İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Dünden Bugüne

Lokman Ceritlioğlu
Çözüme git Lokman Ceritlioğlu tarafından,

Recommended Posts

Misafir

Abi daha önce forumda satıldı tam alacaktım vazgeçtim kerem abi aldı. O da arabayı sattı. Tuşlar mındar oldu gitti :D Aklımda olsun denk gelirsem alırım abi

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ben diğer c-max e almıştım, o zaman çok ucuzdu, şimdi bulsakta pahalıdır, kelepir olursa alırız. :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

12-13 liraya almıştım tanesini :)

Ah abi o zaman kıymetini bilemedik parçaların. Ledli stop'da çok uygundu. Şimdi bulunmuyor neredeyse olanda çok pahalı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Maşallah kazasız belasız masrafsız cezasız bin abicim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Kaş aydınlatmasında takılan aydınlatma ampulü içtemi kalıyor yoksa dipsiz ampul görünüyormu o kısıma reflektör misali bir yansıtma mı var.Karanlık çekimde anladığım pleksi tarzı bir parça var ve aydınlatma ampulü içte kalıp dıştan görünmüyor.Öyle ise dipsiz olarak crea güçlü led işini çözer ama gücü iyi olacak.Yoksa ampul yuvasına uyacak sogutuculu güçlü power led ile bir şeyler yapılabilirmi yakın plan inceleme sonrası netleşir.Gündüz gayet ideal görünebilecek kıvama gelir akşamlarıda role ile kısılır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Oktay hem altta, hemde üstte ampül var, ben led değil diyordum ancak bugün dikkatli incelediğimde lede benziyor. farı kurcalamayada korkuyorum açıkçası, ayarı filan herşeyiyle güzel. eğer ampülle iş çözülürse, işim çok kolaylaşır, park ampülünü yakın bir zamanda kontrol edeyim, ona göre reçete çıkarırsınız bana. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Renk tonuna bakılırsa led gibi.İşin kolay olur.Crea daha iyi olur ama derecesi düşük olanı 90 falan yani bulabilirsen harika olur.Ekran ayarlarınıda kurcala belki gündüz farı modu falan vardır gerekte kalmayabilir.Bu şekilde bir yapı varsa bence seçenekte vardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

kesince görürüz içini

sen kesme kardeşim, boya sadece. :)

Renk tonuna bakılırsa led gibi.İşin kolay olur.Crea daha iyi olur ama derecesi düşük olanı 90 falan yani bulabilirsen harika olur.Ekran ayarlarınıda kurcala belki gündüz farı modu falan vardır gerekte kalmayabilir.Bu şekilde bir yapı varsa bence seçenekte vardır.

yarın karıştırayım Oktay.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Hayırlı olsun Kara Murat, güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

sağolun arkadaşlar.

Abi hayırlı olsun, görmemişim özür dilerim. :nazar:

estafurullah ne demek, ihtiyarlık işte. :D  :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

sağolun arkadaşlar.

estafurullah ne demek, ihtiyarlık işte. :D:p

Sen de mi abii yaa [emoji28]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Abi hayırlı olsun, görmemişim özür dilerim. :nazar:

Yuh, 12 sayfa sonra mı? :punish:

sağolun arkadaşlar.

estafurullah ne demek, ihtiyarlık işte. :D  :p

Senin yerine Memetin icabına baktım abey.  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yuh, 12 sayfa sonra mı? :punish:

Len sus, tapatalkta 23 sayfa görünüyor [emoji85]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Len sus, tapatalkta 23 sayfa görünüyor [emoji85]

Of of of... Neyse utanmışın zaten, daha fazla gitmeyelim üzerine. Di mi Lokman aabi? :blush:

Yorum bağlantısı
kadir dedecan

abi allah hayırlı ugurlu neşeyle binmeyi nasip eder inşallah. 

Bir biz bulamadık böyle adam gibi bir c-max.   Cmax yoksa focus olsun dedik onuda bulamadık.

eren bu konuda yardımlarını bekliyorum kardeşim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...