampul tiplerinde bir fark göremedim. Bizim ki ile aynı gibi. :)

Eğer ayak aydınlatma pozisyonu şöyle olursa verimli oluyor abim. c27d45dbc378c29737016964713778ef.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

sağol İbo

Mert 2005 ghia da arka kiatap okuma ampülleri bile duyluydu, bu t10. 

ampül yönü gayet güzelmiş.  :good1:

Yorum bağlantısı

Cam tavan çok keyifli cidden hem kışın yağmurlu havada hem yazin icerisinin ferah oluşu ile :):nazar:

Şöföre faydası yok. Herşey yolcular için :D

Yorum bağlantısı

Olmaz mi ya al yengeyi yanina yağmurlu bir havada çek sahile koltukları yatır izle yukariyi hafif de bi müzik :D

Bundan sonraki aracimda olmasını en çok istediğim özellik sunroof veya açılır tavan

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit
(düzenlendi)

Olmaz mi ya al yengeyi yanina yağmurlu bir havada çek sahile koltukları yatır izle yukariyi hafif de bi müzik :D

Bundan sonraki aracimda olmasını en çok istediğim özellik sunroof veya açılır tavan

Benim istediğim şuan sadece araba.

2000 model Polo falan :p

tarihinde Ahmetcan Yiğit tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Lokman abi bu t10 lar ayna altına uyumlu mu baktınız mı ?

Eren malesef ayna altları ampülü değişmiyor, slikonlanmış biçimde, patlayınca komple yenisini alıyorsun veya çok uğraşmak gerekir.

Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

Faydası olmaz mı başka araca bindiğim zaman içim daralıyor ben üstü hep açık bırakıyorum dışardaymış gibi aracın içi [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Faydası olmaz mı başka araca bindiğim zaman içim daralıyor ben üstü hep açık bırakıyorum dışardaymış gibi aracın içi [emoji4]

O anlamda değil abi :) yani seyehat halinde gökyüzüne bakamıyorum diye demiştim :) yağan yağmuru ön camdan izliyoruz :D yoksa sizin dediğinize katılıyorum tabi ki :good1:

Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar
(düzenlendi)

O anlamda değil abi :) yani seyehat halinde gökyüzüne bakamıyorum diye demiştim :) yağan yağmuru ön camdan izliyoruz :D yoksa sizin dediğinize katılıyorum tabi ki :good1:

Istanbul trafiğinde gayet güzel oluyor tarihinde Rıfat Hasar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Cam tavan diye boşuna diretmedim :)

Abim emanetler kargoda halen gelmedi sabırsızızzz :)

kafanı takma, ledler hazır :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Cam tavan diye boşuna diretmedim :)

kafanı takma, ledler hazır :D

Hafta sonu izmirdeyim gidip geleyim buluşalım abim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Abi yine maaşallah on numara ilerlemeler kaydediyorsun. Bu arada arkadaşlar ben gazete seriyorum diye dalga geçiyorlardı, bir ben sermiyormuşum demek... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abi yine maaşallah on numara ilerlemeler kaydediyorsun. Bu arada arkadaşlar ben gazete seriyorum diye dalga geçiyorlardı, bir ben sermiyormuşum demek... :)

Ben normalde karton kesiyordum paspas ölçüsünde. Fakat karton stoğum bittiği için 3-4 kat gazete seriyorum. Eskidikçe atıyorum :)
Yorum bağlantısı

Eline sağlık Lokman Abi. Aydınlatma güzel olmuş.  

Yine işe yaramaz Ozan. Buhar olur, bişey göremezsin.  ;)  :D

Yorum bağlantısı

Eline sağlık Lokman Abi. Aydınlatma güzel olmuş.

Yine işe yaramaz Ozan. Buhar olur, bişey göremezsin. ;):D

:sandalye:

Buğu onleyici sprey varmış :p

Şaka bi yana sunroof olayı cidden çok güzel. Yaz aksamlarnda tamamen açıp gezmenin, veya gündüzleri de sadece camın arka kısmını hafif kaldırınca arabaya hem görsel hem icerisinin havası anlamında çok şey katıyor

Yorum bağlantısı

:sandalye:

Buğu onleyici sprey varmış :p

Şaka bi yana sunroof olayı cidden çok güzel. Yaz aksamlarnda tamamen açıp gezmenin, veya gündüzleri de sadece camın arka kısmını hafif kaldırınca arabaya hem görsel hem icerisinin havası anlamında çok şey katıyor

Yeni i20 tavsiye ederim ozan :D komple açılır tavan yapmışlar.

64f595d89f806ce82b6758ad210969d1.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...