İçeriğe Yönlendir

Gittigidiyorda Tarafıma Yapılan Dolandırıcılık Ve İftira Girişimi

Okan Tansel

Recommended Posts

Okan Tansel

Sayın büyüklerim ve küçüklerim başlıkta belirtim sitede uzun yılardır alış veriş yapmaktayım bu güne kadar bu kadar teşkilatlı dolandırıcılık girişiminde bulunan bir satıcı görmedim aşağıda ürünün iade sürecinde yaşanan dialoklar aynen iletilmektedir.Sonuç olarak GG yönetim incelemeri yapıp deliler ve belgeler dorultusunda tarafı aklamış olup bedeli tarafıma iade eti. bu kulanıcıya dikat ediniz kimsenin hakını yemesine müsaade etmeyelim

Satıcı :( dolandırıcı) Serap köseoğlu niki :koseoglu67

Alıcı : ( madur) Okan TANSEL 

Taktirinze bırakıyorum .

GittiGidiyor / 30.10.2014 12:00

Merhaba okantansel; "Sahte Ürün" nedeniyle iade sürecini başlattınız. İade sürecini başlattığınızı satıcıya ilettik. Satıcı, en kısa zamanda size ulaşıp yardımcı olacaktır. Kendisine iletmek istediğiniz bir mesajınız varsa aşağıdaki kutucuğa yazıp gönderebilirsiniz.

3 gün içinde iade etmek istediğiniz ürünü satıcının adresine kargolamayı (İade kargo ücreti satıcıya aittir. Kargo için herhangi bir ücret ödemeyin.) ve kargo bilgilerini 'İade Bilgilerini Gir' ekranından sisteme tanımlamayı unutmayın. Kargonuzun satıcıya ulaşıp ulaşmadığını Bana Özel sayfanızdan takip edebilirsiniz.

Ürünü iade etmenizi takip eden 72 saat içinde satıcı ürünü teslim aldığını onaylayacak ve ürün bedeli size iade edilecektir.

okantansel / 30.10.2014 12:01
terbiyesiz orjinal iphone 6 diyip sahte çin mali ürün yolluyorsunu bu sitenin sizin gibi dolandırıcılara müsade etmiceni ögrenemedinizmi

koseoglu67 / 30.10.2014 12:55
lutfen uslubuna dıkkat et o urun orjınal almıycaksanız yollayın hemen ve defalarca elınıze gecmeden sız bıze soylemde bulundunuz uslubunuza dıkkat edın sızı terbıyeye davet edıyorum

okantansel / 30.10.2014 13:01
bakın defayetle size orjinal ürünmü diye sormama nazaran orjinal oldun belirtiniz taki imail deştirdinizi söledinizde sahte ürün yolluyosunun orjinal iphonların imailin deşmiceni yollamayın deme ramen yolladınız ürün kargoya iade olarak verdim saten ama yaptınız insanları yanıltmak ve kandırmaktır ayıp

okantansel / 30.10.2014 13:02
hala orjinal diyorsunuz ayıp 7 yıldır iphone kullanısıyım ürün gördüm ana anladım saten sahte oldunu ayıp ayıp

koseoglu67 / 30.10.2014 16:20
bana sordunuz ne zaman kargo ya verılıcek dıye sıze hemen verılıyor dedım ve sız saaat 19 da bana orjınal mı pasaport kaydı varmı dedınız bende acılamyaptım yollamayın dedınız o saatte hangı kargo sırketı acık ve dun tatıldı bugun elınıze gectı ben sıze yurt dısı urun ımel degıstırıyoruz dedım sızı kandırmadım aldıktan 5 saat sonra bılbı sorup ardından ıptal edın dıyor sunuz once sorup yanlıs bılgı verdıysey haklısınız ama almıs tınız yolladık aradan gecen zaman sonra sorduguuz soruya sızı yanıltacak cumle kurmadık

okantansel / 30.10.2014 16:49
hala utanmıyorsun arkadaş defalarca tüm mesajlar kayıtlı ürün orjinalmi diye soruyorum her seferinde orjinal diyorsun arkadaşım ürün replika çin mali diger adıyla çakma daha neyin hesabıbdasın

okantansel / 30.10.2014 16:55
ilk side sabah 08.08 atmışım arkasın bir kaç daha mesaj cevap gelmemiş ve 17.36 şu mesajı atmışım Bir sorum daha olacak kayıt belgeleri göndereceksiniz birde ürün orjinaline iPhone 6 demi yani uzak Doğu replika bir ürün değil demi diye devamında siden gelen mesaj 19.22 de şu FATURASI YOK OLSA BU FIYAT OLMAZ DI ISVICREDEN GELIYOR IMEIL INI DEGISTIRYORUZ bende 19.42 şu mesajı yollamışım Orjinal iphonların imeilleri değişmez bu nedenle orjinal değil ürününüz işlemi iptal ediniz ürünü yollamayınız rica ediyorum gg Yönetimi\'ne bilgi veriniz gönderirseniz maalesef direk iade ederim daha neyin muhasebesini yapıyorsun yalan beyanda bulunup yasa dışı iş yapıpı imel deştirip ürün satıyorsun hala kendini haklımı görüyorsun yazık

koseoglu67 / 30.10.2014 17:41
yolladıktan sonra gerı cekın dıyorsanız urunu almıstınız bızde yolladık kargo cıktı sız sonra ıptal dedınız ben sıze faturabelge yok dedım bırde madem bu kadar ıddaılısınız neden aldınız sıze zorla satmadık

koseoglu67 / 30.10.2014 17:42
ayrıca uslubunuza dıkkat edın nıcın utanıcam kı sıze urunun fdaturası yok dedıgımde zaten yollamıstık almada once sorsaydınız nıcın acele karar verıop alıp sımdı uzatıyorsunuz yollayın urunumuzu

okantansel / 30.10.2014 18:29
yuhh yolladım merak etmeyin geldi an hemde nasıl bir yapı arkadaş hala kendini haklı görüyor.yasa dışı iş yapıyorsun savcıla şikayet etsem ki bu gidişle edecem imail kopyalaması yapıyorsun daha kusura bakmayın yaanlış bir izahat dicenize hala konuşuyorsunuz pess

koseoglu67 / 30.10.2014 19:41
yuh sızın uslubunuz ıcın olabılır ama madem her seyın sahte oldugu dusunup sıkayetı dusunuyorsunuz oyleyse sızı kımse zorla alıs verıs ettırmedı aldınız memnun degılsıız ıade edersınız ama kımsenın kımseye hakaret boyutunda yazmaya hakkı yok yuh yalancı dolandırı vs bu ıthamlar ıcın bende savcılıga sıkayet edım bu sekılde hıtap edemezsınız buna gıttı gıdıyor da ızın vermez

okantansel / 30.10.2014 20:06
pes pes daha ne dene bilir.

koseoglu67 / 01.11.2014 12:01
SUAN URUNU ALDIM BENDE PES PES PES DIYORUM BU RADA HEMEN YOLLUYORUM YAZDIGINIZ SIRADA URUN SIZDE URUNU SAAAT :18 DE KARGO YA VERILMIS URUNUM HASAR LI YOLLANMIS ICINDEKIAKSESUARLARI ALINMIS ARKA KAPAK CIZILMIZ ON EKRAN HASARLI PES PES DIYE BURDA BIZE SAYGISIZ CA MJ YAZARKEN URUN GELDIGINDE GORMEZDEN GELICAGIMIZI MI DUSUNDUNUZ KESINLIKLE BU URUNU SIZE YOLLAMADIK KUTUYU HIC KONUSMUYIORUM YOLLARKEN TUTANAK TUTULUYOR NE YOLLADIGIM YAZIYOR CIKAN SUPRIZ YUMURTA GHIBI YOLLAMADIK HASAR LI URUNU ALMAMI KIMSE BEKLEMEZ SANIYORUM

GittiGidiyor / 01.11.2014 12:01
koseoglu67; Konuyla ilgili en kısa zamanda kaydınızı inceleyip, size geri dönüş yapacağız.

koseoglu67 / 01.11.2014 12:21
TESEKKUR EDERIM

koseoglu67 / 01.11.2014 12:23
TELEFON UN ON PANEL ACILMIYOR DOLAYISIYLA COP OLDU

okantansel / 01.11.2014 12:47
önceliklle amacınızın dolandırıcılık oldu belli olmuştur gerekli incelemeler gg yönetimince yapılacak

okantansel / 01.11.2014 12:56
belirtiniz gibi tutanak tutuluyor siz ne derseniz o yazılıyor ve bir hasar oluşursa kargo sorumlu tutulmuyor ki benim yolladımda bir tutanak yok çünkü görevliye teslim direk edildi yani ürün sağlamve eksiksizdi eger dedinzgibi bir hasar varsa bu kargo şirketinni mesuliyetindedir.bu birincisi ikincisi saat 18.00 kargo sati görüne bilir firma adresden teslim alır şubesine gider dekonları keser ve dekontu kesti saati yazar anlicanız yemezler

okantansel / 01.11.2014 13:10
ve kutu derken saten samsung galksi 5 kutuna koymuştunuz yine söylüyorum bakın hiçbir apple iphone serisi cihazda değişim yapılmıyor mümkün değil bu nedenle yazdınız mesajlarda saten sahte ürün yollanızı dolaylı olarak şu mesajlarınız ele verdinz saten ISVICREDEN GELIYOR IMEIL INI DEGISTIRYORUZ

koseoglu67 / 01.11.2014 13:15
kımsenın hakaret etmeye hakkı yok sureklı hakaret ve zan altında yorum lar yazıyorsunuz sıze kımse bu urun yelı urun demedı ılk anda da sordunuz sıze yazdık ısvıcreden gelıyor dıye hıc bır telefon sırketı turkıyede degıl dolandırıcı dıye yazmanız amacını asıyor gıttı gıdıyor yetkılı bırımın ıncelemesını her fırsatta hakaret ıceren yorum yazıldıgını gormesını taleb edıyorum

okantansel / 01.11.2014 13:31
:) ikinci el ürün olması daten benim için önemli degildi saten sıfırın o fiyatta olmıcanı bende bilyorum ikinci el ürün olarak aldım lakin hala ısrarla üstünü kapatmaya çalıştınız nokta şu ISVICREDEN GELIYOR IMEIL INI DEGISTIRYORUZ sahte ürün satmenız ürün imaltçı firmasının ve düyanın bildi bu marka ürünn orjinalinn imailnin deştirlemediği gerçegini inkar etmeniz bide yemiyormuş gib iftira atmanı ve katti şekilde hakaret içeren bir mesejım yoktur söledim hitamlar yasal tüzkütede aynı adla ismlendirlir dolandırıcılık ;) ortalama 10 yıla yakın GG platformundan alış veriş yapmışımdı yönetimin nasıl sıkı ve güvenli bir yol izledini iyi bilirim saten dediniz gibi bir hakaret içeren iletim olsaydı anında müdahale ederlerdi yetkililerin bizim aklımıza ihtiyacı yok bence

okantansel / 01.11.2014 13:36
ve üründe idda etiniz hususlar vardı madem neden teslim aldınız neden hasar tespit tutanağı tuturmadınız taşıma şirketi bu konuda sorumludur.benim sağlam veksiksiz teslim ettim sabit saten hasarlı veya eksik bir paket yollasaydım kargo şirketi hemen bir tutanak tutar firmaları zan altında kalmasın diye ;)

okantansel / 01.11.2014 13:40
ve şuan kargo şirketiylede görüştüm ürün bizzat alıcının teslim aldını ürnde kırılacak ibareli tanımlamalarının bulundunu hasarsız ve tam şekilde size imza karşılı teslim ettiklerin beyan ettiler.GG yönetim gereğini yapacaktır.

okantansel / 01.11.2014 13:51
ve sonuç sayın GG yönetim şu ilanları incelemeni rca edermi nekadar haklı oldumu anlatıyordu sanırım 133494946 -133546439 resmen kendi kendize kanıtlamışsınız replika ürü sattınızı

koseoglu67 / 01.11.2014 14:40
onu: 133494946:TÜM KANDIRILMA DOLANDIRILMA RİSKİNİZİ HAYIR Tarih: 01/11/2014 14:00:40 hepsine 10 TL vereyim :)gönlün olsun yazık

koseoglu67 / 01.11.2014 14:42
BU MJ YI NE HAKLA YOLLADIGINI Z herkes HADDINI BILMELI AYRICA URUNU DISARDAN HASAR GORMEMISKI BIZZAT SIZIN TARAFINIZDAN GORMUS KARGO SIRKETINE MAL ETMENIZ DE AYRICA SASIRTICI BENIM SIZIN 10 TL VERIM GONLUN OLSUN MJ NIZE VERICEK CEVABIM YOK KIMSENIN SADAKASINA DA IHTIYACIM YOK YERINIZI BILIN

okantansel / 01.11.2014 15:18
Oyyy her seferinde ayrı senaryo tebrikler iyi akşamlar şu saatten sonra size hiç bir mesaj yazmıcam çünkü gerçekler ve emeller belli olmuştur.amacınız belli insanları madur etmek

koseoglu67 / 01.11.2014 15:27
Herkes, onur, şeref ve haysiyet sahibidir. Ceza hukuku, kişiyi, onuruna, şeref ve haysiyetine dokunan fiillere karşı korumaktadır. Ne adla olursa olsun, kimsenin kimseyi aşağılamak hakkı yoktur. Hakaret suçu tarih kadar eski olmakla birlikte, herkesin ayırımsız onur, şeref ve haysiyet sahibi olduğunun kabul edilmesi yenidir. Gerçekten, kanun önünde eşitlik ilkesi gereğince, hiç kimse, bir diğer kimseden, daha az şerefli değildir.Ayırımsız, herkes eşittir, ait olduğu toplumun şerefli bir üyesidir ( An. m. 5,10, 17 ). Medeni Kanun, 24. maddesi hükmünde, kişiyi, onuruna, şeref ve haysiyetine karşı saldırılar karşısında korumaktadır. Kişi, başkalarından, onuruna, şeref ve haysiyetine saygı gösterilmesini isteme temel hakkına sahiptir. Ceza hukuku, kişinin onurunu, şeref ve haysiyetini, cezaî himayenin konusu yapmıştır. Haksız olarak, bir kimsenin onuruna, şeref ve haysiyetine saldırıda bulunmak, hakaret suçuna vücut vermektedir. Ceza Kanunu, hakaret suçunu, Kişilere Karşı Suçlar, ismini taşıyan İkinci Kısmının, Sekizinci Bölümünde Şerefe Karşı suçlar ismi altında düzenlemiştir. Kanun, 125. maddede hakaret ve sövme suçuna, 126. maddesinde “matufiyet” ilkesine, 127. maddesinde ispat hakkına, 128. maddesinde savunma dokunulmazlığına, 131. maddesinde “ Soruşturma ve kovuşturma koşulu “ madde başlığı altında şikayete yer vermiştir. Kanun, 765. s. Kanunda yer alan, “Memura hakaret” suçunu kaldırmış, kamu görevlisine karşı görevinden dolayı hakareti cezayı ağırlaştıran bir neden saymış, kuralın istisna olarak suçun resen takibini öngörmüştür. 765 s. Kanunun Din hürriyetine saldırı olarak düzenlediği bazı fiilleri, Kanun, ağırlatılmış hakaret ve sövme suçu olarak düzenlemiş, ayrıca 130. maddesinde

koseoglu67 / 03.11.2014 16:36
urunu aldım ama ben boyle hasar gormus bır urun yollamadım ekran yenılenıcek ve arka kapak cızık urunum cop olmus

koseoglu67 / 04.11.2014 14:09
urunun ıadesını asla kabul etmıyorum hasarlı eksık yollandı gerı yollamak ıcın g.g ekıbınden mj beklıyorum

okantansel / 04.11.2014 14:56
terbiyesiz dolandırıcı ayıp bu tür davranışla bu site müsade etmez bilniz

GittiGidiyor / 04.11.2014 15:11
koseoglu67; Konuyla ilgili en kısa zamanda kaydınızı inceleyip, size geri dönüş yapacağız.

koseoglu67 / 04.11.2014 15:22
sayın yetkılı bırım lutfen bu hıtap lara maruz kalmak zorunda degılım ben dolandırıcı olsam dahı madem sahte ıdı nıcın urunu hasar gormesıne neden olundu nıcın 12 de aldıgı urunu 18 de kargoya verdı bende verdım kargoya verdıgım saat yazar ıslem sız verdıgınız de gorulur sız gıttıkten sonra degıl ayrıca hkımsenın kımseye hakaret etmeye de hakkı yok bu suc tur burdan ayrı ozel den ayrı yazıp hıtap larıoyla yoruyor be n kendısıne ozelden sordugunda sordum yollıyalım mı dıye yanıt vermedı ben anladım sahteydı dıyor ıddaa edıyor madem sahte oldugunu almadan once bılıyordunuz nıcın aldınız kargoyu almasaydınız hadı aldınız en azından zarar vermek burdan sozle hakaret tacız etmeye de hakkı yok gercekle uyumlu konus muyor bende bu sıteden defalarca alıs verıs yaptım bır cok urunden memun oldum 1 2 sınden memnun olmadım ama zarar da vermedım lutfen bu soylemlere dur dıyın

koseoglu67 / 04.11.2014 15:25
beyfendının her yorumun da hakaret ıcerıyor geregı yapılsın ben kanun larıda yasayıda takıp edıyorum su yazısmalar la dahı suc duyurusu yapabılmem mumkun ama gıttı gıdıyor un adına zarar gelmemesı adına susyorum lutfen yardım cı olun

okantansel / 04.11.2014 15:55
yuhhh

okantansel / 04.11.2014 16:05
ayıp tüm dolandırma girişimlerinze nazaran haklımı görüyorsunuz düne kadar ilan bedini toplam 40 adet replika sahte ürün satışınız vardı bunların imalilerin sahtekarlıkla deştirip satıyorsunuz hiç bir fatura garanti belgesi ibra etmiyorsunuz vergi kaçırmak dahil bitob yasal suç işliyorsunuz defayetle uyarmama nazaran amacınız madur etme emelli oldu için ürün yolladınız kargo şirketlerin müşteri hizmetleri 24 saat hizmet vermektedir göndermeyin dedimde kargo şirketini arayıp gönderi konu veyo adınızı soyadınız verrrek gönderiyi geri çekip iptal ede bilirdinizki yapmadınız amaç farklı ve üstüne üstük idda ve iftirada bulunarak ürünn hasarlı ve eksik oldunu beyan ediyosunuz kargo şirketi eksiksiz ve hasarsız teslim etini beyan ediyor hasar tutana tutturmuyorsunuz maliyeti 100 TL bile olmayan bir sahte çakma yasa dışı yolla getirilmiş ürün orjinal ismi kullanarak faiş fiyattan satmaya çalışıyorsunuz ürünnü sahte ve çakma yasadışı oldunu beyan etmeme ve bunu sizin diger ilanlarınızında kanıtlamasına ramen hala ne koparrısam kardır yoluna gidiyorsunuz biraz insanda kul olmanın korkusu olur ceremesi hem yaşamda hem öbür tarafta yük olur biliniz

koseoglu67 / 04.11.2014 16:47
Konu: RE:Re: 132739112:sıfır ayarın Tarih: 28/10/2014 19:22:09 FATURASI YOK OLSA BU FIYAT OLMAZ DI ISVICREDEN GELIYOR IMEIL INI DEGISTIRYORUZ

koseoglu67 / 04.11.2014 16:49
bu mj yı zıs eyolladım ılan da fatura yok dıyor sız bu ıddaıyı neye dayanark yapıyporsunu madem urun sahte nıye alıp ıhpar etmedınız

koseoglu67 / 04.11.2014 16:49
Konu: RE:Re: 132739112:sıfır ayarın Tarih: 28/10/2014 22:20:10 YARIN YOLLIYALIMMI TELEFONU

koseoglu67 / 04.11.2014 16:50
bu mj ye yanıt dahı vermedınız kargo ıle tasımayla ılgılı hasar yokkı kutunun ıcıne sız hasar lı yolladınız

okantansel / 04.11.2014 17:25
19.42 şu mesajı yollamışım Orjinal iphonların imeilleri değişmez bu nedenle orjinal değil ürününüz işlemi iptal ediniz ürünü yollamayınız rica ediyorum gg Yönetimi\\\'ne bilgi veriniz gönderirseniz size hemen iade ederim dedim dedimide yaptım bu satte bunu atmışım siz 22,20 yarın yollayımmı diyonuz ve dediniz çürtünüz ne yanar dönersiniz saat 17.00 sularında kargoya verdim dediniz.22,20 yarın yollayımmı diyonuz sonra mesaj yanlış geldi dedinz siz ne yazdınızı bile bilmiyonuz pehh

koseoglu67 / 04.11.2014 17:35
16:30 gonderı saatı

okantansel / 04.11.2014 17:37
artı kargo firmasına tutanak tuturmanız kargo şirkeniz suçlamaz eger hasarlıysa ve tuna tuturusunuz ben kargoya sağlam verdimi ispatlayamazsam kargo şirketi mesul olur ki saten eksiksiz ve sağlam teslim ettim ve kırılcak eşya tanıtım etiketinde yapıştırdılar ve teslim aldılar saten ben hasarlı ürün yollasam kargo şirketi tutanak tutarak teslim alır.prosüdürler bu sitemdedir.kargo şirketi hiç bizaman kendini riske atmaz bu son mesaj gersi gitti gidiyor yönetim takip ediyor saten siz kanuna aykırı işlemlerin hesabunu verin by

koseoglu67 / 04.11.2014 17:39
ve madem dedıgınızı yaptınız nıcın actınız aldınız kolıyı ıptal edıp acmadan yollasanız olmazmıydı hadı actınız nıcın hasar verıyor sunuz

okantansel / 04.11.2014 17:52
işte bukadar bilgi sahibisiniz ürün kargo görevlisi hasarlımı sağlammı eksikmi diye konturol etmek için açtırdı ondansonra teslim aldı .anlıcanız hasarı siz uyduruyonuz yada taşınırken oldu hoppa bir seneryonuz daha yalan oldu

koseoglu67 / 04.11.2014 18:00
sanırım anlamakta zorlanıyorsunuz kargoya sız oyle verdınız

koseoglu67 / 04.11.2014 18:44
urun bedelı hesabıma ne zaman gecıcek bu hasarlı urunu beyfendıye gerı yolluyorum gıttı gıdıyor yetkılılerı bılgınız olsun

koseoglu67 / 04.11.2014 18:45
urunu kabul etmıyorum

GittiGidiyor / 05.11.2014 10:28
Sayın koseoglu67; İade işlemine 24 saat içerisinde onay vermenizi rica ederiz. Bu süre sonunda işleminiz otomatik olarak iptal edilecek.

GittiGidiyor / 05.11.2014 11:29

koseoglu67 / 05.11.2014 11:29
alıcıya göndermek istediğiniz mesajı buraya yazınız.

koseoglu67 / 05.11.2014 11:29
ıade yı kabul etmıyorum

koseoglu67 / 05.11.2014 11:30
urunum hasarlı burdan etmedıgı hakaret kalmadı ve aksesurlarını almıs

koseoglu67 / 05.11.2014 11:34
nasıl ıade kabul edıyorum bende gıttı gıdıyor da devalarca alıs verıs yaptım defalarca urunu ıade ettıgımde oldu ama zarar vermeden kutusu dahı zarar gormeden yolladım adeletlı sandım sıteyı ama yanoldım saırım eyer bu odeme hesabıma aktarılmıycaksa kım karsılıycak zararımı acıklarsanız sevıırım

okantansel / 05.11.2014 12:41
Öncelikle şunu belirteyim kabul etmiş oldunuz yaşam tarzı iftira ve yalan beyanlarla insanların bir çok zorluklarla elde etti gelirlerinin üstüne yatıp zimmetinize geçirmeye çalışmanız bir çok aht almanıza vesile olmuştur sanırım şunu biliyorumki bu platformda gg yönetim hiç bir kimseyi madur etmenize imkan vermicektir tek temenlim başka platfomlarda sizin gibi bazı değerlerin kaybetmiş kişilere rastlanmaması ve insanların madur olmamasıdır.Bu tür gelir elde edenleri yüce RABBİM en ağır cezayla ödüllendirilecekdir. ALLAH demiştirki ey kullarım neyle gelirseniz gelin yanız kul hakkıyla gelmeyin karşıma. size diyeceğim tek laf ve kelam şudurki ALLAH ıslah etsin

GittiGidiyor / 05.11.2014 17:41
Sayın koseoglu67; İade işlemine onay vermenizi rica ederiz.

koseoglu67 / 05.11.2014 19:03
hayır

okantansel / 05.11.2014 19:53
ilahi adalet

koseoglu67 / 05.11.2014 19:56
o para sıze helal degıl urunumu mah fettınız ve cok saygısız terbıyesız sınız sızın gıbılere pırım verdıgı ıcın de gıttı gıdıyor u kınıyorum ve bu yazıların tamamını ınternettte paylasıcam kı sızın etıketınıze destek olsun

koseoglu67 / 05.11.2014 20:04
caldıgınız kulaklık sarz aletı ve kullandıgınız zarar verdıgınız telefon un parası sıze haram dır tabı helal ıle haramı bılmedıgınız ıcın sorun yok sız ve sızın gıbılerı bılırım edepsızlıgınız le hakaret ıle parnını ustune yatar sınız bu dunyada yersınız ama ahırette sorar allahu teala sıze ordada burdakı kadar hur hakaret edebılırsenız yada konusa bılırsen helallık ıstersın ama asla ne cennet e nede cehenneme gıdemıyceksınız kul hakkı nı yedınız sız alıskınsınız arastırdık adınız baya unluymus aglamasaydınız da soyleseydın sana sadakja dıye yollardım parada telefoında ızmır de namıız baya ılerı hak tan bahsederek ne guzel hak yıyor mussunuz sımdı ıcım rahatladı etıketınızı ve hakkınız da cevrenızde kılerın soyledıklerını duyunca ıyıkı sızın haram ve hak yıyerek kazandıgınız paranız gecmedı sıze hram dolu omrunuzde gunah larınızın bollasması dılegı ıle

okantansel / 05.11.2014 20:13
şeref ve ahlak kavramları kaybolmuş bir kişilksiniz Allahıma şükür ki Alim ak 5 kuruşluk haysiyet degeriniz kalmamışki iftira atmaktan çekinmediniz Elhamdirillah haram yamedim yedirmesim kul hakkı yemedim yedirmedim sizin gibi yemek içinde uğraşmadım izmirde beni kimse tanıma meslegim ve çalıştım firme bellidir.saygınlım ve itibarım beldir size ispatlama zorunda degilim dolandırıcı kul hakkı müftalısı kişi ve kişiler daima uzagımda olmuştur olacaktır kimseyi dolandırmanıza müsade etmicem imkanım oldunca buda size ders olsun

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Teşekür ederim Uğur öğretmenim bir hafta sürdü ALLAHIMA şükür.Kazandığımın alın teri kul hakkı değil kaptırmadım emeğimin karşılığını yanlız çok yordu ve gerdi beni çok üzücü bir olay insanların emklerini sömürme girişiminde bulunmak meslek adinmek çok günah ve yazık

:s kaç TL idi satılan ürün ne idi?

1200 TL iphone 6 ikinci el olarak yurt dışı girişili denildi  lakin ilan acil ve ihtiyaçdan diye verilmişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bu adama başka türlü ulaşma imkanın olmadı mı. Tensel bir ifade şart buna. Ağız burun kırmak gibi.  :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Varol Güner

İphone 6 nın ikinci elinin bile şu anda 1200 tl olamayacağını tahmin etmeniz gerekirdi.Geçmiş olsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1200 TL iphone 6 ikinci el olarak yurt dışı girişili denildi  lakin ilan acil ve ihtiyaçdan diye verilmişti.

1 aylık telefonun sıfırı 1900TL'den başlıyor, ikinci elin bu rakama olamayacağını düşünmeniz gerekirdi. Neyse ki ucuz kurtulmuşsuınuz. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

o anda uygun gördüm aklıma yatı evin reisine jest yapayım dedim kursağımda kaldı :) insanların aklı fitneliğe çalışıyormuş hani dedim sıfırı 2000 TL küsür garantilisi bu yurdışı girişili bide ikinci el bide acil ihtiyaçdan değince tonga düştüm :unsure2:

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Ürünü kargo görevlisi yanında açıp tutanak tutmamış olmanıza rağmen gittigidiyor Yönetimi'nin adamla madamı ayırması takdire değer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Bu adama başka türlü ulaşma imkanın olmadı mı. Tensel bir ifade şart buna. Ağız burun kırmak gibi.  :seytan:

Aynen katılıyorum lakin birde suçlu duruma düşeriz bunun gibiler yaygaracı olur 

Ürünü kargo görevlisi yanında açıp tutanak tutmamış olmanıza rağmen gittigidiyor Yönetimi'nin adamla madamı ayırması takdire değer.

Durum şöle çalıştım şirkete personel kargolarını birim teslim alır sonra bize dağıtır. o gün rica etim arkadaşıma gelir gelmez haber ver diye gelince haber verdi ben kargoyu hiç açmadım saten imail atıyoz diyince ayıktım işi kargoyu çağırdım iade için görevli açtırdı kırıkmı eksikmi boşmu dolumu diye sonra gözünü önde paketledi iade için teslim aldı ;)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Geçmiş olsun Okan, bu iki mi oldu ne? :unsure2::)

Teşekkür ederim Hüseyin abi 10 yıldır o siteden alış veriş yaparım başıma ilkez böle geldi 

tarihinde Okan Tan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

10 yıldır o siteden alış veriş yaparım başıma ilkez böle geldi 

Daha önce de böye bir alış verişin mi olmuştu diye aklımda kalmış.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Dün Ankara da e ticaret semineri vardı.Bir çok e ticaret sitesinin ceo ları buradaydı.Bunların arasında gittigidiyorun Ceo su Gülfem hanımda vardı.Birebir sohbet fırsatım oldu.Bir kaç soru sordum.Bir taneside dolandırıcılığa karşı aldıkları yasal bir önlem olup olmadığıydı.Ancak maalesef yasal olarak herhangibir yaptırım olmadığını, sitenin çok büyük hacimli olduğu, mümkün oldukça dikkat ettiklerini söyledi.Özellikle 159 tl ye s5 satanlardan bahsettim.Cevap yine şu oldu.Bir ürünün fiyatı bellidir.Eğer fiyat bariz farklı ise o ürüne güvenmek müşterinin tercihidir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Dün Ankara da e ticaret semineri vardı.Bir çok e ticaret sitesinin ceo ları buradaydı.Bunların arasında gittigidiyorun Ceo su Gülfem hanımda vardı.Birebir sohbet fırsatım oldu.Bir kaç soru sordum.Bir taneside dolandırıcılığa karşı aldıkları yasal bir önlem olup olmadığıydı.Ancak maalesef yasal olarak herhangibir yaptırım olmadığını, sitenin çok büyük hacimli olduğu, mümkün oldukça dikkat ettiklerini söyledi.Özellikle 159 tl ye s5 satanlardan bahsettim.Cevap yine şu oldu.Bir ürünün fiyatı bellidir.Eğer fiyat bariz farklı ise o ürüne güvenmek müşterinin tercihidir.

Haklısınız saten eğer iade yaparken kargo görevlisi yanında açıp geri paketlemeseydik gitmişti paralar  :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geçmiş olsun, 2.el ve özellikle telefon görmeden alınmaz, neyseki şanslıymışsınız...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

3 kağıtçılar profesyonel algı yönetmeyi iyi billirler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Daha önce de böye bir alış verişin mi olmuştu diye aklımda kalmış.

:) Abi şunu hatılamış ola bilrsin izmirde sabri ustamgiller de toplandğıımızda 20 li yaşalarda başımdan geçen 1965 modef ford mustangi 2 bin liraya arkadaşım dan  alıp birisi talip olup 8 binliraya satıp ne kar etik adam neden bu fiyata aldıki diye düşünürkene aracın bir kılasik oldunu örenip degerini ozamalarda 50 bin civarında örendim anladımızdaki dumur halim anlatmıştım o dur. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

:) Abi şunu hatılamış ola bilrsin izmirde sabri ustamgiller de toplandğıımızda 20 li yaşalarda başımdan geçen 1965 modef ford mustangi 2 bin liraya arkadaşım dan  alıp birisi talip olup 8 binliraya satıp ne kar etik adam neden bu fiyata aldıki diye düşünürkene aracın bir kılasik oldunu örenip degerini ozamalarda 50 bin civarında örendim anladımızdaki dumur halim anlatmıştım o dur. :D

Böyle bir adamım işte ben, unutmam. :) İzmir ekibinin ciğerini bilirim. :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Böyle bir adamım işte ben, unutmam. :) İzmir ekibinin ciğerini bilirim. :seytan:

:D  :D  :D  :nazar:  :bravo:

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

ya arkadaşının hali? :=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hadi yaaa  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Konuşmalarda her iki tarafın kullanmış olduğu Türkçe dikkatimi çekti. Lütfen biraz dikkat.

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...