İçeriğe Yönlendir

Gittigidiyorda Tarafıma Yapılan Dolandırıcılık Ve İftira Girişimi

Okan Tansel

Recommended Posts

Mustafa Şimşek

Evet, o nasıl bir yazışma dilidir öyle,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
(düzenlendi)

geçmiş olsun aynı durumu bende yaşamıştım,telefonda hasar vs olmadığı söylenmesine ve garantisinin olduğunun söylenmesine rağmen hiçbiri yoktu,tel. sağı solu çizik içindeydi,iade ettikten sonra satıcı çamura yatıp telefonun yanında gönderdiği kaplardan eksik çıktığını söylemişti ama netice aleyhimde sonuçlanmıştı.Adamlar pişkin pişkin yalan söylemesi ve alıcıyı zor duruma düşürmek isteyip o şekilde mesajlar atmaya cesaret etmesi insanı hayrete düşürüyor gerçekten,sizi gerçekten çok iyi anlıyorum.Bu gibi durumlarda çok titiz davranıp ne var ne yok alım yapmadan ve cevap almadan sorup en sonunda da ucu açık olarak ''Bilmem gereken yada sizin söylemeniz gereken cihaz hakkında herhangi bir şey var mıdır?'' gibi bir soru yöneltmekte fayda var.Tekrar çok geçmiş olsun.

tarihinde Mesut Eyibil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Konuşmalarda her iki tarafın kullanmış olduğu Türkçe dikkatimi çekti. Lütfen biraz dikkat.

Aynı fikirdeyim, özellikle "IMEI" numarasına imeil, imail diye bahsedilmesi çok garip geldi. "IMEI" atıyoruz diyen biri IMEI yazmayı bilmiyor :D

Yorum bağlantısı

Otomobil hariç, özellikle ikinci el birşeyi internetten almamaya özen gösteriyorum. Sıfır dahi almakta tereddüdüm oluyor çoğu zaman. Kullandığım 2-3 alışveriş sitesi dışında başka site yok. Olay hakaret boyutlarına kadar gitmiş. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Hiç bir ahbabımın ve dostlarımın başına bu tür olayların gelmemesi temenlisi içindeyim  :nazar:

Yorum bağlantısı
Orhan Cankesen

geçmiş olsun ucuz kurtulmuşsunuz ama yazıları çok zor okudum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ucuz atlatmışsınız. Foruma sormuş olsaydınız 50 kişiden 50 si de bu ürünü alma başına iş alırsın derdi. Biraz daha dikkat aman..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Geçmiş oslun. IMEI kopyalama suçtur. Bu yazışmalarla savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Klasik ava giderken avlanma olayı gibi görünüyor... 

Üzgünüm... Ben öyle gördüm.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...