İçeriğe Yönlendir

Airbag Lambası Yanıp Söndü

celal eroğlu

Recommended Posts

Mustafa AYSAN

Genellikle koltuk altındaki soketlerden yapar,temassızlık yapmış olabilir.Bence direk airbag tamir görmüş diyemeyiz,orjinal olanlarda da yapıyor. 

zaten ilk oralara baktık. ama oralarda bir numara çıkmadı. ardından direksiyonda bulunan kapağı sökünce acı gerçek ortaya çıktı. macunlama ve kaplama.....

Aracı merak ettimde ondan benim de bu merakım. Bende yaz başında 2004 model bir cmax sattım. Airbag tamirliydi. Ama piyasadan 10 bin lira ucuza verdim satarken herşeyini anlatmıştım. Aracı bursadan almadınız demi ? :)

yok muhtemel siz değilsiniz.

istanbul'dan aldım arabayı.

esasında airbag tamiri sıkıntı değil. tabiki tekrar çalışacaksa. önemli olan airbag neden açılmış. çünkü an oluyor kaza anında airbag açılmayabiliyor. bazı anlarda da direksiyona biraz abansanız açılıyor. bu yüzden benim için airbagin yenisi ile değiştirilmesi değil de neden açıldığı çok önemli.

Yorum bağlantısı
Mustafa AYSAN

Direksiyona abanmakla açılmaz ama, darbe almıştır önden.

youtube'daki videoları açın izleyin derim bu cevabınıza karşılık. adam kızgınlıkla direksiyona vuruyor suratına patlıyor airbag.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Kadir Türkeli

Merhabalar sözü uzatmadan sormak istiyorum.

Araç çalıştıktan sonra airbag ışığı bir kaç saniye sonra sönüyor, bir problem mi var yoksa bu şekilde normal midir acaba. ?

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı

Merhabalar sözü uzatmadan sormak istiyorum.

Araç çalıştıktan sonra airbag ışığı bir kaç saniye sonra sönüyor, bir problem mi var yoksa bu şekilde normal midir acaba. ?

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Konunuz birleştirilmiştir.

Kontağı çevirdiğinizde ve marşa ilk basışta bazı lambalar yanar ve bir müddet sonra söner. Normaldir. Sönmüyorsa sorun vardır. 

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Konunuz birleştirilmiştir.[/size]

Kontağı çevirdiğinizde ve marşa ilk basışta bazı lambalar yanar ve bir müddet sonra söner. Normaldir. Sönmüyorsa sorun vardır. [/size]

Teşekkürler Kerem abi. Rahatladım acemiyiz henüz :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...