İçeriğe Yönlendir

Starmaxx Lastiklerden Kurtulmak Istiyorum.

Ahmet Erdoğan Özkan

Recommended Posts

Süha Demirtaş

Uğultu sebebi v desenli olması zaten. Hangi marka olursa olsun v desen rezalet. Fren mesafesi yağmurda çok kötüdür. Bir de balans vs durumlarından kaynaklı düzensiz yemesi ile iyice kötü hal almış.

Bu işin tekniği nedir neden tüm v desenliler sesli imiş, bu net ve teknik bilgiyi biraz açar mısın kardeşim öğrenelim faydalanalım ;)

Yorum bağlantısı

Bu işin tekniği nedir neden tüm v desenliler sesli imiş, bu net ve teknik bilgiyi biraz açar mısın kardeşim öğrenelim faydalanalım ;)

kullanıcı yorumları, lastiğin yer ile temasında oluşturduğu rezonans. Tabi lastiğin hamur sertliği de önemli ancak markaların AB etiketlerine de bakarsak aynı markanın V desenli modellerinin hepsinde ses dB'i daha yüksek

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

kullanıcı yorumları, lastiğin yer ile temasında oluşturduğu rezonans. Tabi lastiğin hamur sertliği de önemli ancak markaların AB etiketlerine de bakarsak aynı markanın V desenli modellerinin hepsinde ses dB'i daha yüksek

Vred in sportrac 3 diyr bir v desenli modeli var, energy saver dan daha sessiz ;) petlas gibi bir marka ile kıyas kabuletmeyecek statüte kaliteli v desenli lastikler var üstün sürüş hakimiyeti için gerekli v desen lakin nerede nasıl kullanılacağının bilinmesi şart. Aqua planing benim için durma kabiliyeti kadar önemli olduğu için v desen tarzım değil ;) fakat hep içimde kalmış bir tip

Yorum bağlantısı

Vred in sportrac 3 diyr bir v desenli modeli var, energy saver dan daha sessiz ;) petlas gibi bir marka ile kıyas kabuletmeyecek statüte kaliteli v desenli lastikler var üstün sürüş hakimiyeti için gerekli v desen lakin nerede nasıl kullanılacağının bilinmesi şart. Aqua planing benim için durma kabiliyeti kadar önemli olduğu için v desen tarzım değil ;) fakat hep içimde kalmış bir tip

zaten burda petlas'ın v desenine göre konuşmadım, genel olarak V desenlerden şikayet edilen konu bu. Tabiki çok üstün kalitede yumuşak hamurlu V desenler var. 

Ben de lastik bakarken Toyo v desen baktım,hatta o zaman da Çağlar abi önermişti ancak ıslakta yol tutuşu, ve ömrünün çok az olması sebebiyle yine pzero nero gt seçtik  :good1:

Yorum bağlantısı
Koray Demir

%100 aynı düşüncedeyiz tebrikler ;)

+1

Ucuzdur vardir illeti pahalıdir vardir hikmeti...

Ucuz etin yahnisi yenmez...

Ucuz alan pahalı alır pahalı alan Aldanmaz. .. vs

Lastik bu sakaya gelmez yoksa sakata gelinir. Bir kere lazım olur hayat kurtarır. ..

%100 aynı düşüncedeyiz tebrikler ;)

Yorum bağlantısı

+1

Lastik bu sakaya gelmez yoksa sakata gelinir. Bir kere lazım olur hayat kurtarır. ..

en pahalısı her zaman en iyisi midir?

Yorum bağlantısı
Koray Demir

en pahalısı her zaman en iyisi midir?

Elbette degildir.Bunun için biz türkler fiyat/performans f/p kriterini urettik. [emoji16]
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

zaten burda petlas'ın v desenine göre konuşmadım, genel olarak V desenlerden şikayet edilen konu bu. Tabiki çok üstün kalitede yumuşak hamurlu V desenler var.

Ben de lastik bakarken Toyo v desen baktım,hatta o zaman da Çağlar abi önermişti ancak ıslakta yol tutuşu, ve ömrünün çok az olması sebebiyle yine pzero nero gt seçtik :good1:

Pirelli duayen olay bitmiştir ;) önce rosso kullandım sonra pzero. Pzero den ben çok memnundum hadi beni geç ferrari kullanıyor. Ferrariyide geçtim 1.5 bar ile yürüyen supra kullanıyor o arabayı tutan tek lastik maşşallah diyelim

+1

Ucuz ürün ya kampanya malında ya çıkmacılarda yada hurdacılarda olur :):D

Yorum bağlantısı
Ahmet Erdoğan Özkan

205/50/17 ya da 225/45/17 ebatları tercih edin. Sizin yanak darlığınız da sıkıntı yaratabilir. Continental conti contact5 den çok memnundum ben.

Araba da spor yay falan yokta davlumbaza sürtme gibi bi sıkıntı olur mu ??

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Araba da spor yay falan yokta davlumbaza sürtme gibi bi sıkıntı olur mu ??

Aracınıza sıkıntı yapmayacak lastik ölçüleri aracınızın depo kapağı ya da kapı içinde yazıyordur. Kontrol edin. Aracın onay verdiği ebatlar sürtme yapmaz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...