İçeriğe Yönlendir

Bu Kazada Tutanak Nasıl Tutulmalı

Serkan Karadağ
Çözüme git Mehmet Ozyurek tarafından,

Recommended Posts

Zekeriya Kahraman

Otoparka park ettiğim aracımı, iş çıkışı kontrol ettiğimde sol ön çamurluk da sürtme izleri ve şoför kapısında ezik gördüm. Güvenlik kamerası kayıtlarından kimin yaptığını tespit ettim. Adamı aradım suçunu kabul etti. Yarın tutanak düzenleyeceğiz.

1 - Aciklama kısımlarını nasıl doldurmalıyız.

2 - Dün olan olay için yarın tutanak tutsak sıkıntı olur mu?

3 - Çarpan araç gittiği için kaza mahallinde sadece benim aracımın fotoğrafı var. Problem olur mu?

4 - Yetkili servis mi auto king mi tercih etsem?  Forumun Kaportacısı Hakan Abiye kaskodan yaptırabilir miyiz?

5b30cef598ae99eeb7110e720cf01ae1.jpg

Yorumlar için teşekkürler.

Serkan bey geçmiş olsun Güvenlik kamerası kayıtları varmış sıkıntı cıkmaz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Serkan bey geçmiş olsun Güvenlik kamerası kayıtları varmış sıkıntı cıkmaz 

Adam bugün geldi. Tutanak tuttuk, hiç itiraz etmedi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Necati Çakmak

Geçmiş olsun Ayrıca araç değer kaybınızı tahsil ediyorlar aracdegerkaybi.com bir inceleyin isterseniz

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Geçmiş olsun Ayrıca araç değer kaybınızı tahsil ediyorlar aracdegerkaybi.com bir inceleyin isterseniz

İlginiz için çok teşekkürler. Aracımı satın almadan önce ön sol çamurluktan hafif bir kazası vardı. Bu kaza da aynı yerden olduğu için hiç bu işe girmedim.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Serkan geçmiş olsun kardeşim, kusura bakma konuyu yeni gördüm. En büyüğü bu olsun bir daha da yaşatmasın Rabbim....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Serkan geçmiş olsun kardeşim, kusura bakma konuyu yeni gördüm. En büyüğü bu olsun bir daha da yaşatmasın Rabbim....

Çok sağol Serhan Abi. Ufak bir şeydi Kaportacı Hakan Abi halletti. Eline sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Necati Çakmak

İlginiz için çok teşekkürler. Aracımı satın almadan önce ön sol çamurluktan hafif bir kazası vardı. Bu kaza da aynı yerden olduğu için hiç bu işe girmedim.

Sanırım ozaman zaten önceden değer kaybettiği için girmemekle iyi etmişsiniz tekrar geçmiş olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...